1. Ana Sayfa
 2. Ayırma Büyüleri

Evlileri Ayırma Büyüsü


7

Evlileri Ayırma Büyüsü

Evlileri Ayırma Büyüsü, ayırma büyüsü yapan hocalar tarafından verilen tavsiyeler ve ayırma büyüsü yaptıranlar tarafından yapılan yorumlar yazımızda.

Uzaktan ayırma büyüsü olarak bilinen bu büyü, sevgilileri, sözlü ve nişanlıları ayırma büyüsü olarak da yapılabilmektedir. Çiftleri ayırmak için yapılan bu büyü, içindeki tılsımlarına ve aşamalarına dikkat ederek herkes tarafından uzaktan yapılabilmektedir. Büyü, yapıldığı çiftleri manevi olarak soğutarak, muhabbetlerini bıçakla kesmişçesine bitirir. Sadece birkaç günde etkisini gösterir ve sevenleri birbirinden ayırır.

Ayırma büyüsü; birbirlerinden soğuması ve ayrılması istenen iki

Evlileri Ayırma Büyüsü
Evlileri Ayırma Büyüsü

kişinin birbirine sırt dönmesi, sevgilerinin nefrete dönmesi ve ayrılmaları için kullanılır. Oldukça etkili olan bu büyü, sadece birkaç günde sonuç vermektedir.

 

Bazen evli bir adama veya kadına aşık olanlar da bu büyüyle evli çifti ayırıp kendilerine yol açmak niyetine girerler. Bu büyü ehil olan hocalar tarafından bozulabilmekle beraber, yapan kişi tarafından da bozulabilmektedir. Tılsımlarını ve adımlarını atlamadan yapıldığı sürece, Evlileri Ayırma Büyüsüherkes tarafından yapılabilir.

Ya Melamiyanan

Her büyüde olduğu gibi bu büyüde de konuda ehil olan hüddamdan yardım alarak büyüyü yapabiliriz. Melamiyanan, eşleri birbirinden uzaklaştırıp ayırmakta  görevli olan hüddamdır. Enerjisi o kadar yoğundur ki, birbirine deli gibi aşık olan eşleri bile birbirinden soğutarak eşleri nefret duygusuyla doldurur. Bu hüddam aynı zamanda \”ayırma ve soğutma hüddamı\” anlamına gelen Hüddamü`l-firak olarak da anılır.

Büyünün Yapılışı

 

Eşleri ayırmak için yapılan bu büyünün çeşitleri bulunmaktadır, ancak yazımızda herkes tarafından uygulanabilecek olan en basit çeşidine değineceğiz. Büyüye başlarken en önemli aşama niyet aşamasıdır. Niyet aşamasında ayırmak istenilen eşleri, sevenleri ya da nişanlıları düşünerek isimleri boş bir kağıda yazılır. Daha sonra üzerine isimlerin yazıldığı bu kağıda hitaben 27 kez \”Ya Melamiyanan\” okunur. 27 sayısı Melamiyanan`ın sihirli sayısı olduğundan az ya da fazla okumamaya çok dikkat edilmelidir. 27 kez \”Ya Melamiyanan\” okunduktan sonra şu tılsım yazılıp okunmalıdır;

 • \”Melamiyanan için
 • Ağlayın için için
 • Birbirinden ayrılsın
 • Ve olsunlar o biçim
 • Kalem kağıdı yazar
 • İçimde derdim azar
 • Melamiyanan sihri
 • Kavuşmaları bozar
 • Ne kalp kaldı ne akıl
 • Onları bağlayan kıl
 • Ey ayırma büyüsü
 • Benim için yan yakıl
 • Şifa bulsun gönüller
 • Bitsin sahte sevenler
 • Sevdalar sona ersin
 • Başlasın biz dövenler.\”

Bu tılsım da isimlerin altına yazıldıktan sonra yalnızca 1 kez okunur. Burada da ezberden değil yazdığımız kağıttan okumak dikkat edilmesi gereken husustur. Bu işlemi de yaptıktan sonra bu kağıdı bir kenara bırakıp temiz boş bir kağıt daha alırız. Alınan bu ikinci kağıda ise şu tılsım yazılır;

\”Kaderin sırrı, insan aklının ve idrakinin ihata sınırlarının haricinde ve insan zekasının fevkindedir. Melamiyanan, insanları birbirinden soğutup kısa ve uzun vadede onların kalplerine hükmeder ve onların ebediyen ayrılmasına aracılık eder. Bu sır, eskilerin kadim sırrı ve bilgilerin esrarı içerisindedir ve hüddamü`l-firak dışında hiç kimse bu sırra vakıf olamaz.\”

Bu tılsımı yazdıktan sonra yazdığımız kağıdı iki kez katlarız, iki kez katlamak üst üste 4 parça olacak şekilde katlamak anlamındadır. Daha sonra ilk yazılan kağıt ve bu katlı olan kağıt yan yana konulur ve üzerilerine şu tılsım okunur;

 • \”Kalem ve iki kağıt
 • Bunlar sevdaya ağıt
 • Ey sevgili görevli
 • Aralarını dağıt.
 • Kuyudan su çekenler
 • Tarlaya yem ekenler
 • Kaldırın bu tılsımı
 • Gözyaşını dökenler.\”

Bu tılsım kağıtlara hitaben okunduktan sonra bu iki kağıt büyüyü yapan tarafından eline alınıp üzerilerine 27 kez daha \”Ya Melamiyanan\” okunur ve kimsenin ulaşamayacağı korunaklı bir yerde muhafaza edilir. Bu iki kağıt, muhafaza edildiği yerde tam 27 saat duracaktır. 27 saat durduğunda büyü tamamlanmış olacaktır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

 1.  27 sayısı Evlileri Ayırma Büyüsünde görevli Hüddam Melamiyanan`ın sihirli sayısıdır. Bu yüzden büyünün uygulanışında bu sayıya çok dikkat edilmelidie. Aksi taktirde büyü yapılan kişiyi etkilemeyecektir.
 2. Büyüdeki tılsımlar yalnızca 1 kez okunmalıdır. Fazla okunduğunda da sihri bozulacağından kişiyi etkilemeyecektir.
 3. Büyünün seher vakti yapılması daha etkilidir. Bu, herhangi bir günün seher vakti olabilir, belirli bir günde yapmaya gerek yoktur.
 4. Büyünün tutacağı, yapan kişi tarafından en geç bir günde hissedilir. Melamiyanan, büyüye cevap verecekse bunu 24 saat içinde büyüyü yapan kişiye belli edecektir. Böylece büyünün tutacağı anlaşılır.
 5. Melamiyanan çok tehlikeli bir hüddamdır. Enerjisi çok ağır ve yüksektir. Bu yüzden de özellikle hocalar tarafından bu Evlileri Ayırma Büyüsü başvurulmaması tavsiye edilir. Melamiyanan, büyü tutsa da tutmasa da yapan kişiyi ve kişinin ev halkını ciddi anlamda etkisi altına alarak zarar verebilir.
Evlileri Ayırma Büyüsü
Evlileri Ayırma Büyüsü

Büyünün Bozulması

Sevenleri, karı kocayı ve nişanlıları ayırma büyüsü olarak kullanılan bu büyüyü bozmak oldukça kolaydır. Bu konuda hocalar veya medyumlardan yardım almaya gerek yoktur. Büyünün yapılışı esnasında uygulanan adımlar birebir uygulanarak bu büyü bozulur. Yalnızca bu işlemleri yapmadan önce kıbleye doğru dizlerin üzerine çökerek 7 kez Felak 7 kez de Nas sureleri okunur. Daha sonra aynı işlemler tekrarlandığında büyü bozulur ve bu şekilde de uzaktan büyüyü bozmak mümkün olur.

Tavsiyeler

Büyüyü yapan da yaptıran da ahirette zarar görecektir. Bu yüzden hem dünya hem de ahiret hayatımızı tehlikeye atmamak için büyülerden ziyade dualardan yardım almamız yararımıza olacaktır. Bize her konuda çare olacak dualar bulunmaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar (7)

 1. selamlar medyum hocaya vefk yaptirdim dürüst güvenilir birisi konyada kendisi sanırım bana da yardımcı oldu 16 günde sümük gibi yapışan eski sevgiliyi uzaklaştırdı çok sağolsun

 2. 5 sene önce

  Yildiznamesinebakkarikocayiayirmabüyüsübozma

 3. 4 sene önce

  Hocam benim evli bir kızım var kocasıyla kaçarak evlendi.ve ben bu evlilige karşıydım. Eden deeseniz.eblendigi adam benim öz yigenim ablamın oglu.bu adam daha önce evle ve ayrıldı evlendigi kişi amcasınin kizıydı bu adamın belli bir işi yok meyva sandıgı çakıyo tanaesi 20 kuruştan ve kazandığı parayla içki içiyor 2 tane çocukları var bkr gelecekgi yok.ben kızıma bu adamdan ayril diyorum ama kızım ne hikmetse bu adamdan vaz geçmiyor ne yapmam lazım hocam

 4. Maalesef kocamın sevgilisi vardı. Kocamı binbir çeşit büyü ile elinde tuttuğunu biliyordum. Sevgili Yasin hocam çok etkili bir dua hazırladı. Bir ay dolmadan kocamın üzerinde etkisini gösterdi ve kocam evine geri döndü

 5. 1 sene önce

  Yıllardır kocam beni aldtyrmus ben daha yeni öğrendm dünyam alt üst oldu ama onu cok seviyrdum ondn sogumam ve evlilimi bitreblmem için aradm hocayı allah rzı olsn ki suan kndmdeym duaları hala devm edyrm kısa sürede bosnmayı da dşnyorum inşllh

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir