1. Ana Sayfa
  2. Geri Getirme Duaları

Gitmiş olan Sevgiliyi Geriye Getirme Duası ve Büyüleri


0

Gitmiş olan Sevgiliyi Geriye Getirme Büyüsü ve Duası

Gitmiş olan Sevgiliyi Geriye Getirme adına yapılan büyü ve dua uygulamasında sevgi ve sevda ile alakalı tüm esmalar bir araya getirilmiştir. Bunlar atlanmadan doğru şekilde okunmalıdır.

Gitmiş olan Sevgiliyi Geriye Getirme

Gitmiş olan Sevgiliyi Geriye Getirme
Gitmiş olan Sevgiliyi Geriye Getirme

Giden sevgiliyi geriye getirmek adına yapılan büyü ve dua uygulamasında sevgi ve sevda ile alakalı tüm esmalar bir araya getirilmiştir. Bu esmalar bir iksir misali kişinin muradına kavuşmasına olanak sağlar. Yalnız uygulamanın doğru ve düzenli şekilde yapılması şarttır.  Bu esmalar;

  • Ya Vedud
  • Ya Habib
  • Ya Şafi
  • Ya Tabib
  • Ya Cemil
  • Ya Kafi
  • Ya Şedidel Batşi
  • Ya Mukallibe’l- Kulub

Giden bir erkeği ya da kadını geri döndürmek yolları arasında kullanılan bu esmaların anlamlarını bilmek gerekmektedir. Esmaların anlamlarını bilerek okumak uygulamanın tam anlamı ile yerine gelmesine olanak sağlar.

Ye Vedud; Allah’ın muhabbet ve aşk ile iş yaptığını anlatan esmasıdır.

Ya Habib; muhabbetin kök kısmından gelem sevgi anlamını ifade eden bir isimdir.

Ya Şafi; bu esma şifa veren anlamını taşımaktadır. Yaralı bir kalbin şifaya ihtiyacı olduğundan dolayı kullanılır.

Ya Tabib; bu esmada Ya Şafi esması ile aynı anlamı taşımaktadır. Geri döndürme adına ve aşk acısını dindirme adına kullanılır.

Ya Cemil; dünyadaki tüm güzellikleri ifade eden bir isimdir.

Ya Kafi; Allah’ın dünyadaki her şeye yettiğini anlatmakta olan bir esmadır.

Ya Şedidel Batşi; sevgilinin kalbini sımsıkı şekilde kavramak anlamına gelmektedir ve Sevgiliyi geri döndürme için uygundur.

Ya Mukallibe’l- Kulub; kalpleri evirip çeviren manası taşır. Sevgiliyi geri döndürme yolları içinde kalbi teşkil etmektedir.

Dualar Kaç Kez Okunur?

gideni gerk

Sevgiliyi geri döndürme yolları kapsamında okunacak olan duaların ne kadar okunması ve nasıl kullanılması gerektiği bilinmelidir. Bu detaylar bilindiği sürece sevgiliyi geri getirme birkaç saatte bile tamamlanabilir. Bu Esmaların hepsi aynı sayıda okunur. Her bir esma 99 kez okunmalıdır.

ayriyeten her bir esma okunmadan önce Ayetel Kürsi okunması ve namaz kılınması gerekir.  Örnekleyecek olursak;

Sessiz sakin bir ortama oturduktan sonra eller semaya doğru açılır ve ilk esma 99 defa okunur. Yapılacak olan içli bir okumanın ardından 7 defa Ayetel Kürsi okunur ve iki rekât hacet namazı kılınır. Diğer esmalar içinde aynı uygulama tekrarlanmalıdır. Okunacak olan tüm esmalar ve dualar en içten okunur.

Bu sayede Allah yalvarış ve yakarışlarınıza daha yakın şekilde tanık olacaktır. Uygulamalara başlamadan önce mutlaka abdest alınması gerekir. Abdest sayesinde fiziki anlamdaki kirlerden arınmak mümkünüdür.

Hatta gusül abdesti alınıp sevgiliyi geri getirme duası uygulanırsa daha makbul olacaktır. İşlemlerin tamamının uygulanmasında bu niyet olacağına canı gönülden inanılmalıdır. İnanmak dua işleminde en önemli detaydır. Bu işin olacağına inanmadan uygulamaları yapmak size vakit kaybetmekten başka bir fayda vermez. Bunun için öncelikli olarak canı gönülden istemek ve duaların okunmasında en içten okuma yapmak gerekir.

Sevgili İçin Yapılacak Duanın Sonu

Tüm Esmaların, duaların ve namazların abdestli şekilde okunup bitirilmesinden sonra sevgiliyi geri döndürme uygulamasını özel bir dua ile sonlandırmak gerekir. Bu duanın Euzü besleme ile okunması gerekir. Kişinin içinden 3 defa Euzü besmele çekmesi ve duaya bu şekilde başlaması gerekir. Okunacak olan dua;

Sevgilimden ayrılmanın verdiği ızdırabının bu masum yüreğime yaşatıp benim bu ateş ile yanmaması ve daha olgun bir hale gelmemi isteyen Ey Yüce Rabbim! Bende biliyorum ki, ayrılık denen şey ölümden daha beterdir ve ben yine bilirim ki, beni imtihan etmek için ölümden daha kötü bir sıkıntı veren sensin.

Yalnız bu ayrılık artık benim tahammül etme sınırlarımı aşmaya başladı. Sen öyle kadirsin ki, kullarına kendi gücünün daha üstünde bir yük yüklemezsin. Bu senin adaletine ters bir durumdur.

Merhametinin ve adaletinin adına benim istediğim muradı bana ver. Tüm kalbimle ve içtenliğim ile yapmış olduğum sevdiğimi geri getirme duasını kabul eyle.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap