1. Anasayfa
  2. Fallar

Göz Falı Nedir Nasıl Bakılır


0

Göz Falı Ne şarkılar yazılmıştır gözlere, ne anlamlar katılmıştır hepimiz biliriz. Gözler rengin aynasıdır sözü bir gerçektir aslında.

Göz Falı Nedir ?

Gözler gerçekten kalbin aynasıdır. Bir insanı tanımak için gözlerine bakmak yeterlidir. Kişiliğini gözlerine bakıp analiz etmek oldukça kolaydır.

Bir fal uygulaması olan bu yöntem uzun zamanlardan beri kullanılan bir yöntemdir. Eskiler kişilerin doğru söylediğini, ne demek istediğini göz temasına girerek bilirlermiş.

En kolay fallar arasında yer alan göz falı, belli anlamlar içermektedir. Göz renklerinin anlamlarını bilen bir kişi sizinle göz temasına geçerek kişiliğinizi gözler önüne serebilir.

Her rengin belli bir anlamı vardır, bu anlamlar sayesinde kişinin nasıl bir insan olduğu hakkında belli bir fikre varılır ve kolayca analiz edilebilmektedir.

Göz Falı
Göz Falı

Bir kişiyi tanımak için saçları, burnu, dudakları, gözleri en çok dikkat edilmesi gereken yerleridir. Bunların arasında en çok önem verileni ise gözlerdir.

Bazı gözler bir gizem barındırır, bazıları ışık saçar, bazıları ise gerçekleri ele verir. Ancak yine de gözlerin anlamlarını bilmek gerekir.

Gözlerin şekilleri ile de kişilik analizi yapılmaktadır ancak çoğu zaman fiziksel bozukluklar yüzünden bu analiz olumsuz sonuçlara sebep vermektedir.

Ancak gözlerin renkleri değişmez, yaşınız kaç olursa olsun aynı göz rengine sahip olursunuz. Bu da büyüseniz dahi içinizde barındırdığınız gerçek kişiliğinizi taşıdığınızı göstermektedir.

Göz Falı Nasıl Bakılır ?

{rightreklam1}

Göz falına bakabilmek için göz renklerinin anlamlarını iyi bilmek gerekmektedir. Göz rengini bildiğiniz bir kişi hakkında bilgi sahibi olabilir bu sayede kişiye daha kolay yaklaşabilirsiniz.

Çok fazla göz rengi yoktur, kalıtsal bir özellik olan göz rengi de aileden geçer yani kişi bazı huylarını aileden alır.

Bazen büyük babaanneden dahi kalıtsal olarak göz rengi değişebilmektedir, bu da o kişiden gelen bazı kişilik özelliklerinin alındığı anlamına gelir.

Siyah gözlü insanlar oldukça zekidirler, hızlı yaşamayı severler ancak tartışmayı sevmezler, cevapları her zaman kafalarında kalır. Kin beslerler ve kinleri hemen geçmez. Onlarla düşman olmamak gerekir.

Kahverengi gözlere sahip olan insanlar, oldukça saf kalplidirler, çok konuştukları için sır tutamazlar. Bu yüzden fazla dost edinemezler. Hayal dünyaları çok geniştir, bazen gerçek dünyadan uzaklaşırlar. Ancak çok sadık bir insan oldukları için çok güzel ilişkileri olur.

Ela gözlere sahip kişiler ise oldukça büyük bir hissiyata sahiplerdir. En büyük kâhinler bu gruptan çıkar. Çok sakin bir yapıları vardır, fazla sinirlenmezler ancak gururları her zaman önde gelmektedir bu da onları dik başlı yapmaktadır.

Yeşil gözlü insanlar ise çok konuşurlar bazen patavatsızlık yaptıkları için konuştuklarına dikkat ederler. İnsanları kırmamak için de ellerinden geleni yaparlar. Sinirlerine hâkim olabilmeleri onların en büyük özelliklerindendir.

Mavi göz her zaman en beğenilen gözler arasındadır, güzelliğin rengidir. Oldukça eli açık ve yardımsever kişilerdir. Daha çok hızlı yaşamayı severler, deli dolu bir yaşam sürmeyi tercih ederler. Durgun geçen bir gün onlar için zaman kaybıdır.

Göz ile ilgili benzer fal olan 16 Kart Tarot Falı konusuna göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir