1. Ana Sayfa
  2. Ayırma Büyüleri

Etkili Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır


0

Etkili Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Etkili Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır
Etkili Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Etkili Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır ile karmaşık ve tehlikeli büyüler arasında yer almaktadır. Büyüyü yapan kişinin gizli ilimlerde bilgeliği ve deneyimine göre alınacak sonuçlarda farklılık gösterebilir. Bu sebeple büyü yaptırmak isteyenlerin yardım alacakları medyumu seçerken birçok unsura dikkat etmeleri tavsiye edilir. Ayrıma büyülerinde birçok farklı yöntem ve materyal kullanılabilir. Bir kişinin, hoşlandığı veya aşık olduğu kişiye kavuşmak istemesi veya mevcut ilişkisinden memnun olmadığı kişinin ayrılmasını istemesi halinde bu büyüye başvurmak mümkündür.

Ayırma büyüleri İslam dininde diğer tüm büyü, tılsım ve sihir türlerinde olduğu gibi haram kılınmıştır. Öte yandan bir kişinin mutluluğunu da sabote edecek ve belki de yuvasını yıkacak etkili ayırma büyüsü büyü yapılan, yaptıran ve yapan kişinin hayatında geri dönülmez sıkıntılar bırakabilir. Bu tip durumların yaşanmaması için bu alanda yetişmiş, ilim sahibi kişilerce büyünün yapılması son derece önemlidir.

Etkili Ayırma Büyüsü Yapan Medyum

Etkili ayırma büyüsü yapan medyum tercih etmeden evvel büyünün nitelikleri hakkında bilgi sahibi olmak mühimdir. Etkileri açısından son derece tehlikeli ve karmaşık bir büyü olması nedeniyle ayırma büyülerinde medyum seçimi de önem arz eder. Etkili bir ayırma büyüsü temelde hangi sistematik çerçevesinde büyünün uygulanacağına göre değişiklik gösterir. Gizli ilimlerin inceliklerine yer veren birçok kadim kitap ve geleneksel sırlar, büyünün tesirinde etki etmektedir. Günümüzde artan sahte hocalar ve medyumlar nedeniyle doğru kişiyi seçerken acele etmemeniz ve kişinin yetkinliğinden emin olmanız tavsiye edilir.

Ayırma büyüsü yapan kişilerin sahip olması gereken en temel özellik, yapılacak büyünün dini çerçevede sonuçlarını bilmesidir. Diğer yandan daha önce bu büyüleri yapmış olması da etkilerinin ölçülmesi açısından önemli bir husustur. Güçlü ayırma büyüsü yaptırmak istiyorum diyenlerin arayışında karşısına çıkacak tüm kişilerle görüşmeler sonucu doğru kişi ile çalışma sağlanabilir.

Ayırma Büyüsü Yapılışı

Ayırma büyüsü yapılışı kendi içinde farklı detaylara sahiptir. Ayırma büyülerinde kullanılacak vefk ve tılsımların oluşturulmasında geleneksel öğretilerin harmanlanması büyük önem taşır. Halk arasında ‘’el almak’’ olarak da bilinen yöntem ile bu öğretilere sahip kişiler büyüyü yapabilir. Her yönden sırlı bir süreç olduğu için icazet sahibi kimseler tarafından ayırma büyüsünün yapılışı, diğer tüm büyülerde olduğu gibi katiyen paylaşılmamaktadır.

Bu alanda ilim sahibi olmayan ve zayıf imanlı kişilerce, yanlış uygulamalara başvurulması halinde büyünün tesiri tam tersi yönde etki edebilir. Ayırtma büyüsü kaç günde tutar sorusu da yine büyüyü yapan kişinin bilgisine ve büyüyü yaparken tercih edilen yöntemlere göre değişiklik gösterecektir. Her yönden zahmetli bir süreç olan ayırma büyülerinde muhakkak bu alanda bilgi ve deneyim sahibi bir kişiden yardım almak gerekir. Büyüler İslam dini başta olmak üzere birçok din tarafından yasaklanmıştır. Bu nedenle büyü yaptırmadan evvel iki kere düşünmeniz istenir.

Güçlü Ayırma Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Etkili Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır
Etkili Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Güçlü ayırma büyüsü yaptırmak istiyorum diyenlerin başvuracağı ilk adrese hemen güvenmemeleri tavsiye edilir. Günümüzde bu tip dini gizli öğretilerin inceliklerini bilen kişilerin sayısı bir hayli azdır. Bu nedenle büyü yaptırmadan önce doğru kişiyi nasıl bulacağınızı araştırmanız çok daha önemlidir.

Büyülerin özelliklerine göre yapılışlarında da farlılıklar görülmektedir. Etkileri, tesir süresi ve yapılış yöntemleri binlerce yıldır süregelen gizli öğretiler ile günümüze kadar ulaştırılmıştır. Aşık etme büyüsü yapan medyum bularak bu alanda bir çalışma yürütülmesini sağlayabilirsiniz. Ayırmak istediğiniz kişi ya da kişilerin hayatına doğrudan tesir edecek bu büyülerin sonuçları aynı zamanda sizin hayatınızda da bazı etkilere neden olacaktır. Bu nedenle büyü yatırırken dikkatli olmak gerekir.

Ayırtma Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Ayırtma büyüsü kaç günde tutar sorusuna net bir yanıt vermek mümkün değildir. Büyülerin tesir sürelerinde birçok değişken göz önünde bulundurulur. Ancak genel itibariyle ayırma büyülerinin etki süresi aylarca sürebilmektedir. Büyüyü yapan kişinin bilgisi, büyü yapılan kişilerin manevi özellikleri ve büyü yöntemleri bu sürelerin değişmesine neden olan unsurlar olarak sıralanabilir.

Büyü yaptırmadan önce etkili ayırma büyüsü yapan medyum bularak bu alanda yetkinliğini kanıtlamış ve bilgi sahibi kişileri bulmak son derece önemlidir. Ayırma büyüleri sadece bir kişinin değil birçok kişinin hayatına tesir eden karanlık büyülerdendir.

Karı Koca Ayırma Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap