1. Anasayfa
  2. Evlilik Duaları

Ev Alma Duası 2022


0

Ev alma duası 2022, çok sıkıntılar çekilmesine rağmen ev sahibi olunamaması halinde başvurulabilen duadır. Bu dua kişinin yuvasını bilmesi ve ailesine destek çıkması adına kişi tarafından haneye de okunabilir. Allah’ın sevdiği dualardandır, ancak bu duada ısrar önemlidir. Arzu ettiğiniz şey üzerinde ısrarla dua okumalı ve hayallerinize kavuşacağınıza olan inancınızı hep diri tutmalısınız. Kuranda ev alma duası adı altında bir dua bulunmaz. Bu dua, medyum hocaların gizli ilimler kitaplarından elde ettikleri bilgiler ışığında hazırladıkları bir çalışmadır.

Bilgi birikimi ve ilmî kudreti olan hocalar, bu çalışmayı pek çok insana yapmış, onların olumlu sonuçlar almalarını sağlamışlardır. Yeri gelmişken hemen belirtelim ki bu duanın herhangi olumsuz bir etkisi veya büyüsel bir enerjisi bulunmaz. Dinî inancı olan herkes, kendi Yıldızname hesaplamalarının uygun gördüğü zaman dilimlerinde bu duayı rahatça okuyabilir. Ancak okumaların süregelen bir biçimde olmasında fayda vardır.

Ev Alma Duası Okunuşu

Bilinenlerin en başında ev alma duası Arapça okunuş şekillerine uygun olarak okunması gerektiğidir. Dilediğiniz zaman kendi dilinizde de dua edebilirsiniz, Allah her şeyi bilir ama uygun enerji titreşimlerinin kanala yönlenmesi adına Arapça şarttır. Gizli ilimler, bilimle dinin ve metafiziğin harmanlandığı etkiler barındırırlar. Bu nedenle o kitaplar her medyum ve hocaya yaptığı çalışmanın türü ne olursa olsun kesin ve net bir yol göstericidir, ancak kitapların düzgünce okunup yorumlanmasının önemi büyüktür.

Bütün çalışmayı doğru yönetmek ve ev alma duası okunuşu konusunda hata yapmamak adına beraber çalıştığınız medyumdan yardım alabilirsiniz. Yapılan ince hesaplamalarla başta zamanlama olmak üzere tüm detaylar konusunda medyum, sizi doğru bir şekilde yönlendirecektir. Ayrıca okumalar esnasında konu ile alakalı bütün sorularınızı da kendisine sorabilirsiniz.

ev alma
ev alma

Duanın Etkileri

Uygun şekillerde okuyan kimselerin görebileceği ev alma duası etkileri şöyledir:

  • Ev sahibi olmak için ekonomik fırsatlar, bereket ve bolluk hanenize yağar.
  • Seçtiğiniz evler nispeten uygun fiyatlarla karşınıza çıkar, risk grupları kapanır ve her şey sakin bir akışta devam eder.
  • Allah çalışmanız konusunda size aşırı bir güç verir. Paranızı tasarruf ederken atacağınız adımların hayrınıza sonuçlar vermesi ilahî kudret sayesinde sağlanır.
  • Umulmadık yerden, çabanızı sonuca ulaştırmanız için beklenmedik rızıklar yağabilir, ani terfi ve/veya beklenmedik maaş artışları gündeme gelebilir

Daha pek çok şey, ev alma duası okunuşu sayesinde önünüze vesile olarak çıkar. Bu vesilelerin olacağına inanmalı ve Allah’ın hikmetlerine güvenmelisiniz. Duanın, ortalama 77 gün okunması, kişinin tam etki görmesi adına önemlidir ancak asıl ev alma duası faziletleri gösterme zamanı kişiden kişiye değişir. Çalıştığınız medyum, sizin bu duayı kaç gün okumanız gerektiği konusunda detaylı bilgilendirme yapacaktır.

Başkası İçin Ev Alma Duası Yapma

Ailenizin ısrarla önünüze ev şartı koyduğu nişanlınız için ya da başka bir arkadaşınız için ev alma duasıokuyabilirsiniz. Duanın yalnızca onun bilgileriyle, ona özel, sizin onun için içinizden geçenleri belirten bir düzlemde hazırlanması gerekir. Bunun olması adına da o kişinin doğum tarihi, anne adı ve doğum saati gibi bireye özgü bilgilerine hâkim olmanız önemlidir. Uygun hesaplamaların ve duanın yazılmasının sağlanması için güvenilir medyum desteği almalısınız. Medyum Yasin hoca ev alma duası için hem bireyin kendisine hem de sevdiklerine garantili işlemler hazırlayabilir.

Adına dua okuduğunuz yakın arkadaşınız veya sevgilinizin işlerinin büyük bir hızla yoluna girmeye başladığına tanık olabilirsiniz. Doğru ve istikrarlı gitmeniz halinde, sizin kalbinizden gelen iyi dilekleriniz ışığında onun mal sahibi olmasına sebep olmanız çok muhtemeldir. Ev alma duası fazileti gerçekten güçlü, çok hızlı tutan ve kula çok özel getirileri olan bir duadır. Büyük bir içtenlikle yapılmalıdır. Bu durumda Allah, kulunun arzusunu geri çevirmeyecektir. Burada dua edecek olan kişinin dikkat edemeyeceği, yalnızca medyum hocayı ilgilendiren bir konu vardır ki o da adına dua yazmakta olduğu kişiye bakım yapması ve kişi üzerinde varsa blokajları ortadan kaldırması, negatif etkileri yok etmesidir.

Kişiye Özel Dua

Arzu eden herkes için ev alma duası hazırlayan medyum Yasin Hoca, kişiye özel ev alma duası hazırlamalarında ustadır. Pek çok medyum bir kimsenin eline dua yazıp verebilir. Ancak gizil ilimler kitaplarının içeriğinde o duaların daha etkili olmaları adına yapılması gerekenler güzelce anlatılmıştır. Bu anlatılanları doğru uygulamak adına bireye detaylar verebilen medyum Yasin hoca, duanın etkisini tam göstermesi adına kişiye bakım yapar. Yapılan bakımda kısmet kapanması ya da nazar gibi olumsuz etkilerin ve enerjilerin varlığı tespit edilirse, kişinin öncelikle bu blokajlarından arınmasını sağlayarak duanın etkisine duvar olabilecek kötü kalkanları yok eder.

Geçmiş danışanları, medyum Yasin hocanın kaleminden çıkan dualardan garantili sonuçlar aldıklarını iddia ediyorlar. Yapılamayacak veya en azından o yolla sonuç alınamayacak işlerin altına asla imza atmamasıyla bilinen hocadan sadece ev alma duası konusunda değil, diğer pek çok alanda da hizmet alabilirsiniz. Gizli ilimler ve Kuran bilgisi konusunda rakipsiz olan hocaya, kendi iletişim bilgileri üzerinden ulaşarak sorunuzu paylaşabilirsiniz. Yaptığı uygulamaların ardını takip eden hoca, danışanının kişiye özel ev alma duası çalışmasındaki süreçte şuan ne durumda olduğunu da sıkça kontrol eder. Arayıp ona soru yönelten danışanları için güvenilir medyum Yasin hoca mümkün olduğu her vakitte ulaşılır bir haldedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir