1. Ana Sayfa
  2. Aşık Etme Büyüleri

Evlilik Vefki Nedir ve Nasıl Yapılır?


0

Evlilik vefki, evlenme konusunda endişeleri olan ya da ilişkilerinde evlilik engeliyle karşılaşan kişilerin sorunlarını çözmek için kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntem, kadınların ya da erkeklerin evlenme düşüncesini artırmak ve birbirleriyle uyumlu bir ilişki yaşamalarını sağlamak için uygulanır.

Vefk, kişilerin yıldızlarının hareket ettirilmesiyle gerçekleştirilir. Böylece karşı cinsle uyum yakalanması sağlanır ve evlilik yoluna gitmek isteyen kişilerin yıldızları yükselir. Ayrıca belirli bir yaşa gelip evlenemeyen kişilerin evlenmeleri için de vefklerin enerjisinden yararlanılabilir.

Evlilik Vefki Nasıl Yapılır?

Evlilik vefki için öncelikle iyi bir medyumla çalışılmalıdır. Medyum, kişinin annesinin adı, yaşı ve dış görünümü gibi bilgileri toplar. Ardından beyaz bir kâğıda veya kumaşa geometrik şekiller çizilir ve kişinin adı yazılır. Kısmet açma için yapılıyorsa içi boş bir çember çizilir.

Bu işlem, uzman bir medyum tarafından yapılmalıdır. Ayrıca kişinin amacının ne olduğuna karar vermesi önemlidir. Çünkü evlilik vefkinin etkileri, kişinin niyetine göre ortaya çıkar. Kişi, vefki kısmeti açılsın diye yaptırıyorsa bu niyetini belli etmelidir.

Evlilik vefki nedir ve nasıl yapılır
Evlilik vefki nedir ve nasıl yapılır

Evlilik Vefki Etkileri Nelerdir?

Evlilik vefki yaptıran kişiler, vefkin etkisinin uzun sürmesini ve kalıcı olmasını isterler. Bu yüzden uzman bir medyum arayışına girerler ve vefkin gerçekleşmesini sağlarlar. İşlem sayesinde yıldızlar harekete geçer, kişinin kısmeti açılır ve kişi kendine uygun eşi bulur ya da evlenmeyi istediği kişiyle mutlu bir evlilik gerçekleştirir.

Ancak vefkin etkisi tamamen özel olarak ortaya çıkar ve kişinin niyetine göre farklılık gösterir. Bu nedenle kişinin amacını netleştirmesi önemlidir. İşlemin ardından vefkin etkisi kısa bir süre içinde görülür.

KADINI EVLİLİĞE İKNA ETME YÖNTEMİ

Bir ilişki içerisinde, sevgilinizin evlilik konusunda kendi düşüncelerinde oluşturduğu engelleri ileri sürerek evlilik kararından vazgeçmesi durumunda, bu düşüncelerinden kurtulmasını sağlamak ve evliliğe ikna etmek için bir çalışma yapılabilir. Erkeklerde olduğu gibi, geçmişte yaşadığı talihsiz bir evlilik veya başka nedenlerden ötürü evlenmek istemeyebilir. Bu gibi durumlarda, ikna etme vefkleri gibi çalışmalar, oldukça başarılı sonuçlar vererek kişi üzerinde hiçbir olumsuz etki yaratmadan evliliğin gerçekleşmesini sağlar.

EVLİLİK VE KARŞI CİNSİN İLGİSİZLİĞİNİN ORTADAN KALDIRILMASI İÇİN VEFK ÇALIŞMASI

Karşı cinsin ilgisizliği veya yeterli elektrik alamama sorunları yaşayan bay veya bayanların ilişkilerinde ortaya çıkan sorunların ortadan kaldırılması amacıyla yapılan bir çalışma olan evlenme vefki, kişilerin yıldızlarından hareket ederek kişilerin yıldızını yükselterek karşı cinsle uyum sağlar. Belli bir yaşa gelmiş olmasına rağmen evlenemeyen veya evlenmek istemeyen kişilerin evlenmesini sağlamak için vefklerin enerjisinden faydalanılabilir. Bu çalışma, karşı tarafın görmediği şeyleri görmesini sağlar ve ilişkinin sorunsuz bir şekilde ilerlemesine yardımcı olur.

EVLENMEME BÜYÜSÜNE KARŞI

Geçmişte evlenme tekliflerine olumsuz yanıt veren kişilerin başka bir kişiyle evlenmesini engellemek amacıyla yapılan büyülerdir. Bu büyü, kişinin yalnız kalmasını sağlamak için yapılır ve evlenmeme büyüsüne maruz kalan kişinin hayatında sürekli olarak olumsuzluklar yaşanır. Etkili bir büyü çeşidi olan evlenmeme büyüsü, hayat boyu süren etkileri nedeniyle büyük bir tehlike oluşturur.

Sözlü ya da nişanlı olunsa bile evlilik kararı yaklaştıkça, aradaki mesafeler açılır ve kişi evliliğe dair kararından vazgeçebilir. Bu durumda, evlenmeme büyüsü bozulmadığı sürece kişi yalnız kalma tehlikesiyle karşı karşıya kalabilir. Eğer siz de evlilikle ilgili sorunlar yaşıyorsanız, büyünün bozulması ve engellerin kaldırılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap