1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Evde Muska Olduğunu Nasıl Anlarız ?


11

Evde Muska Olduğunu Nasıl Anlarız?

Evinde muska olan kişilerin ev içindeki yaşamlarında olumsuz durumlar meydana gelir. Bunun işin ustası olan kişiler tarafından düzeltilmesi lazımdır.

Evde Muska Olduğunu Nasıl Anlarız _
Evde Muska Olduğunu Nasıl Anlarız _

Özellikle evde muska olduğu nasıl anlaşılır ? kapsamında son dönemlerde değişen ve sizlere rahatsızlık veren şeylere odaklanmanız gerekir

. İçinizde bulunan huzursuzluk ve sıkıntılar dışarıda da sürekli olarak devam ediyorsa ilk olarak kendinize odaklanıp kendinizde muska olup olmadığını anlamanız gerekir.Bazı muskalar kişilere yapılır, bazıları ise eve yapılarak sıkıntı ve sorun verme özelliklerine sahiptir.

Evde muska olduğu nasıl anlaşılır kapsamında gerekli olan belirtilerin takip edilmesi ve detaylı şekilde incelenmesi gerekmektedir.  Yalnız eve girdiğiniz andan itibaren başınıza farklı şeyler geliyorsa, evde huzursuzluk bulunuyorsa ve sorunlar oluşmaya başladıysa evde muska olduğunu anlamanız gerekir. Evde muska olduğunu nasıl anlarız dâhilinde evinize girdiğiniz anda kendinizi dışarıya atmak istiyor musunuz ve boğulma tarzında sorun yaşıyor musunuz buna dikkat etmelisiniz. Evde olan muskanın nasıl yapıldığını ve nerede bulunması gerektiği konusunda mutlaka medyumlardan ya da hocalardan yardım almanız gerekir. Bunun içinde uzman bir kişi ile iletişime geçmelisiniz. Evde olan muska nasıl bulunur içinde işin ustası olan kişiler sizlere yardım edecektir.

 

Muskalar Evde Nasıl Bulunur, Belirtileri ve Değişiklikler

 • Evinizde hiç ummadığınız bir anda eşyalarınız kaybolmaya başlar. Sonrasında bu eşyaları aradığınız yerde bulmaya başlarsınız ve çok şaşırırsınız.
 • Evinizin kapısından girer girmez boğulma hissi ve kendinizi dışarı atma hissi yaşamaya başlarsınız
 • Yattığınızda hemen uyku hissi doğar, uyandığınızda ise halen uyumak istersiniz ve bir türlü uykuya doymazsınız.
 • Evin içine kesinlikle evcil hayvan sokamazsınız, sokan kişilerde ise huzursuzluklar başlar. Hayvan devamlı olarak haylıyorsa, ötüyorsa ya da miyavlıyorsa ev içinde kara bir büyüye sahip olan muska bulunduğunu gösterir.
 • Evinizde oluşan karanlık hissiyatı da evde muskanın olduğunun bir göstergesidir. Işıklar açık olsa bile ya da ortam oldukça aydınlık olsa bile ev içinde sürekli olarak karanlık bir ortam olduğunu düşünmek ve hissetmek olarak meydana gelir.
 • Boğuk ve sıkıcı bir ortamda bulunmadığınız sürece gözlerinizde kararma meydana geliyorsa, ev içini net şekilde göremiyorsanız ve kendinizi karanlıkta hissediyorsanız da şüphelenmeniz gerekir.
 • Muska eve yapılsa bile ev içinde yaşayan kişiler fazlasıyla etkilenir. Ev içinde yaşayan diğer kişilerde agresif tavırlar, sinirlilik ve unutkanlık başlamışsa muskanın etkisinin yayıldığını gösterir. Bu etkiler çoğaldıkça hane içinde bulunan huzur, mutluluk ve saygı da bitmeye başlar.
 • Yaşam içindeki ve kendi içinizde ruhsal çalkantılar her daim kendinizi perişan etmenize sebep olur. Yaşamınızdaki düzgün ve güzel giden her şey bir anda tepetaklak olur ve aksi bir duruma dönüşür. Bu tarz durumlarda da şüphe duyulması gerekir.

Bu belirtiler dâhilinde evde büyü ya da muskanın olduğunu fark ettiğinizde nasıl muska bozulması gerektiği konusunda arayışa girmeniz gerekir. Evde bulunan muskanın maddi mi yoksa manevi mi şekilde yapıldığının aydınlatılması ilk aşamadır. İçeriğinin ne olduğunun anlaşılması oldukça önemli olan bir detaydır. İçeriği bilinen muskaların ortadan kaldırılması ve bozulması işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde bu işin ustaları tarafından yapılır.

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (11)

 1. 6 sene önce

  Selamun aleyküm hocam size bir sorum ollacakdi. Bizim evde muska ollup olmadigini nasil anlariz yada bize yapilip yapilmadini. Simdiden Tesekkür ederim hayirli günler hocam

 2. Bize Muska büyü yapıldığı kimin yaptığını ve yerini bulmak için nasıl buluruz kocaeli Gölcük yaşıyoruz allah rızası için yardım cı olursaniz size hep Duacı olurum

 3. Slm aleygum hocam bizim evde muska var ama nerde oldunu bilmiyom ne olur bana yardimci ol

 4. merhabalar bu eve taşındığımdan beri çok huzursuzuz mutsuzuz hep ağlıyorum muska olduğunu düşünüyorum yardım edin bu evden çıkmak istiyorum ama çıkamıyotum.

 5. Baş ağrısı oluyovedualar çok okuyorum
  Ama bilmiyorum mazarmi büyümü

 6. Selaminaleykum hocam bana dediki bir hoca sende işlem var yani muska doğrumu olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir