1. Anasayfa
 2. Büyüler

Geri Getirme Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 2022


0

Evlilerin ve uzun ilişkisi olan insanların tercih ettikleri geri getirme büyüsü sayesinde yuvalar kurtulur. Bu nedenle bu işlem ak büyüler sınıfına girer, elbette evli çiftin ayrılması için eski sevgilinin bu işlemi yaptırması gibi durumların da günümüzde sık rastlandığı söylenebilir. Bilinen şey geri getirme büyüsü yalnızca kadınlar tarafından yapılabilir olduğudur. Ancak günümüzde erkekler de sevdiklerini kaybetmemek için bu uygulamalardan faydalanabilirler. Bu uygulamanın yapılması için hem uygun ve ilim sahibi medyum desteği hem de geri getirme büyüsü malzemeleriedinilmesi gerekir. Bu malzemelerin bazıları, partnerin bireysel eşyaları olduğundan genelde onunla bağlantısı olan kişilerce bu işlemler yapılabilir.

            Gizli ilimler kitaplarında yer alan 41 çeşit büyüs çalışması ritüel yolu vardır. Bu yollardan size uygun olanını dikkatlice seçmeli ve kullanmalısınız.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Medyumların duruma, çiftlerin beraberlik düzeylerine, şuan buluşup buluşamadıklarına ve daha detaylı ilmî bilgilerine dayanarak seçebileceği bir sürü ritüel yolu vardır. Rüyada telkinler, sürekli akla getirme, karşılaştırma gibi yöntemler bunlardan en sık tercih edilenleridir. Ancak daha net, örneğin 72 saatte geri getirme büyüsü gibi bir şeyler istenirse medyum hocanın yapması gereken tek şey resimli geri getirme büyüsü çalışmasıdır. Bu çalışmanın da kendi içinde alt dallarının olduğu bilinmelidir. Genel olarak sürece şöyle bakalım:

 • Çiftlerin beraber ya da berabermiş gibi tutulabilecek resimleri, geri getirilmesi istenen partnerin bir eşyası eşliğinde medyum hocaya verilir.
 • Medyum duruma göre mum, karabiber, kaşık, bazı bitkiler ya da başka nesnelerden de faydalanmalıdır. Bütün gereksinimleriyle kendisini karanlık bir odaya kapatır.
 • Partnerin anne adını, kişinin anne adını, her ikisinin doğum tarihini ve adlarını bir kâğıda yazar.
 • Yanlarına uygun sembol, sayı ya da simgeleri düzgün bir şekilde ekler
 • Fotoğrafların üzerine de aynı simge ve sembollerden ekleyerek belirli tılsımlı dualar okumaya başlar.
 • Ritüelin ikinci ayağını uygular, kişiye okuması gerekenleri aktarır ve büyü uygulaması sonuçlanır.

Ehil bir medyumla çalışmanız halinde sonuç alınamayacak bir en etkili geri getirme büyüsü çalışmasının varlığından söz edilemez. Yalnızca size düşen okumaları doğru yaptığınızdan ve medyumun diğer söylediklerini uyguladığınızdan emin olmalısınız.

Geri Getirme Büyüsü Belirtileri

Birçok işlem yaptıran ya da sevgilisinde/eşinde işlem olduğuna inanan insanın ortak sorusu olarak geri getirme büyüsü belirtileri konusuna şöyle açıklık getirebiliriz:

 • Yolunda giden evlilik ya da ilişki anlamsızca sürekli tartışılan ve mutsuz bir süreç haline gelir.
 • Partner beraberliğinde biri varsa o kişiden ağır bir şekilde soğur.
 • Sürekli büyü yaptıran kişi düşünülür, onunla iletişim kurmak için insan üstü bir çaba harcanır.
 • Kişi aşırı düzeyde bir pişmanlık duygusu içindedir ve terk ettiği kişiye adeta köle olur
 • Rüyalarda sıkça büyü yaptıran kişi görülür
 • Bütün aile karşı çıksa dahi o kişiden vazgeçilmez.
 • Eğer büyü yaptıran kişi, büyü bozumu yapmadan, geri getirme büyüsü etkisi altında o kişiyi terk ederse, intiharına zemin oluşturur.

Bunlar, büyü yaptıran kişinin doğru yolda olduğunu anlaması, eğer yakınına büyü yapılması olan bir kişi yazıyı okuyorsa da onun geri getirme büyüsü belirtileri konusunda fikir sahibi olması adına yazılmıştır. Son olarak mutlaka not düşülmelidir ki kişi asla, bu belirtileri gösteriyor olsa dahi kendisine büyü yapıldığına inanmaz. Dolayısıyla bu büyüyü fark eden ve bozum için hoca bulan bir yakın yoksa, istediğiniz kişi sonsuza kadar sizin kalır.

Geri Getirme Büyüsü Bozumu

Medyumlar için geri getirme büyüsü dahil olmak üzere tüm büyüleri birden bilmek biraz zordur. Hem ciddi okumalar gerektirirler hem de ağır bir manevi güç. Bu nedenle ilmi bütün ve her türlü işlemi bilen bir hocadan büyü yaptırmak herkesin hakkıdır. Ancak mutlaka dikkatli araştırmak ve güveni boşa çıkarmayacak birini bulmak gerekir.

İlmi kuvvetli bir medyum olarak Yasin hoca hem geri getirme büyüsü yapan medyum hem de gerekmesi halinde bu büyüyü bozan kişiler arasında yer alır. Yapımı da bozumu da dikkat ve bilgi gerektiren bu tür büyüler, danışanlarına yıllardır hizmet veren Yasin hoca için çok kolay süreçlerdir. Eğer bir sıkıntınız varsa, yakınınıza bir şekilde geri getirme büyüsü yapıldığına inanıyorsanız, bize dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir