1. Anasayfa
  2. Dualar

Güzellik Duası 2022


0

Güzellik duası 2022 cazibe duası olarak da bilinir. Kendini yeteri kadar güzel hissetmeyen kadınların sıklıkla araştırdıkları dualardan bir tanesidir. Güzellik beraberinde şans ve kısmet olgularını da getirdiğinden, çok sık aranan bir çalışmadır. Dua düzenli okunduğunda okuyana gözle görülür ölçüde gençlik güzellik katar. Bunun yanında dua sayesinde kişisel enerjisinde de yükselme görülür. Dua sonrası kişinin daha canlı, daha kıpır kıpır olması sonuçlarından biridir. Ancak her dua için olduğu gibi bunda da okurken usulüne uygun okumaya özen gösterilmelidir. Aksi takdirde güzellik duası tutmayabilir ya da istenmeyen sonuçlarla karşılaşılabilir.

Duayı okurken inanarak ve gönülden isteyerek okumak tutma sürecini ve etkisini artırır. En etkili güzellik duasıKuranda ayetler dizini şekliyle geçmez. Duaya ancak ilmi kuvvetli hocalar aracılığıyla ulaşılabilir. Güvenilir medyum isteyenlerin her daim yanında olan Yasin hoca, güzellik duası hazırlama konusunda siz danışanlarına destek olmayı bir borç bilir.

Güzellik Duası Okunuşu

Arapça dualar arasında olan güzellik duası okunuşu Arapçaya uygun olmalıdır. Arap diline uygun telaffuz şekillerine uyarak duayı okumanız, duanın etkili olması için kesinlikle şarttır. Elbette dua Türkçe de okunabilir. Ancak gereken metafizik enerjinin uygun kanallarla sağlanabilmesi adına Arapça okunması uygun bulunur. Duayı okurken hata yaptığınızda baştan başlamanız gerekir. Dilerseniz duanın Arapça okunuşunu internet üzerinden dinleyerek telaffuzlarına uygun şekilde tekrar edebilir; internette bulamıyorsanız hocanızdan duayı sesli rica edebilirsiniz.

Çalışmaya başlamadan önce işinde iyi bir medyum bulursanız gerek duanın hangi zaman dilimlerinde okunacağı konusunda gerekse duayı okurken dikkat etmeniz gerekenler konusunda bilgi sahibi olursunuz. Yapılan şey ne olursa olsun kendi başınıza yapmakla bu konuda bilgi sahibi birinden yardım almak her zaman farklılıklar doğurur. Eğer niyetiniz temizse, duayı da düzgün şekilde okursanız olumlu sonuçları kısa sürede göreceğinizden emin olabilirsiniz. Ancak net bir süre verilemez. Verilebilecek net etki süresi varsa bile, güzellik duası konusunda uzman olan Yasin Hoca ile birebir etkileşim sonucunda yapılmalıdır. O, size özel hesaplamalarının sonunda bir vakit belirtecektir.

güzellik duası
güzellik duası

Bu Duanın Etkileri Nelerdir?

Her şey kurallara uygun yapıldığında çok etkili güzellik duası için şu etkileri görebiliriz:

  • Kişi kendinde farklı bir enerji görür. Kendini daha pozitif, daha canlı hisseder. Enerjisini etrafına da yansıtır.
  • Kişinin yüzü eskisinden daha pürüzsüz, ışıltılı olur.
  • Kişinin aurası fark edilir derecede güçlenir. Bu da erkekler tarafından ilgi odağı olması için önemli bir faktördür.
  • Kişiye ne giyse yakışır. Alımlı oluşu, erkeklerin başını döndürecek kadar güzel olması nedeniyle üzerinde taşıdığı her kıyafete ayrı bir hava katar.
  • Dikkat çekici güzelliği sayesinde kişinin kısmetinde ve iyi şansında göze görünür bir iyileşme vardır.
  • Sadece erkekler tarafından beğenilmez. Tarif edilemez güzelliği sayesinde kadınların da gözü her daim üzerinde olur. Bu nedenle güzellik duasının yanında nazardan korunma duası da önerilir.
  • Kişide özgüven patlaması görülür. Herkes tarafından beğenilen, herkesin hayran olduğu bir kadının kendisine duyduğu özgüveni bir düşünün.

Güzellik Duası Günah mı?

Dualarda büyülerde olduğu gibi öteki alemden varlıklardan yardım alınmaz. Dua okuyan kişinin niyetinin temizliğine, tutacağına olan inanca göre etki gösterir. Dualarda okunan kişinin iradesine hükmetme durumu da söz konusu değildir. Tüm bunlar göz önüne alınırsa aslında sadece güzellik duası değil, hiçbir duanın günah olduğu söylenemez. Bütün dualar büyük bir sistematik içerisinde okunabilir.

Başkası İçin Dua Okuma

Sizin için değeri büyük olan ailenizden herhangi biri ya da yakın bir arkadaşınız için de etkili güzellik duasıokuyabilirsiniz. Bunu yapabilmek için duayı okuduğunuz kişinin bilgileri gerekir. Anne adı, doğum tarihi, doğum saati kişiye okunacak duada kullanılacak bilgilerdir. Medyum Yasin hoca size ya da yakınınıza yıldız name hesaplamalarını uygun şekilde yaparak en etkili güzellik duası hazırlanışı konusunda destek olur. Dua hazırlandıktan sonra okumaya başlarken en önemli noktalardan bir tanesi de sizin duayı okuduğunuz kişiyle ilgili iyi dilekleri aklınızdan geçirmenizdir. Unutmayın ki dualar niyetlere göre tutar. Siz okuduğunuz insanın iyi, güzel olmasını ne kadar içten isterseniz o da o kadar kısa sürede etki görecektir. Çünkü bir kişinin aslında dilek tutması, enerji güdülenmesinin sağlanması demektir.

Kişiye Özel Güzellik Duası

Kişiye özel güzellik duası o kişinin bilgileri, yıldıznamesi, enerjisi gibi pek çok faktör göz önüne alınarak hazırlanır. İnternette medyum adı altında pek çok kişiye rastlamak mümkündür. Ancak asıl medyum ilmi konularda deneyimli, gizli ilimler hakkında bilgi sahibi olandır. Yasin hoca kişiye özel dua hazırlarken ilk önce kişide herhangi bir konuda oluşan bir blokaj olup olmadığını görmek adına bakım yapar. Bakımda herhangi bir sıkıntı görürse dua hazırlamadan önce sıkıntıları ortadan kaldırır. Bu sayede duanın tutmama ihtimali ortadan kalkmış olur.

Kişiye özel güzellik duası hazırlama işlemi bittikten sonra okunuş sürecinde yapılacaklar konusunda da danışanlarını yalnız bırakmayan hocamız süreç sona erene kadar danışanlarıyla yakından ilgilenir. Güvenilir medyum Yasin hocamız için para son plandadır. O her daim danışanlarının yüzünde gördüğü memnuniyeti ön planda tutar. Sadece güzellik duası hazırlanışında değil aşure duası, kısmet açma duası, ev alma duası gibi pek çok dua hazırlanışında da kendisinden yardım alabilirsiniz. Yine bu süreçte detaylı araştırmalar yaparak, diğer danışan yorumlarını da gözlemleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir