1. Anasayfa
  2. Fallar

Gebe Kalma Kehaneti 2023


0

Gebe Kalma Kehaneti

Günümüzde eşlerin çoğu gebe kalma planlaması yapmakta, Gebe kalma kehaneti bebeğin cinsiyetinin belirlenmesini, gebe kalmanın ve doğumun uyğun zamanının gerçekleştirilmesini istemekteler.

Gebe kalma ve gebelik

Gebe Kalma Kehaneti
Gebe Kalma Kehaneti

Her bir kadının hayatında en önemli dönemdir. Bir çok anne adayları gebe kalmanın uyğun süreçini, normal doğum ve bebegin cinsiyetini öğrenmek için farklı kehanetlere başvurmaktalar. Gebe kalma için yapılan kehanet sizi kuşkulandıran tüm soruları yanıtlamakta  ve doğru zamanı göstermektedir.

Bu tür kehanetler için bir sürü fallar mevcuttur, lakin en geniş yayılmış olanı Tarot falıdır. Kehanet eşlerin bebek yapma isteklerinin ne kadar güçlü olup-olmadığını gösteriyor. Eğer ki , bu işler karşılıklıysa bundan sonra kehanet kadının sağlığıyla ilgili, hazır olup- olmadığını, gebe kalabileceğini gösteriyor.

Ayrıca, Tarot  falıyla planlanmış gebe kalmanın ne kadar var olacağı tahmin edilebilir. Onunla hem de, gebe kalma sırasındaki sorunlar ve gebeliğin koruması ile ilgili tahminler verilmektedir. Tarot falı beklenilen sürecin ve sonuçun doğru şekilde gösteriyor lakin, doğru şekilde yorumlanması için profösyönel bilikler ve becerilere gerek vardır ki, bunu da kartlardan çok iyi anlayan falcılar yapmaktalar.

Bilmek gerekiyor ki, Tarot falıyla alınan bilgiler anne adayına bağlı olmaktadır, yani , eğer kadın hamileyse ve sağlam bebek dünyaya getirmek istiyorsa,  fal zamanı bebeğin doğurup- doğurmayacağıyla ilgili tereddüt etmemelidir.

Gebe Kalma Kehaneti Sıralaması

S (kız- falına bakılan kadının saçının renginden asılı olarak açık ve ya koyu) bu esas karttır- kadının kendisini sembolize etmektedir(o hiçbir şekilde yorumlanmıyor ve onu kartların arasından  bulup çıkarmaya gerek yok). Bundan sonra verilen rakamlara uygun olarak kartları sıralamak gerekiyor, yani, esas karttan sonra  № 1 kartı da sonra №2 ve böylece devam ederek koymak gerekiyor. Esas kart dışında tüm kartlar sırayla çekiliyor.

  • 1 kart- falına bakılan kadının kendisini nasıl hissettiğini ifade etmektedir.
  • 2 kart- gebe kalmanın olup-olmayacağını ifade etmektedir.
  • 3 kart- baş verebilecek sorunlardan, gebeliğin zorluğundan ve gebeliğin korumasından bahsediyordur.
  • 4-5 kart- gelecek gebeliğin prosesini ifade etmektedir.№4- annenin gebelik dönemindeki sağlığını №5 – bebeğin sağlığını göstermektedir.
  • 6 kart – doğumla ilgili her şeyi ifade etmektedir.
  • 7 kart- bebeğin sağlık durumunu karakterize ediyor.

Doğru şekilde falın sıralanması için, daha  önce söylenildiği gibi profesyonel yardım almakta fayda vardır. Kuttören zamanı falcı anne adayının önceki psikolojik ve fizik durumunu, enerjisini, gebe kalma isteğini dikkate almaktadır. Bunları dikkate almakla falı doğru şekilde yorumluyor.

Söylemek gerekiyor ki, bu kehaneti gebe kalma ve gebelikte bebeğin koruması zamanı zor durumda ve ya ciddi sorunlar baş verdiğinde yapılması gerekmektedir.  Unutmamak gerekiyor ki, alınan bilgiler cari yıl içinde geçerlidir, yani, eğer kadını ‘ hamile kalıp- kalmayacağı’ veya ‘gebe kalma ve ya gebeliğin uğurlu olup- olmayacağı ‘ sorular ilgisini çekiyorsa. Eğer ki, cevap ‘olumsuz’-sa kadın bu sene hamile kalamayacağı anlamını vermektedir.

Gebe kalma kehaneti konusuna benzer Rüyada Hamile Olduğunu Görmek konulu makaleye göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir