1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır? 2023


1

Evde büyü olduğu nasıl anlaşılır 2023 senesinde de insanların merak edeceği konulardan biridir. Çünkü büyü gerçek olup hemen herkesi ilgilendirmektedir. İnsanlar genel olarak istedikleri şeylere erişemedikleri zaman çok sinirlenir ve hüzne bulanırlar. Bir öğrenci sınavı geçemediği için, bir kadın terk edildiği için, bir erkek sevdiğinden karşılık bulamadığı için kolay bir şekilde üzülebilmektedir. Çoğu insanlar bu durumu akışa bıraksa da kimisi bunu tercih etmeyerek aksine işin üstesine gidip çıkılamaz bir duruma girer ve bu doğrultuda büyülere başvurur. Büyü herkes tarafından yapılabilecek basit bir işlem değildir ve genelde ak ve kara olmak üzere ikiye ayrılırlar. Ancak nasıl olduğu fark etmeksizin her büyü günahtır ve aslında yapılmaması gerekir.

Yapılan bir büyünün de anlaşılması aslında çok kolay değildir. Büyünün anlaşılır olması için dikkat edilmesi gereken hususlar bulunur ve bunlar bir sonraki paragraflarda açıklanacaktır. Ancak insanların son dönemlerde en çok merak ettikleri şeylerden birisi de evde büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusu ile ortaya çıkmaktadır.  

İnsanlar evde büyü olmasından ilk başta evde değişen ambiyans değişikliğinden dolayı şüphelenir çünkü evdeki tüm sistem değişir ve insanların davranışları da bunlarla beraber değişir. Genelde eve yapılan büyüler güzel ve mutlu ailelere yapılmakta olduğundan değişen enerji çok dikkat çekmektedir.

Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır? İşte Detaylar!

Evde büyü olduğu nasıl anlaşılır merak edenler için şu maddelere de dikkat edilmesi önemlidir;

 • Oldukça mutlu olan aile bireylerinin bir anda mutsuzlaşması ve ailenin dağılmaya gitmesi bir etkendir.
 • Evde var olan bereketin ortadan kalkması belirtidir.
 • Evdeki insanların sürekli kavga etmesi ve huzurun ortadan kalkması bir belirtidir.
 • Evde evcil hayvanlar var ise bunlar durumu anlar ve huylarında değişiklikler görülür.
 • Evde eşyaların kaybolması ve daha sonra farklı yerlerden çıkması bir belirtidir.
 • Evde kulağına seslerin gelmesi gölge ve karartılar görmek bir belirtidir.
 • Evdeki herhangi bir anormal durum da yine evde büyü olması belirtisidir.

Eve Büyü Yapılır mı?

Evde yapılan büyü nasıl anlaşılır insanlar arasında en çok korkulan şeylerden birisi olduğundan bu korkuyla beraber yanında pek çok farklı türde sorular da getirmektedir. Bunlardan birisi de eve büyü yapılır mı sorusuyla gündeme gelmektedir. Ancak insanların merak ettiklerinin dışında bilinmesi gerekir ki eve büyü yapılmaz çünkü büyüler insan hedefli tılsımlardır. Evinde tedirgin ya da kötü hisseden, kasvet ve devamlı ağırlık hisseden, evine gelmek istemeyen ya da tam tersi dışarı çıkmak istemeyen, evde daralma ve bazı odalarda daha da gergin hisseden insanlar evi büyülü olarak görmemeli dahası kendilerinin büyülü olduğunu bilmelidir. Bazı kaynaklarda eve büyü yapılacağı söylense de evden kastı ev halkı olmaktadır.

Evde Büyü Buldum Ne Yapmalıyım?

Büyülerden korkan insanlar genelde bu konuda sürekli olarak araştırmalar yapmaktadır ve insanların en çok merak ettiği şeylerden birisi de evlere büyü yapılıp yapılmayacağının yanı sıra evde çıkabilme ihtimali olan herhangi bir büyü ile ne yapacağı hakkındadır. Son zamanlarda pek çok kişi evde büyü buldum ne yapmalıyım sorusu ile merak içerisindedir.

Eğer bir insan evinde büyü olma ihtimalinden şüpheleniyor ise ya da elle tutulur herhangi somut bir madde bulmuş ise bunun için kesinlikle Yasin Hoca’ya başvurmalıdır. İslam ilminde fazlasıyla bilgi olan bu hoca kesinlikle İslam getirileri dahilinde insanlara yardımcı olmaktadır. Eve bırakılan su, yağ ya da boya tarzı büyülerin bulunması çok daha zor olsa da kimi zaman büyü yapan kişiler bu büyüleri vefk ya da muska olarak da insanların evine bırakılmalıdır. Böyle durumlarda kesinlikle Yasin Hoca’ya başvurulmalıdır.

Evde Büyü Var İse Hangi Dua Okunmalı?

İnsanların başına gelebilecek herhangi bir büyü durumunda elbette bilmesi gereken durumlar bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse evinde büyü olduğundan şüphelenen ya da bundan emin olan insanlar kesinlikle dualar hakkında da bilgi sahibi olmaktadır. Peki, evde büyü var ise hangi dua okunmalı? Bunun için Yasin Hoca tarafından en çok önerilen dualar Felak ve Nas sureleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

evde büyü olduğu nasıl anlaşılır
evde büyü olduğu nasıl anlaşılır

Eve Yapılan Büyüler Nereye Saklanır?

İnsanların korkulu rüyası olan evlerine büyü yapılması durumu son zamanlarda çok sık karşılaşılan sorunlardan birisidir ve kişilerin merak ettikleri şeylerden birisi de eve yapılan büyüler nereye saklanır sorusuyla gündeme gelmektedir. Genelde büyü yapan ve yaptıran kişi büyünün bulunmasını istemediği bir yere büyüyü saklamaktadır.

Eve yapılan büyü için çok kapsamlı bir araştırma gerekmektedir. Eve yapılan büyülerin çeşitleri insanlar tarafından kolay bir şekilde anlaşılmayacağı için bu durumun içerisinde bulunulduğunda kesinlikle güvenilir medyum Yasin Hoca’ya başvurulmalıdır. Evde büyü yapıldığının işareti olan yağ, su, vefk ya da muska gibi şeylerin nereye saklanacağı şu şekilde sıralanabilmektedir;

 • Eğer büyü yapımında yağ ya da su gibi şeyler kullanıldıysa sürülmüş olma ihtimaline karşı kapılara bakılması çok önemlidir. Bunlar genelde evin dışında ya da bahçe kapılarında bulunabilmektedir.
 • Ancak sıvı değil de katı olarak muska şeklinde bulunan büyüler genelde saksı dipleri gibi kolay bulunmayan yerlere saklanmaktadır. Bazı büyüler mezar toprakları ile yapılmaktadır.
 • Kapı ve pervaz camlar büyülerin en çok bulunduğu ve saklandığı yerler olarak adlandırılmaktadır.
 • Aynı zamanda ailedeki çiftlerin arasını bozmak için de yapılan büyüler olduğundan bu büyüler genelde çiftlerin yatak odasına saklanmaktadır.
 • Sadece vefk muska ya da yağ gibi maddeyle değil aynı zamanda her evde bulunan tuz, un ya da toprak gibi maddelere de tılsımlı sözler üflenerek büyü yapılabilir.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

 1. aile evimde herşey çok güzel giderken bir anda iflas ila sarsıldık oda yetmezmiş gibi evde sürekli kavgalar başladı iflas yüzünden degil ki buna eminiz ailem çok naiftir tartışmadan hep kactılar 30 yaşıma geldim annemle babaın yüksek sesle birbirlerine konuştuklarına sahit dahi olmadım bu durum babaannemin gelmesiyle bu evde iyi enerjiler yok demesiyle herkes kısa süreli şok yaşadı okutmak gerekiyor dedi baba annem anlar biraz bu işlerden ki ne dediyse hep cıkmıştır bizde inananırz böyle bir konu olunca babam aile dostumuzdan yasin hocanın numarsını aldı evde muska oldugunu söylemiş baba eve geldiğinde annemin çicekleri bahçesi var balkonda onların içinde 3 tane muska oldugunu söyledi hepsine baktık 3 tane saksıdan muska cıktı mutfakta dolapların altında küçük bir kapanyan yer var dı oarayda bir tane atmışlar kimsenin aklına gelmez bakmak annem ya temizler ya temizlemez görünmüyor bile bunları aldı babam hocayla konusup ettiler bir şekilde kurtulduk.. evimizide korumaya aldılar işlemiz düzelmeye başladı aile arasındaki bozuklukta kalmadı çok şükür yasin hocam çok başka hakkını ödeyemeyiz .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir