0

Eşi Kendine Bağlama Duası ve Yöntemleri

Eşi Eve Bağlama Duası, büyüleri genellikle eşler arasındaki kopuklukları yok etmek için uygulanır. En yaygın olanları eşleri eve bağlama büyüleri ve dualarıdır? Peki en etkili kocayı eve döndürme büyüsü nasıl yapılır?

Her insan zaman zaman kocasıyla problemler yaşamaktadır. Bu problemler kişilerin aile hayatlarının sarsılması veya yok olmasıyla sonuçlanabilir. Ancak bu anlaşmazlıkları ortadan kaldırmak için veya eşinizi kendinize yeniden aşık etmek için uygulayabileceğiniz sayısız yöntem vardır. Bu yöntemler kimi zaman dualar olarak kimi zamansa büyüler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yöntemleri uygulamadan önce ne istediğinizi iyi belirlemelisiniz. Çünkü büyü yapmak veya yaptırmak büyük bir sorumluluk gerektirir.

Eşinizi döndürmek için en etkili yöntemler şüphesiz dualardır. Ancak bazen tüm tatbikatlara rağmen sonuç alamayan kişiler büyü yoluna başvurabilmektedir. Ancak bu olabildiğince tercih edilmemesi gereken bir yoldur. Çünkü büyü yapan veya yaptıran kişi sonsuz lanete maruz kalacaktır.

Okunacak dualar büyük bir itikat ve inanç gerektirir. Giden eşinizi geri getirme yollarından en etkili olanları bağlama büyüleridir. Bu büyüler işinin ehli medyumlar tarafından yapılmalıdır.

Eğer kendi başınıza yapmaya kalkarsanız istenmeyen sonuçlarla karşılaşma olasılığınız yüksektir. Bu büyülerde büyük cinler kullanılmaktadır. Gerekli ilime sahip olmayan kişiler bu büyüleri yapmaya kalkarsa bu cinler kendisine musallat olacaktır.

Kocayı Eve Getirme Duası

Eşi Eve Bağlama Duası
Eşi Eve Bağlama Duası

Kocayı Eve Getirme Duası bir çok çeşidi vardır.Ancak bunlardan en etkili olanları Vefk ismi verilen işlemlerdir. Bu işlemler dualarla yapılan muska işlemleridir. Bu işlemleri işinin ehli medyumlar veya hocalar yapabilmektedir. İster karınızı ister kocanızı kendinize bağlayabilir, evinize geri döndürebilirsiniz. Bir çok kişi bu dualardan olumlu sonuçlar alsa da bazı kişiler için etkili olmamaktadır. Bunun sebebi okuyan kişinin doğru okuyamaması ve ya tam itikat sahibi olmamasıdır. Eşi geri getirme duası şu şekildedir;

resim-1633

Kocayı Eve Getirme Duası nın etkisi kısa sürede görmek mümkün değildir. Ancak sonuç alındığında kalıcı olacaktır. Özellikle Arabi ayının ilk iki cumasında okunması çok etkilidir. Bu duanın etkileri kendini sevdiğiniz kişinin veya eşinizin sık sık rüyasına girmenizle başlar.

Bilinçaltına ve rüyalara etki eden bu dua zamanla düşüncelerini ele geçirmenizi sağlayacaktır. Size gittikçe ağlanacak ve size geri dönecektir. Ancak bu duanın etkili olabilmesi için kişinin tam itikatla uygulama yapması ve giden eşi düşünerek duayı doğru bir şekilde okuması gerekmektedir. Bu dua doğru şekilde uygulandığında eşiniz nerede olursa olsun sizi düşünmeye başlayacak ve size geri dönecektir.-

Kocayı Eve Döndürme Büyüsü

Eşi Eve Bağlama Duası
Eşi Eve Bağlama Duası

Geri getirme duaları bazı durumlarda yeterli gelmeyebilir. Bu durumda güçlü büyülere başvurmayı düşünebilirsiniz. Büyüde Apraziyal adı verilen bir hüddam görevlendirilecektir. Hüddamların başı olarak biline bu hüddam oldukça tehlikelidir.

İşinin ehli bir kimse tarafından yapılmazsa yapan kişiye zarar verebilir. İşleme başlamadan önce niyet aşamasını çok iyi tatbik etmemiz gerekiyor. İşlemi yapmak için bir adet beyaz kağıt ve kurşun kalem yeterli olacaktır. Bu kağıt ve kaleme 41 kez Ya Apraziyal okuyarak işleme başlıyoruz. Ardından aşağıdakileri kağıda yazıyoruz.

“Bu kağıt ve üzerine yazı yazdığım kalem, melik-i hüddam olan Apraziyal Efendinin koruması altındadır. Ey Allah’ın mahlukatı, sakın ola ki bu kağıda dokunmayın ve kağıdın içine gömülen geri getirme büyüsüne engel olmayın.”

Bu ifadelerin hemen altına eşinizin ismini yazmalısınız. Ardından sondan bir önceki aşama olan niyet aşamasına geçiyoruz. Niyet metnini eşinizin ismini yazdığınız yerin hemen altına şu şekilde yazıyorsunuz;

“Apraziyal Efendiyi istihdam ederek yapacağım geri getirme büyüsünde, asıl amacım falanca kişinin (buraya o kişinin adı yazılacak, örneğin Ahmet’in) dönmesini sağlamaktır. Ve bu amacım, kalbimin en masum duygularına eşlik ediyor. Hiçbir art niyetim olmadan ve hiçbir kötülük taşımadan onun geri gelmesini istiyorum. Böyle biline!”

Ardından beş dörtlükten oluşan tılsımı kağıda yazıyoruz;

 

resim-1635

Böylece büyüyü tamamlamış oluyoruz. Yazdığımız kağıdı 5 kez katlayıp muska haline getirip taşıyoruz.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir