3

Eşi Geri Getirme Duası Ve Büyüsü Hangi Aşamalar İle Uygulanır?

 

Eşi Geri Getirme Duası Ve Büyüsü  önce öne belli başlı noktalara dikkat etmek gerekir. Bu
Eşi Geri Getirme Duası Ve Büyüsü
Eşi Geri Getirme Duası Ve Büyüsü
detaylar arasında;
  • Eşi Geri Getirme Duası Ve Büyüsü işlemlerine başlamadan önce gerekli olan tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar okunmalıdır. Duası ve büyüsü ayrıntılar dâhilinde yapılmazsa tutmama ihtimali bulunmaktadır.
  • Eşi Geri Getirme Duası Ve Büyüsü için niyet çok önemlidir.
  • Duası ve büyüsü için gerekirse okuma esnasında küçük notlar alınması gerekir.

Eşimi geri döndürme duası ve büyüsü için en etkili çözüm Allah’ın esmalarından 7 adet kullanmaktır. Etkiyi arttırmak adına da arkasından Fatiha, Felak, Nas ve İhlas sureleri okunur.

Bu surelerin okunmasından sonra önemli ve tesirli olan Ayet’el-Kürsi okunur ve eşimi geri getirme duası ve büyüsü sonlandırılır. Büyüler için duaları okumadan önce abdest almak önemli olan bir detaydır. Abdest alıp ardından iki rekât namaz kılmak Eşi Geri Getirme Duası Ve Büyüsü nezdinde gereklidir.  Namazın kılınmasından sonra yukarıda belirtilen sureler okunur.

Allah’ın isimleri arasından bulunan Ya Cami, Ya Aziz, Ya Cemil Ya Velûd, Ya Rahim, Ya Rahman ve Ya Vekîl

esmaları 99 defa okunmalıdır. Bir esma 99 kez okunur ve ardından 7 defa Ayet’el-Kürsi okunur. Ardından diğer esma 99 kez okunur ve ardından yine 7 defa Ayet’el-Kürsi okunur. Esmaların kesinlikle sırası atlanmamalıdır. Sayı olarak eksik ya da fazla okunmaması gerekir. Eşimi ya da eşini geri getirme duaları uygulamasında eksiksiz işlem yapmak çok önemlidir. Her işlem eksiksiz yapıldığı sürece tutar.

Bu döndürme ve kazanma duaları kapsamında niyet çok önemlidir. Uygulamayı canı gönülden istemek ve istediğinin dışına çıkmamak çok büyük fayda sağlar. Kararsız olmak ve ne istediğini bilmemekte eşimi geriye istiyorum diyerek yapılan uygulamalarda ters etki yaratır. Bunun içinde dikkatli olmak gerekir.

72 Saat İçinde geri döndürme duası Diğer Uygulamalar

Eşi Geri Getirme Duası Ve Büyüsü
X Eşi Geri Getirme Duası Ve Büyüsü

Eşi geriye getirme için yapılacak olan bu işlemde abdest almak ve kirlerden arınmak gerekir. Ardından sabah namazında okunan duaları kullanarak namaz kılınır. Yani ilk rekâtta Sübhaneke, Fatiha suresi, ikinci rekâtta Fatiha ve sure okunmalıdır. Namazın bitmesinin ardından eşini geri getirmek için kalpten ve iyi niyet ile dua edilmesi gerekir. Ayrıca yukarıda bulunan esmaların okunmasından sonra namaz kılınır ve dua da edilebilir. Bu sayede eşini kolay ve hızlı şekilde geri getirebilirsin.

Sevgili ya da eşi geri kazanmak adına yapılacak olan diğer bir uygulamada ise 3 adet buğday tanesi, adet nohut tanesi, 3 adet salatalık ve 3 adet sarımsak dişine ihtiyaç vardır. Cuma günün sabah saatlerinde tüm malzemeler hazırlanır. Kapalı bir kutunun içinde bir sonraki hafta Cumaya kadar bekletilir.

Sonraki Cuma sabahı ezan okunması ile birlikte abdest alınır ve namaz kılınır. Ardından saklanan bu kutu açılır. Kutunun içinden malzemeleri çıkartırken 100 kez besmele ve 100 kez Ya Velûd esması okunmalıdır.

Tüm malzemeler ezilir ve bir macun kıvamına getirilir. Macun kıvamına gelen malzemelerin üstüne Ya Tabib ve Ya Habib esmaları okunur. Bu esmalarında 100 kez okunması gerekmektedir. Sayı olarak fazla ya da eksik okunmaması çok önemlidir. Büyünün tutması açısından dikkatli olunması gerekir.

Macun kıvamına gelen karışım geri gelmesini istemiş olduğunuz kişinin resminin üzerine sürülür. Elinizde resmi yoksa temsili bir resim çizerek bunun üzerine sürebilirsiniz. Sürme işleminin yapılmasında 100 kez Ya Cami esması okunur ve büyü işlemlerinin son aşaması da gerçekleştirilmiş olunur.

Yapılacak olan bu uygulama sayesinde gitmiş olan kişi en kısa süre içinde sadakat ile size geri döner. Ummadığınız kadar kısa sürede dönmesi zaten sizi şaşırtacaktır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (3)

  1. 18 senelik evliyim karım 2 senedir seni sevmiyorum sen den ayrılmak istiyorum diyor 3 çocuk var halbuki beni çok seviyor ne yapmam gerekiyor yardım istiyorum

  2. 8 ay önce

    merhaba eşim evi terk etmişti gelmesi için çok uğraştım yapamadım dönmedi annesini cok sever onu bile dinlemedi aylarım çok berbat geçmeye başladı ne evimden tat alabiliyorum hastalıktan kurtulamadım benim bu durumu gören arkadaşım falcı babanın numrasını verdi iletişime geçtim kendisiyle eşimin eve gelmesini istediğimi söyledim geri döndürme vefki yapıldı falcı baba bunu yaptıktan sonra eşim 2 ay için de evine döndü hiç birşey olmamaış gibi devem ettik evliliğimize sanki 10 günlük iş seyahatine gitmiş gibi geldi falcı baba yuvamda yeniden çiçekler açtırdı sagolsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir