1. Ana Sayfa
 2. Ayırma Büyüleri

Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyü Belirtileri 2023


0

Eşleri ayırmak için yapılan büyü belirtileri 2023 çeşitlere ayrılır. Farklı çeşitleri olan ayırma büyüsü başkasının, birbirini seven iki insanın aralarını bozmak, birbirlerinden vazgeçirmeye çalışmak için yapılan bir büyüdür. Başka bir çeşidi ise kendisinden ayrılmaya ikna edemediği eşi için yapılan büyüdür.  Kara büyü sınıfına girer ve kısa sürede etki eden bir büyüdür. Geçmişten beri uygulanan bu büyü günümüzde de yapılmaya devam etmektedir.

 Eşleri ayırmak için yapılan büyü belirtileri birkaç tanedir. Bu belirtilerin bazıları çok bariz bir şekilde görülebilir. Bazıları ise dikkat etmediğimiz sürece anlayamayacağınız belirtilerdir. İlk öncelikle eşleri ayırma büyüsü nasıl yapılır, aşamaları nelerdir, kimler yapabilir bir bunlara değinelim.

Eşleri Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır ve Çeşitleri Nelerdir? 

Ayırma büyüsünün bazı çeşitleri vardır. Bunlar şöyledir;

 • Ayırma büyüsünün bir çeşidi olan soğutma büyüsü ile çiftler zaman geçtikçe birbirlerinden soğur ve birbirlerine karşı ilgisiz davranmaya başlarlar. Bundan dolayı anlaşmazlıklar çıkar ve çift ayrılır. Saç teli veya iki çubuk ile de yapılabilen geniş kapsamlı bir büyüdür.
 • Diğer bir ayırma büyüsü çeşidi ise papaz büyüsüdür. Beklenmedik bir anda gerçekleşen bir ayrılıktır. Kişi artık partneriyle birlikteliğini devam ettirmek istemez ve onu terk eder. Papaz büyüsü yapılırken kullanılan malzemeler niyete göre değişiklik göstermektedir.
 • Domuz yağı büyüsü de bir çeşididir. Evli olan çiftler bir anda sebebi olmadan boşanırlar. Oysa ki buna domuz yağı büyüsü neden olmuştur.
 • Tuz ile ayırma yöntemi de vardır. Bu yöntem evde de yapılabilir fakat risk almamak için profesyonel birinden yardım alınmalıdır.
 • Bunlar dışında da dua okuyarak ayırma yöntemi vardır. Bir takım dualar okunarak çiftleri birbirinden ayırırlar.

Eşleri Ayırma Büyüsünün Yapım Aşamaları Nelerdir? 

 • Öncelikle yaptıracağınız hocaya kesinlikle dürüst olmalısınız.
 • Sonrasında büyü yapacağınız insanların doğum tarihi bilgisi, anne adı vs. Gibi bazı bilgilerini vermelisiniz.
 • Ayırmak için edilen dualar, söylenilen sözler dosdoğru bir şekilde söylenmelidir.
 • Büyü bittiğinden yaklaşık 1 hafta sonra büyünün etkileri yavaş yavaş başlayacaktır.

Ayırma Büyüsü Uzaktan Yapılabilir mi? 

Evet, uzaktaki bir çifti ayırmak için büyü yapılabilir. Büyü yapılmak istenen çiftin net olan bir fotoğrafını büyüyü yaptıracağınız hocaya vererek bu büyüyü yaptırabilirsiniz.

Ayırma Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Ayırma büyüsü evde denememeniz gereken bir büyüdür. Kara büyü kategorisine girdiğinden dolayı profesyonel olmadan yapılırsa edeceği yan etki oldukça fazladır. Hayatınızı resmen bir zindana çevirebilir. Bundan dolayı işinin ehli olan medyum hocalara gitmeniz gereklidir. Aksi bir durumda büyü ters tepebilir. Medyum seçimi önemlidir fakat sizin de yapmanız gereken bazı önemli detaylar vardır. Büyünün işe yarar olmasını ve kusursuz işlemesin istiyorsanız Medyum hocaya doğru ve detaylı bilgiler vermelisiniz. Tüm bu maddelere dikkat edildiğinde istediğiniz gibi profesyonel bir büyü yapılabilir.

Ayırma Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Etkisi Nelerdir? 

Eşleri ayırmak için yapılan büyü belirtileri kişiden kişiye de değişebilir fakat genellikle bu büyüye maruz kalan insanlarda ortak belirtiler de görülür. Yapılan bu büyünün kişi üzerindeki etkileri şöyle sıralanabilir:

 • Çiftler birbirlerine çok aşıkken bir anda birbirlerinden nefret etme, iğrenme gibi duygular görülür.
 • Eşlerde artık birbirlerini beğenmeme, bundan dolayı birbirlerinin dış görünüşlerine hakaret etme gibi durumlara rastlanır.
 • Maddi konuda olumsuz olaylar, paranın bereketi kaçması gibi bir belirtisi vardır.
 • Eşlerin yan yana aynı ortamda iken sıkılması ve birbirlerinden uzaklaşmak istemeleri de sıkça görülür.
 • En basit, tartışmaya değmeyecek olayları bile büyütmek ve şiddetli kavgalar etmek de bir diğer belirtidir.
 • Psikolojik ve fiziksel şiddet de eşleri ayırmak için yapılan büyü belirtileri arasında görülür.
 • Çiftler birbirlerinden iğrendikleri içim gözleri dışarı kayar ve birbirlerini aldatırlar.
 • Büyü yapılan çiftin çocukları var ise çocuklarına karşı ilgisizlik, onları sevimsiz görme gibi durumlara da rastlanır.
 • Büyü etkisindeki kişiler alkol kullanıyorsa kullandığından daha çok alkole yüklenmek, kullanmıyorsa kullanmaya başlamaya başlar ve kumar gibi alışkanlıkları edinebilir.
 • Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyü Belirtileri
  Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyü Belirtileri

Ayırma Büyüsünden Nasıl Kurtulunur? 

Ayırma büyüsü kendiliğinden oluşmadığı gibi yine kendiliğinden bozulmayacaktır. Eğer siz ve eşinize büyü yapıldığını düşünüyorsanız işinde profesyonel ve güvenilir bir Medyum hocadan yardım almalısınız. Medyum Yasin Hoca bu konuda ilk ve tek tercihiniz olabilir. Senelerdir işinin ehli olan ve gelen müşterilerinin işlerini titizlikle yapan güvenilir medyum Yasin Hoca, sizin için güvenilir bir seçenek olacaktır.

Yorum Yap