1. Anasayfa
 2. Büyüler

Fülfül Büyüsü Nedir?


0

Fülfül Büyüsü Nedir?

Fülfül Büyüsü Nedir?
Fülfül Büyüsü Nedir?

Fülfül Büyüsü Nedir? sorusu pek çok kişi tarafından araştırılan konular arasında yer alıyor. Bu büyü insanların sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak ya da var olan sevgiyi daha da artırmak isteyen kişiler tarafından yapılıyor. Söz konusu olan büyü esnasında karabiber kullanılıyor.

Adını da tam olarak buradan alınıyor. Karabiberle birlikte yapılan bu büyü, her ne kadar bazı kişiler tarafından tasnif edilmese de sevdikleri insanları kendilerine bağlamak isteyen kişiler tarafından yapılıyor.

Söz konusu olan bu büyü, ak büyü ve kara büyü adı altında ikiye ayrılan büyülerden ak büyü olarak geçiyor. Genel anlamda insanlar bu büyüleri iyi niyetleri için yapmayı tercih ediyorlar. Yapımının da bir hayli kolay olması nedeni ile pek çok kişi bu büyüyü yapmak istiyor.

Fülfül Büyüsü İçin Gerekli Malzemeler Nelerdir?

Fülfül büyüsü için gerekli malzemeler bir araya getirilmeden önce bu büyüye kesinlikle başlanmaması gerekiyor. Bu büyü için gerekli olan malzemeler şu şekilde sıralanıyor;

 1. Bal
 2. Taze karabiber
 3. Kase
 4. Çakmak

Söz konusu olan malzemelerin temin edilmesi ardından insanlar büyüyü yapabiliyorlar. Bu noktada insanların malzeme temin ederken özellikle de bal ve karabiberin tamamı ile doğal olmasına önem göstermeleri gerekiyor. Bu durum özellikle de büyünün tutması adına pek çok kişi tarafından tavsiye ediliyor.

Fülfül Büyüsü Nasıl Yapılır?

Fülfül büyüsü nasıl yapılır sorusu da pek çok kişi tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Bu büyü için öncelikli olarak insanların karabibere ihtiyaçları bulunuyor. Büyüyü yapmak isteyen kişilerin dikkat etmeleri gereken önemli bir nokta bulunuyor. Bu nokta da karabiberin taze olması olarak karşımıza çıkıyor. İnsanların 21 ya da 41 tane karabiberi almaları gerekiyor.

Büyü yapmak isteyen kişilerin ruhani varlıklar nedeni ile bu tür işlemleri evde yapmamaya özen göstermeleri gerekiyor. Büyünün yapımı için şu adımların uygulanması gerekiyor.

 1. Abdest almak
 2. Karabiberleri bir kaseye almak
 3. Cin suresinin ilk 10 ayetini okuyarak karabiberlere üflemek
 4. 3 hafta boyunca her gün bu uygulamayı yapmak
 5. Okumaların bitmesi ardından Cuma gecesi tüm karabiberleri yapmak
 6. Yakılan karabiberleri toprağa gömmek ya da havaya saçmak

Fülfül Büyüsü İçin Okunan Dualar Nelerdir?

Fülfül büyüsü için okunan dualar konusu da pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Bu büyüyü yapmak isteyen kişilerin öncelikli olarak hangi duaları okumaları gerektiğini öğrenmeleri gerekiyor.

Fülfül büyüsü esnasında bazı tılsım sözcüklerin yanı sıra Kur’an içerisinde yer alan bazı ayetlerin de okunması gerekiyor. Söz konusu sureler arasında şu sureler de bulunuyor;

 1. Ayetel Kürsi suresi
 2. Felak suresi
 3. Nas suresi
 4. Bakara suresi

İnsanlar bu sureleri de okuyarak kendilerini kötü ve ruhani varlıklardan koruma imkanını elde ediyor. Aynı zamanda büyüyü yapmaya karar veren kişilerin en ufak bir detayı bile es geçmemeleri önem ile tavsiye ediliyor. Aksi durumda istenmeyen bazı sonuçların meydana gelebileceği söyleniyor.

Fülfül Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Büyü hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de Fülfül büyüsünün etkileri olarak karşımıza çıkıyor. Bu büyü ile birlikte farklı etkiler meydana geliyor. Söz konusu olan büyünün etkileri genel anlamda şu şekilde sıralanıyor;

 1. Büyü yapılan kişilerde bir takım davranış değişiklikleri
 2. Büyü yapılan kişinin sürekli olarak yaptıran kişiyi düşünmeye başlaması
 3. Kalbinde sevginin ve muhabbetin artması
 4. Büyü yapılan kişinin gözünün artık yaptırandan başka kimseyi görmeyecek hale gelmesi
 5. Büyü yaptıran kişinin sürekli rüyada görülmesi…

Bu tür etkilerden faydalanmak isteyen pek çok kişi bu büyüyü yapaya ya da yaptırmaya karar veriyorlar. Her ne kadar büyü Kur’an içerisinde net bir biçimde olumsuz olarak görülse bile insanları bazıları bu tarz eylemlerde bulunmaya devam ediyor.

Fülfül Büyüsü Nasıl Bozulur?

İnsanlar Fülfül büyüsünü bozmak istedikleri zaman da bunun için ne yapmaları gerektiğini merak ediyorlar. Genel anlamda büyülerin bozulması adına yapılması gereken birtakım eylemler bulunuyor.

Bunlar arasından öncelikli olarak insanların Allah’a sığınmaları ve dua etmeleri gerekiyor. Aynı zamanda da Kur’an içerisinde yer alan şu surelerin okunması gerekiyor;

 1. Bakara
 2. Ayetel Kürsi
 3. Felak
 4. Nas

Günlük Hayatınızda Dua Etmeye Zaman Ayırıyor musunuz? yazımızı da okuyabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir