1

Eşi Eve Döndüren Dua

Eşi eve döndüren dua‘nın kullanılmasının ilk sebepler; Eşler evlilikleri süresince bazı küçük problemler yaşanması gayet normaldir.Birlikte olan, yaşayan,doğan bireylerin isteklerinde farklılık gösterebilir ve anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. ve bu olayın bariz sebeplerinden biri de bu durumda belirleyici olan karakter etkenlerinin olması ve insanın karakteri doğumundan sonra çocukluk dönemini bitirinceye kadar sürekli değişiyor.

Karşılaştığı olaylar karşısında verdiği tepkiler hepsi birbirinden bağımsız olabiliyor. Bu nedenle insanlar evlendikleri zaman da farklı yetişmelerinden, farklı olaylar görmelerinden ve buna benzer etkenlerden dolayı fikir ayrılıklarına düşebilir fakat çaresizliğinizi bu dua gidericektir. 

Gerek düşünceleri gerek  hareketleri birbirinden farklı olabilir ki tamamen aynı olması zaten beklenemez. Tüm bunlara bakıldığı zaman tüm insani ilişkilerde,evliliklerde de buna benzer çatışmaların görülmesi son derece normaldir. Fakat bazen gerek davranışsal ve düşünsel farklılıklar eşlerden birini yıpratabilir ve evden uzaklaşabilir. Bu uzaklaşma bir süre dinlenme ve geri dönme ile sonuçlanabileceği gibi boşanma ile sonuçlanması da olasıdır.

Eşim Evden Ayrıldı Ne Yapmalıyım?

Birlikte girilen karşılıklı münakaşa ve fikir ayrılıkları sonucunda eşlerden biri veya iki tarafın da birbirine zarar verdiğini düşünerek evi terk edebilir. Bu olay bazen dinlenmek bazen de artık tahammül edememek sonucunda olur.Tahammül edemeyen taraf olan eş hem evinden hem de diğer eşten uzaklaşmak için evden ayrılır.

Bu durumla karşılaşan çiftler ayrı kaldıkları süre boyunca düşünmek için zamana sahip olurlar. Yaptıkları yanlışları, karşı tarafın hal ve hareketlerini aynı zamanda da kendi hal ve hareketlerini bir süzgeçten geçirirler. Kimi zaman bu durumda kimin haklı kimin haksız olduğunu ya da yanlış bir yöntem belirlenirse bu yöntemin nasıl çözüleceğini düşünmek mümkün olacaktır. 

Eşi Eve Döndüren Dua
Eşi Eve Döndüren Dua

Eşi evden ayrılan diğer eş eşini eve getirmek için tüm yolları denedikten sonra yine de başarılı olamadıysa eşi eve döndürmek için okunacak dua vardır. Herşey denenmiş ise,Ayrılık neredeyse kesinleşmiş demektir. Konuşmak, eski günleri ya da küçük jestleri yaşatmak etkili değilse o zaman son çare olarak eşi eve döndürmek için dua okunabilinir.

Eşi eve döndürmek için okunacak Dua Nedir?

Dua her hayrın yapılması için yaratıcıdan istenmesidir. Dualar insanlık tarihinden beri yaratıcıya şükretmek, dileklerde bulunmak ve bunun dışında daha nice istek için kullanılabilir.

Dua insanların en çaresiz olduğu zamanlarda kimse ile paylaşamadığı konuları paylaşması bakımından rabbi ile kulu arasında bir aracıdır. Aynı zamanda dua kişilerin içinin ferahlaması için de son derece iyidir. Kimi insanlar dua etmedikleri zaman kalpleri kararmış veya mutsuz hissedebilir, dua tüm bunların şifası ve çözümüdür.

Eşi eve gelmeyen kişiler onca çözüm yolunu denemiş fakat hiçbir şey bu duruma çözüm olamamışsa o zaman eşi eve döndüren dua ile eşlerini eve döndürmeye çalışabilirler.Eşi eve döndüren dua tıpkı diğer dualar gibi kişilerin rableri ile arasında bir aracıdır ve köprü görevi görür. O sebeple eşi eve döndürmek için okunacak dua’nın okunması ve hissedilmesi eşi evden giden ya da boşanma seviyesinde olan kişiler için son derece önemlidir.

En etkili ask buyusu gibi eşi eve döndürmek için okunacak dua’da bundan uzun zamanlar önce büyük alimler tarafından hazırlanmış olan dualar demetidir. Hat

ta bazı dualar özellikle kutsanmıştır. Bu dualar yapıldıktan sonra kişinin eşi ile durumuna ve duayı ne kadar doğru yaptığına göre eşinin evine dönme durumu olacaktır.

Dualar kullarını Allah ile yakınlaştırdığı için bu tür durumlarda düşünmeden alimlerin de kullandığı dualara yönelmek ve dualar aracılığı ile yardım istemek en mantıklı çözümlerden bir tanesi olacaktır. Hem şirk koşulmamış, hem de yine Allah’tan istendiği için kulun hakkında en hayırlı durum olacaktır.

Eşi eve döndürmek için okunan Dua Nasıl Yapılmalı?

Dua etmek isteyen kişiler bu maddeye ve başlığa biraz şaşırabilir. Çünkü genellikle kişilere duanın bir vakti, zamanı ve sabit bir şekli olmadığı öğretilmiştir. Bu nedenle de şaşkınlık yaşayabilirler. İşin aslı şudur ki duanın belli bir şekli yoktur fakat edilen niyetlerin bazılarına göre alimlerin ettiği ve mutlaka edilmesini önerdiği normal dualara kıyasla daha yüksek tesirli dualar bulunmaktadır.

Büyüklerde de dikkat etmek gerekirse her durum için kuranın farklı bir ayeti, her durum için farklı bir dua okuma geleneği vardır. Bunun asıl sebeplerinden biri şifanın her seferinde farklı yerde ve farklı şekillerde olabileceğidir.

Eşi eve döndüren dua yapılırken dikkat edilmesi gereken nokta da medyum ya da hocanın belirlediği saatlerde, onların belirlediği adet kadar ve onların belirlediği döngülerde yapılması gerektiğidir. Eşi eve döndüren dua diğer dualardan çok farklı ya da yüksek mucizeli bir dua değildir.

Alim ve büyük din adamlarının da aracılığını ve duasını almıştır. Bu nedenle bu duanın bu durum için edilmesi önerilmektedir. Duanın belli bir saati mi olur gibi düşünen çok sayıda kişi olabilir. Duanın belli bir saati olmaz, dua her vakitte okunabilir faka

eşi eve döndürmek için okunacak dua

t bu duaları belirlenen saatlerde okumam dua kapıları açık olduğu için ya da bu duayı okuyan diğer önemli zatlar da o saatlerde okuduğu için normal olarak karşılanabilmektedir. Duanın okunması gereken vakit ve kaç defa okunacağı duanın temin edildiği kişi tarafından söylenecektir.

Eşi Eve Döndüren Dua Zararlı Mıdır?

Bazı kişilerin dua olarak insanlara sunduğu büyü ve buna benzer bilinçaltını etkileyen ve tamamen değiştiren metinlerin hem okuyan kişiye hem de okuduğu kişiye büyük oranda zararı vardır. Hatta bazı medyumlar aha sonrasında para almak adına yanlış dua bile verebilir. Bu nedenle güvenilir birinden duayı almak son derece önemlidir. Buna ek olarak duayı yapan kişi duayı art niyeti kötü bir düşüncesi olmadan yapmalıdır. Bu sayede daha hızlı etkisini görecektir.güvenili

Dua temiz bir kalp ile yapılıp Allah’a havale edildikten sonra yüksek ihtimal ile Allah vesile olacak ve o dua tutacaktır fakat buna kesin bir şey söylememek daha doğru olacaktır. Bunun nedenlerinden birinin de her eşi eve döndürmek için okunacak dua’nın kabul olmasını rabbin çok da doğru bulmayacağıdır. Dua ile Allah hayırlı olanı kuluna vermektedir bu nedenle hayırlı olamayacak bir şey ise vermemesi beklenmektedir.

Eşi eve döndürmek için okunacak dua çok sayıda kişi tarafından denenmiştir. Deneyen kişiler gerek medyumların gerek de hocaların yönlendirmelerine uyarsa eğer o zaman çok etkili bir dua ile karşı karşıya kalacaktır.

Ancak hiçbir yönlendirmeye uymaz ve buna karşın aykırı bir şekilde davranırsa o zaman bu dua etkisini gösteremeyecektir. Bu konuda unutulmaması gereken en önemli nokta kişilerin de bu duayı yaparken Allah rızasını gözetmesi ve sırf intikam almak gibi kötü duygularını karşı tarafa bulaştırmayı düşünmeden okuma yapmalarıdır. Bu sayede bir hafta ile kırk bir gün arasında dua etkisini gösterecek, giden eş eve geri dönecektir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. mrblar eşimle kadnlar yznden sürkli tartışmlarımz olurdu dikkat cekici bir aurası vardı bakmamak biraz zordu durm böyle olnca benm kıskançlk seviyesi kndimden geciriyrdum ne yptgımı nasl dvrndğmı asla bilemyrm kendimden gectiğim de eşim evi terk etti bir süre annemde kalıcam snde kndini toprla öyle konuşlm diyp gecenin bi yarsı cıktı gitti bnde birz üzerine gittktn snra eve gldm 2 hfta evden cıkamadım hastnye gitmye karar verdim bnde degişn bişey olmdı arkadşmdn yasin hocnın numarsnı aldım sitesine bktım eşimin dönmsi için dua istdim allah razı olsn çk yarmcı oldu 10 gn snra eşim evdeydi hiç arayp bile srmdım baktm gelmiş iş çıkışı özldm diyip sarıldı bnde kndime çeki düzen verdim kocamı sviyrm hocam duacınızım

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir