1. Ana Sayfa
  2. Evlilik Büyüleri

Evlilik Büyüsü İle Bağlama


0

Evlilik Büyüsü İle Bağlama ve İkna Etme Nasıl Yapılmaktadır?

Evlilik büyüsü yaptırmak isteyen kişiler bu işlemi evde yapacaksa kesinlikle iyi niyet içinde ve olumsuzluk düşünmeden yapmalıdır. Bu sayede büyü en doğru şekilde tutar.

Evlilik büyüsü ya da ikna etme büyüsü ile evlenme büyüsü bu konuya itiraz eden, bu konuda kararını değiştirmeyen, evliliğe karşı mesafeli duran kişiler için yapılır.

Yapılacak olan büyünün duaları ve vefkleri en doğru şekilde yapıldığı sürece tutmaktadır.  Evlilik büyüsü yaptıranların karşısındaki kişilerin evliliğe itiraz etmeleri ya da evli olan kişilerin evliliğini kurtarma adına bu büyüyü yaptırması gerekir.

Tabii ki sevgili olan kişilerde evlenme adına bu uygulamayı yapma konusunda yardım alabilirler.Bu Büyüyü yapma için aşağıdaki işlemlerin detaylı şekilde uygulanması gerekir. Hayırlı bir evlilik yapmak isteyen kişiler ya da evliliğini kurtarma çabası içinde olan kişiler Cuma günleri bu uygulamayı yapması gerekir. 21 gün boyunca günlük olarak 1 su bardağı suyun içine 101 kez  ‘’Inna fetahna leke fethan mübina.

Evlilik Büyüsü
Evlilik Büyüsü

Ve fütihatis semaü fekanet ebvaba’’ okunması gerekir. Evlilik kurtarma büyüsü kapsamında okunacak olan Bu Büyü ve duası ile hazırlanan suyun evlenmek istenilen kadına ya da erkeğe içirilmesi gerekmektedir. Bu uygulamanın Cuma günü yapılması evlilik büyüsü tutar mı soruları için olumlu yanıt olacaktır. En etkili evlilik büyüsü işlemlerinde her daim iç niyetin temiz olması ve kişinin aklından olumsuz bir şey geçirmemesi gerekir.

Evlilik Büyüsü İle Bağlama Uygulaması 2

 

Evlilik büyüsü için yapılacak olan bu işlemlerde 3 adet esma ve 2 adet sure kullanılır. Yapılacak olan kurtarma, evli kadına aşk büyüsü, erkeğe ve kadına karşı Evlilik Büyüsü ile Bağlama için öncelikli olarak abdest alınır. Ardından 1 defa besmele çekilir, beslemeden hemen sonra 7 defa Fatiha ve 7 defa İhlas okunur. Ardında mutlaka surelerin duası edilmelidir. Dua için;

  • Allah’ım besleme ile başlayıp Fatiha ve İhlâs ile devam ettiğim ve evlilik için okuduğum kelimelerin bereketi ile sana kalbimi açıyorum. Sana doğru yönelmiş olan kalbimin dileklerine sen cevap ver ve beni istediğim muradıma kavuşturman için yardım eyle.

Surelerin dualarının edilmesinden sonra mutlaka son aşama olan esma ile alakalı bölüme geçilmelidir. İlk esma için;

  • 7 kez besmele + 21 kez Ya Vedûd + 1 kez yukarıdaki dua
  • 7 kez besmele + 7 kez Ya Câmi + 1 kez yukarıdaki dua
  • 7 kez besmele + 14 kez Ya Musavvir + 1 kez yukarıdaki dua

21 defa Ya Vedû için abdest alınır, gözler kapatılır, 7 defa besleme çekilir ve 21 defa Ya Vedûd denilir. Sonrasında gözler açılarak yüreğimi kazımış olan Ya Vedûd senin dünyayı aşk ile yaratan ve bizleri aşk ile yaşatan karşılıksız sevgine sığınıyorum. Duamın kabul edilmesini senden diliyorum denilir.

7 Ya Câmi için abdest alınır, gözler kapatılır, 7 defa besleme çekilir ve 7 Ya Câmi denilir. Sonrasında gözler açılarak karşılıksız merhametin ile benim ettiğim duanın kabulünü nasip eyle ve duamı kabul eyle denilir.

14 Ya Musavvir abdest alınır, gözler kapatılır, 7 defa besleme çekilir ve 14 Ya Musavvir denilir. Sonrasında mazlumların kalplerini mutluluk gönderen merhametin ile benim içimden geçenleri kabul et denilir. Bu dua da edildikten sonra bağlama duası bitirilmiş olunur.

Evlilik Büyüsü Nasıl Bozulur?

Evlilik büyüsü belirtileri kişilerde öncelikli olarak hareketlerde değişimlere neden olur. Karşıdaki kişiye daha çok sevgi, bağlılık ve şefkat göstermeye başlar. Sonrasında evlilik ile alakalı tüm düşüncelerde değişmeye başlar.

Bu büyüyü bozdurmak için insanların öncelikli olarak konusunda tecrübeli olan bir hocadan ya da medyumdan yardım alması gerekir. Bu konuda uzman olan kişiler en doğru şekilde bozum işlemini yapar. Bozma işlemleri doğru şekilde yapılmasa büyü ters etki ederek daha kötü bir duru meydana getirebilir.

Yorum Yap