1. Anasayfa
  2. Fallar

Evlilik Falı


1

Evlilik Falı Nedir?

Evlenecek olan çiftlerin daha çok tercih ettiği ve günümüzde de geçerli olan bir fal çeşitidir.

Evlilik falının çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Tarihte insanoğlunun var oluşundan günümüze kadar fala merak

Evlilik falı
Evlilik falı

duyulmaktadır. İnsanoğlu yaradılış itibari ile birçok şeyi sorgular ve sorguladığı birçok konu ise cazip gelmektedir.

Evlilik falı baktıran kişinin ne zaman evleneceği, nasıl bir kişi ile evlilik yapacağı, kaç evlilik yapacağı, çocuğunun olup olmayacağı, kaç çocuğu olacağı, sağlık durumu ve olacak olan çocuğunun başarı durumu gibi evlilikle ilgili birçok konu hakkında bilgi verir.

Bakılan diğer fallardan ve yöntemlerinden çok daha farklı bir fal bakımıdır. Oldukça farklı bir bakım olan evlilik falı her kişinin bakması mümkün olmayan bir fal bakım türüdür.

Bu falın çok fazla bakım yöntemiyle bakılabilinmektedir. Tam olarak bilgili olan medyumlar tarafından bakılmaktadır. Bazen kişilerin kendileri de bazı uygulamalar sayesinde kendi evlilik fallarına kendileri bakabilmektedir.

Medyumlar tarafından bakılan evlilik fal yöntemlerinde çoğunlukla su falı ya da ateş falı yöntemleri ile bakım yapılmaktadır. Konusunda uzman ve bilgili olan medyumların baktığı evlilik falları her medyumun kendilerine özgü bakım yöntemiyle bakıldığında %100 gerçekleşecek olan olayları söylemektedir. Evlilik falı diğer bakılan fallardan farklı olarak kesin sonuçlar vermektedir.

Kişilerin kendi kendilerine bakabildikleri evlilik için fal ile de kesin sonuca ulaşabilmeleri mümkün olmaktadır. Kendilerine evlilik falı bakmak isteyen kişiler öncelikle tam ve yoğun bir hazırlık yapmalıdırlar. Evlilik falını kişi isterse kendisi, isterse başkası aracılığı ile de yapılabilir.

Evlilik Falı Nasıl Bakılır

Evlilik falına kişi kendisi kendi evlilik falına bakmak istiyorsa tam olarak bir hazırlık yapmalıdır. Tam olarak hazırlık evlilik falına bakacak olan kişi evini tam olarak temizlemelidir.

Doğru medyum sayesinde, kişi evini temizleyip kendisi için rahat ve temiz bir ortam hazırladıktan sonra kendisi de banyo yapıp temizlenmesi gerekmektedir. Evlilik fal bakacak olan kişi abdestini de almalıdır. Evini temizleyen, banyosunu yapan ve abdestini alan kişi evlilik falı için niyetini belirlemelidir.

Evlilik falı bakacak kişinin niyetini belirlerken evleneceği bir kişi varsa evliliğinin nasıl gideceğini ve bu evliliğin hayırlı mı? Yoksa hayırlı değil mi? Bunu öğrenmek istiyorsa niyetini bu şekilde belirtmelidir. Kişi niyetini belirledikten sonra bazı özel olan dualar okunması gerekmektedir.

Evlilik falı için okunacak olunan bu dualar özel dualar kişiyi başka bir boyutun içersine götürür ve niyetiniz ile ilgili sonuca ulaşmanızı sağlayacak olan dualardır. Evlilik falı için okuduğunuz dualar sayesinde niyetiniz ile ilgili olan olumlu veya olumsuz olan sonuçları öğreneceğiniz boyut kişinin uyurken girmiş olduğu rüya boyutudur.

Evlilik falı
Evlilik falı

Evlilik falı için okunacak olan duaları bazı ilim kitaplarından veya konusunda bilgili medyumlar aracılığı ile öğrenebilinmektedir. Kişi akşamüstü evlilik falı dualarını okur ve okuduktan sonra yatağına geçer ve tekrar niyet ederek gerçeği görmek üzere uykuya geçer.

Bu fala bakacak olan kişi duaları doğru okumuş ve gereken şartları tam ve doğru olarak yerine getirmiş ise evliliğin kişiye hayırlı olup olmayacağı hakkında bilgi alacağı gibi geleceği hakkında da bazı görüntüler görebilmesi mümkündür.

Rüyada görünen görüntüler kişi için kesinlikle doğru olan bilgilerdir. Evlilik için fala evlenilecek kişi bilmiyor ya da ne zaman bir çocuk sahibi olunacağı merak ediyorsa evlilik falı ile bu sorulara da cevap kesin olarak öğrenilebilir.

Evlilik falı ile evli olan kişiler eşlerinin kendilerini aldatıp aldatmadıklarını da öğrenebilirler. Evlilik falı çok sık olarak yapılmamalıdır. Evlilik falını yapan kişi farklı bir boyuta gittiği için sık yapılması kişi için oldukça sakıncalı olmaktadır.

Evlilik Büyüsü İle Bağlama konusuna da göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Ne zaman evlilik yapcam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir