1. Anasayfa
  2. Fallar

Gözyaşı Falı 2023


0
Gözyaşı Falı
Gözyaşı Falı

Eğer sevdiğiniz kişiyi büyülemek istiyorsanız kehaneti değil, kendi heyecanınızın gücünü kullanmayı deneyin. Biz size kendi ve sevdiğiniz kişinin gözyaşlarıyla bakılan fal versiyonlarını sunacağız. Bunlarda  ve diğerleri de etkilidirler.

Önemli olan,  falın metnini  önceden öğrenmek gerekir, zira  sevinç, kader ve ya başka  heyecan gözyaşları  sizi  ve ya falına bakılan kişiyi ziyaret edebilir.

Fala Bakan Kişinin Tuzlu Gözyaşları İle Fal

Bu  fala  sizin sevdiğiniz kişi için çektiğiniz özlem ve ya  onun sözleriyle , hareketleriyle  duygulandığınzdan dolayı akan  gözyaşlarıyla bakılır. Onlar ısıtılmayan içeceklere katılır, mesela: komposto, kisel, meyve suyu gibi.

Önemli – gözyaşlarına büyü yapılıp ve kişiye kuttörenden hemen sonra  1 saat geçmeden içirilmelidir. Büyü diğerleri  gibi büyüyen ayda okunması  gerekir. Bunlar sizin olduğu gibi  içeceği de kendi ellerinizle hazırlamanız gerekir. Satın alma içecek kullanmayınız  içecek için suyu pınardan  ve ya kuyudan alınız eğer  yoksa musluktan alabilirsiniz ama 1 gün önceden durulanması  gerekir.

″Gözyaşları , benim gözyaşlarım, siz gözlerden akıyorsunuz. Aklımı üzüyorsunuz, kederlere sarıyorsunuz. Gözyaşlarım  fikirlerimi alın Allah’ın kulundan(isim). Allah’ın kulunu  bana  doğru çevirin.  Öyle  yapın ki, Allah’ın kulu ( isim) yemesin, içmesin, uyuyamasın. Tekçe beni  sevsin, okşasın. Diğer  kadınları görmesin. Gözyaşlarım Allah’ın kulu(isminiz) sarhoş edin. Onun ruhunu sıcak ateşle alevlendirin. Sevgiyle bana döndürün. Şimdi ve sonsuza dek. Amin. Amin. ″

medyum yasin 728x90 1

FALINA BAKILAN KİŞİNİN TUZLU GÖZYAŞLARIYLA FAL

Gözyaşı Falı Büyü yapılan zaman falına bakılan kişi yanınızda olmalı ve omuzunuzda  ağlamalıdır.

Bunlar kişiyi zayıflatıyor, büyüye karşı ve etrafa karşı hassas yapıyor. Sevdiğiniz kişi gözyaşı  dökmeye  başlayınca  bu büyüyü okuyun:

″ Tuzlu sular, tuzlu sütunlar, tuzlu denizler, ama kıyılar- acıdır. Yüreği acı çekenin dereleri, Allah’ın kuluna (kendi isminiz), beyaz tenine, sıcak  kalbine, soğuk beynine doğru akın. Acı gözyaşları onun elini kolunu bağlayın, içini kederle doldurun, bana (kendi isminiz) karşı hasretle kalsın. İsa peygamber nasıl ki, haça asıldığında  acı  çekiyor ise  Allah’ın  kulu da (falına bakılan kişinin ismi) bana (kendi isminiz) karşı acı  çeksin. Amin. ″

Eş İçin Gözyaşı Falı Büyüsü

Kuttören başlamadan önce bir mendil alınır, gözyaşlarınız onunla silinir, kurulanır ve mendilin bir parçasını yakarak şöyle okunur:

″ Ateş benim gözyaşlarımı alevlendir. Dertlerimi gür ormanlara kovun. Bırakın onlar orda kaybolsunlar. Ve bana bir daha dönmesinler. Eşimin kalbine acısınlar. Acı sözlerle dilini lekelemesinler. Evde korkuyla gezmeyeyim. Tüm ömrümü  eşimle  huzurla geçireyim.″

Rakibi Geri Çevirme

Eğer duydunuz ki,  sizin sevgilinizle ve ya eşinizle aranızın bozacak rakibiniz vardır, rakibin gözyaşlarıyla büyü yapmayı deneyin. Gözyaşı falı bakılırken bazı şeyler dikkat edilmelidir. Özellikle bunlarda birisi yorumlamadır. Yorumlayan kişinin tecrübeli ve ileriyi gören kişi olması gerekmektedir.

Rakibinizi sürekli ağlamaya vadar edecek kuttören şudur:

Güçlü dolu  ve ya şimşekli günü bekleyin ve gök  gürültüsünün inlemesi toprağı deldiginde ve ya yağmur yağdığında  bu sözleri okuyun :

″ Kimse  yağmur tanelerini sayamadiği gibi Allah’ın kulununda ( rakipin ismi)hayatında gözyaşları sayısız olsun. Amin .″

Büyüyü yağmur sırasında okunması gerekir  ve  hava  sakinleşince okumayı bitirmek gerekir.

Gözyaşı falı ile ilgili diğer konulardan olan Vefk Yaptıranların Yorumları sayfasına bakabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir