Fallar

Gözyaşı Falı

Gözyaşı Falı

Gozyasi Fali 300x300 - Gözyaşı Falı
Gözyaşı Falı

Eger sevdiğiniz kişiyi büyülemek istiyorsanız kehaneti değil,kendi heyecanınızın güçünü kullanmayı deneyin. Biz size kendi ve sevdiğiniz kişinin gözyaşlarıyla bakılan fal versiyonlarını sunacağız. Bunlarda  ve diğerleride etkilidirler.

Önemli olan,  falın metnini  önceden öğrenmek gerekir, zira  sevinç, kader ve ya başka  heyecan gözyaşları  sizi  ve ya falına bakılan kişiyi ziyaret edebilir.

FALA BAKAN KİŞİNİN TUZLU GÖZYAŞLARIYLA FAL

Bu  fala  sizin sevdiğiniz kişi için çektiğiniz özlem ve ya  onun sözleriyle , hareketleriyle  duyğulandığınzdan dolayı akan  gözyaşlarıyla bakılır. Onlar ısıtılmayan içeceklere katılır, mesela: kamposto, kisel, meyve suyu gibi.

Önemli – gözyaşlarına büyü yapılıpve kişiye kuttörenden hemen sonra  1 saat geçmeden içirilmelidir. Büyü diğerleri  gibi büyüyen ayda okunması  gerekir. Bunlar sizin olduğu gibi  içeceğide kendi ellerinizle hazırlamanız gerekir. Satın alma içecek kullanmayınız  içecek için suyu pınardan  ve ya kuyudan alınız eğer  yoksa musluktan alabilirsiniz ama 1 gün önceden durulanması  gerekir.

″Gözyaşları , benim gözyaşlarım, siz gözlerden akıyorsunuz. Aklımı üzüyorsunuz, kederlere sarıyorsunuz. Gözyaşlarım  fikirlerimi alın Allahın kulundan(isim). Allahın kulunu  bana  doğru çevirin.  Öyle  yapın ki, allahın kulu ( isim) yemesin, içmesin, uyuyamasın. Tekce beni  sevsin, okşasın. Diğer  kadınları görmesin. Gözyaşlarım Allahın kulu(isminiz) sarhoş edin. Onun ruhunu sıcak ateşle alevlendirin. Sevgiyle bana döndürün. Şimdi ve sonsuzadek. Amin. Amin. ″

 

FALINA BAKILAN KİŞİNİN TUZLU GÖZYAŞLARIYLA FAL

Gözyaşı Falı Büyü yapılan zaman falına bakılan kişi yanınızda olmalı ve omuzunuzda  ağlamalıdır.

Bunlar kişiyi zayıflatıyor, büyüye karşı ve etrafa karşı hassas yapıyor. Sevdiğiniz kişi gözyaşı  dökmeye  başlayınca  bu büyüyü okuyun:

″ Tuzlu sular, tuzlu sütunlar, tuzlu denizler, ama kıyılar- acıdır.yüreği acı çekenin dereleri, Allahın kuluna (kendi isminiz), beyaz tenine, sıcak  kalbine, soğuk beynine doğru akın. Acı gözyaşları onunelini kolunu bağlayın, içini kederle doldurun, bana (kendi isminiz) karşı hasretle kalsın. İsa peygamber nasıl ki, haça asıldığında  acı  çekiyordusa  Allahın  kuluda (falına bakılan kişinin ismi) bana (kendi isminiz) karşı acı  çeksin. Amin. ″

EŞ İÇİN BÜYÜ

Kuttören başlamadan önce bir mendil alınır, gözyaşlarınız onunla silinir, kurulanır ve mendilin bir parçasını yakarak şöyle okunur:

Okumalısın  İsim Uyumu Testi

″ Ateş benim gözyaşlarımı alevlendir. Dertlerimi gür ormanlara kovun. Bırakın onlar orda kaybolsunlar. Ve bana bidaha dönmesinler. Eşimin kalbine acısınlar. Acı sözlerle dilini lekelemesinler. Evde korkuyla gezmiyeyim. Tüm ömrümü  eşimle  huzurla geçireyim.″

 

RAKİPİ GERİ ÇEVİRME

Eğer duydunuz ki,  sizin sevgilinizle ve ya eşinizle aranızın bozacak rakipiniz vardır, rakipin gözyaşlarıyla büyü yapmayı deneyin.

Rakipinizi sürekli ağlamaya vadar edecek kuttören şudur:

Güçlü dolu  ve ya şimşekli günü bekleyin ve gök  gürültüsünün inlemesi toprağı deldiginde ve ya yağmur yağdığında  bu sözleri okuyun :

″ Kimse  yağmur tanelerini sayamadiği gibi Allahın kulununda ( rakipin ismi)hayatında gözyaşları sayısız olsun. Amin .″

Büyüyü yağmur sırasında okunması gerekir  ve  hava  sakinleşince okumayı bitirmek gerekir.

Etiketler

Sizi Arayalım!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status
Kapalı