1. Ana Sayfa
  2. Aşk Büyüleri

Evli Kadına Aşk Büyüsü


0

Evli Kadına Aşk Büyüsü

Evli olan bir kadını kendinize aşık etme amacı taşıyarak icra edilecek olan aşk büyüsü ritüelinde okunması gerekli olan bir takım duaların mevcut olduğunu bilmenizi isterim. Evli Kadına Aşk Büyüsü: Bu dua ritüellerinin uygulanmasında dikkat edilmesi büyük bir önem taşımakta olan hususların da mevcut olduğunu bilmelisiniz.

Evli Kadına Aşk Büyüsü
Evli Kadına Aşk Büyüsü

Bu dikkat içermekte olan noktada iyice özen göstermeniz halinde söz konusu olan bu aşk büyüsü ritüelinin tutma süresi çok daha kısa bir zaman içerisinde gerçekleşecektir. Bu durumun bir sonucu olarak kadınlar da çok kolay bir biçimde aşık edilebilirler. Evli kadınları aşık etme dualarının okunmasından hemen önce yapılması gereken ritüeller vardır.

Dua okunmasından bir süre önce ilk başta bir gusül abdesti alarak beden temizliğine çok büyük bir özen göstermek gerekmektedir. Bunlarla beraber ruhun da arınması gerekir ve ruhsal olan arınmayı gerçekleştirebilmek adına yapılması gereken şey iyi bir niyet alarak şükür namazının kılınmasıdır. Söz konusu bu şükür namazını iki ya da dört rekat olarak kılma şansına sahipsiniz.

Evli Kadınlar Nasıl Aşık Edilir?

İstediğiniz bir kadını aşık etme amacını taşımanız durumunda uygulamanız ve uygularken çok büyük özen göstermenizin gerekli olduğu adımlar mevcuttur. Bununla birlikte bu adımları bir sıra içerisinde ve eksiksiz bir biçimde ifa etmeniz halinde istediğiniz bir kadının kendinize bağlanabildiğini fark etmeniz de zor bir durum olmayacaktır. Kadınlara yönelik olarak bir aşk büyüsü ritüelinin uygulanabilmesi adına ilk olarak aşık edilmek istenen insanın fotoğrafına sahip olunması gerekmektedir.

Evli Kadınlar Nasıl Aşık Edilir?
Evli Kadınlar Nasıl Aşık Edilir?

Fotoğrafa sahip olunmasının ardından daha sonraki zamanlarda size ait olan kendi resminize sevdiğiniz ve aşık etme amacı taşıdığınız insanın resmini bir araya getirmeniz gerekmektedir. Bu işlemi tamamlamanızın ardından resimler üzerinde yer almakta olan kalpleri birleştirmek sureti ile bin defa olacak şekilde ya vedud esmasını okumanız gerekmektedir.

Daha sonraki aşamada ise fotoğrafların üzerine iyi niyetler gerçekleştirilerek üfleme ile işlem tamamlanır ve işlemlerin tamamlanması neticesinde de kısa bir süre içerisinde aşık olmasını beklediğiniz kadın çok kısa bir süre içerisine sizlere deliler gibi bağlanacaktır.

Evli Kadını Aşık Etmeye Yarayan Büyünün Uygulaması, Evli Kadına Aşk Büyüsü

Evli olan bir kadını kendinize aşık emeniz için kullanmanız gereken büyü ritüellerinin varlığından haberdar olmanız gerekir. Bu büyü ritüellerinin icra edilmesinin öncesinde mutlaka bu büyü ritüellerinin uygulanması konusunda büyük bir bilgi birikimi ve tecrübe sahibi olan uzman medyum hocalarına başvurulması gerekmektedir.

Bununla birlikte alanında uzman olarak görülmekte olan medyum hocası büyü ritüelini uygular iken kırmızı renk içeren bir mum alacaktır. Bu durumun sonrasında ise kırmızı mumun tam üzerine aşık edilmesi düşünülmekte olan kadının ve annesinin ismi yazılır. Sonrasında kırmızı renkte olan mum üzerine esmalar ve ayet okumaları gerçekleştirilir.

Evli Kadını Aşık Etmeye Yarayan Büyünün Uygulaması
Evli Kadını Aşık Etmeye Yarayan Büyünün Uygulaması

Mum istenilen bir zamanda yakılır ve sonrasında ise yakılmasının ardından yakılırken büyü içerisinde çok daha büyük etkiler sunacak olan dualar okunur. Kırmızı renkte olan bu mumun yakılmasından sonra geriye kalmış olan diğer parçalar itina ile bir toprağa gömülür. Bu büyünün etkisi ise genel olarak bir hafta içerisinde kendisini göstererek ortaya çıkmaktadır.

Mum yakma işleminin sonrasında bütün bu ritüelleri gerçekleştirmeniz halinde aşık olmasını arzu etmekte olduğunuz kadın size deliler gibi bağlanacak ve bunun yanı sıra aynı zamanda artık hiçbir şekilde sizden başka herhangi bir kimseyi dahi bırakın gözünün görmesini düşünmeye bile yeltenmeyecektir. Evli Kadına Aşk Büyüsü:  Böylece çok sağlam aşk hayatı yaşama fırsatına da çok rahat ve kolay bir şekilde sahip olacaksınız.

Bu konu dışında daha farklı aşk büyüleri yazılarımızı incelemek isterseniz tıklayınız.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap