1. Ana Sayfa
  2. Aşk Büyüleri

Güzellik Büyüsü


0

Güzellik Büyüsü Nedir?

 

Güzellik Büyüsü
Güzellik Büyüsü

Güzellik Büyüsü Sevdiğiniz kişinin sizi çok daha güzel görmesi için yapılan bir büyü çeşididir. Günümüzde pek çok kişi bu büyüden yararlandığını belirtir.

 

Şirinlik büyüsü olarak da bilinen güzellik büyüsü ile birlikte sevdiğiniz kişinin sizi olduğundan çok daha güzel görmesi amaçlanır. Halk arasında şirinlik muskası olarak da bilinir ve aslında bir yazılı dua olarak anılması daha doğrudur.

Uygulama sırasında kişilerin özel hayatında ve arkadaşları arasında daha sempatik ve güzel görünmesi amaçlandığı için kişininüzerinde de büyük rol oynar. Bu büyüyü yaptıran kişinin sohbetinden de çok büyük keyif alınır.

Şirinlik büyü sonrasında çevrenizdeki insanlar size karşı koyamaz ve sizi mutlu etmek için adeta birbirleriyle yarışır. Güzellik büyüsünü yaptıran kişi ayrıca bu ilgiden hiç sıkılmaz ve gittiği her ortamda dikkat çeken kişi olur. Güzellik büyüsünün bir diğer özelliği ise kalıcı olmasıdır. Bu yüzden iyi niyetli bir çalışma olduğunu söyleyebiliriz. Farklı dua ve vefk ile yapılan çeşitleri de mevcuttur.

Nasıl Yapılır?

Bu büyüyü yaptırmak isteyenler uyanır uyanmaz metal bir kabın içerisinde bir parça soğuk süt koymalıdır. Yüzün her yanına boşluk bırakmadan sürerek 11 kez yapmalı ve her seferinde 3 defa ve toplamda 33 defa olmak üzere ‘muttan kabali’ kelimelerini söylemelidir.

Bu işlem bittikten sonra yüzünüzü soğuk su ile yıkayabilirsiniz. Ertesi güne kadar etkisi sürer ve gittiğiniz her y

Güzellik büyüsü nasıl yapılır
Güzellik büyüsü nasıl yapılır

erde insanlar tarafından hoş karşılanarak ilgi görebilirsiniz. Bu işlemin farklı bir metodu da vardır. Yine uyanır uyanmaz 3 kibrit çöpünü aynı anda yakarak ‘Yami Angari’ kelimelerini aynaya karşı söylemeniz yeterlidir.

 

İnternet platformlarında bu büyüyü tercih eden kişilerin başarılı sonuçlar aldığını ve gün içinde oldukça ilgi görerek mutlu oldukları bilinir. Ayrıca kısmet açma konusunda en çok tercih edilen büyüler arasındadır. Yapılışı çok kolay olduğu için günümüzde birçok bayanın kullandığını ve çevresine tavsiye ettiğini söylemek doğru olacaktır.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap