0

Hamura aşk celbi

Hamura aşk celbi ile hayatınızdan giden kişiyi en etkili şekilde geri getirme imaknınız bulunmaktadır. Bu celbin uzman olan kişiler tarafından yapılması gerekir

Aşk üstüne birbirinden farklı olan manevi uygulama bulunmaktadır. Sevdiği kişileri etki altına almak, sevdiği kişinin sürekli olarak kendini sevmesini istemek, sevdiği kişinin kendisinden başka kişiyi görmemesi istemek insanların istekleri arasında yer almaktadır.

Bunların olmasını sağlamak adına en etkili olan uygulamalardan bir tanesi de hamura aşk celbidir. Kulağa ilginç gelen ismi ile ve etkileri ile bu celbe benzer olan uygulamalardan daha başarılı ve daha etkili olan bir uygulamadır. Hamura aşk celbi usta olan kişiler tarafından yapılmalıdır.

Hatta usta olan medyumlar tarafından insanlara hamura aşk celbi tavsiye edilmektedir. Bu celb ile alakalı garanti verilmekte ve olumlu sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

Hamura Aşk Celbi Nasıl Yapılır

Hamura aşk celbi uygulamasında birbirine âşık olması istenen kişilerin isimleri, baba ve annelerin isimleri ve iki kişiye ait olan resimler kullanılmaktadır. Var olan nesneler üstünde etkili olan dualar uygulanır ve belli başlı yardımcı uygulamalar ile desteklenir.

Hamura aşk celbi
Hamura aşk celbi

Yapılacak olan uygulamalar sonucunda bu işi yapan usta medyumlar işlemin sonuç verip vermediğine dikkat ederler. Hamura Aşk celbi çoğunlukla kısa süre içinde etkisini gösterir. Bazen 3 ayı bulan uzun bir süre zarfını da bulabilmektedir.

Yapılacak olan uygulama er ya da geç etkisini gösterecektir. Yapılan diğer uygulamalara göre özellikle hamura aşk celbi geçmiş deneyimlere de bakıldığında olumlu sonuçlar vermektedir.

Kısa süre içinde sonuç almak isteyen sabırsız kişilerin de isteklerinin olmasına olanak sağlayan bu uygulama bazı zamanlarda uzun sürede sonuç vermesinden kaynaklı olarak sabırsız kişilerin hayal kırıklığına uğramasına sebep olabilir. Aslında bu durum hamura aşk celbinin olumsuz sonucundan kaynaklanmaz tamamen kişilerin sabırsızlıklarından kaynaklanmaktadır.

Hamura aşk celbinin etkisi 2 ila 3 ay içinde oluşmaktadır. Bu etkinin oluşumu ile sonsuza kadar etkisi sürmekte ve insanların mutlu bir birliktelik ile yaşamlarına devam etmesini sağlamaktadır. Birçok insanın ilk yaptırdığında tereddüt ettiği bu uygulama ve inanmadığı bu uygulamanın sonuçları görülmeye başlandığında şaşkınlık yaşanmaktadır.

Bu sebeple özellikle bu konuda usta olan medyumlar hamura aşk celbi uygulaması yaptıracak olan kişilere karar vermesinden sonra muhakkak olumlu sonuçlar alacaklarını söylemektedir. Ama bu konuda dikkat edilmesi gereken nokta yapılacak olan uygulamaya yürekten inanmaktır. Hamura aşk celbinin olumlu şekilde sonuca ulaşılmasında inanmak oldukça önemli bir rol oynamaktadır.

Hamura Büyüsü

Hamura büyüsü iki insanı birleştirmek, sevgi, mutluluk, huzur ve aşk işlemleri için tercih edilir. Bu büyü uygulayacak olan kişiler farklı birkaç yol ile uygulama yapabilirler. Bu büyüde birkaç tane farklı doğal taş kullanılmaktadır ve en önemli olan detay da bu taşların seçimidir. Ayrıca bu konuda uzman olan bir kişinin bu büyüyü yapması ve uygulaması gerekmektedir.

Hamura büyüsü Nasıl Yapılır

Celp nedir ne değildir önce onu iyi bilmek gerekir. Hamura büyüsünü bu konuda uzman olan medyumlar farklı yollar ile uygulayabilmektedir. Bu uygulama şekillerinden bir tanesini açıklayacak olursak;

Hamura büyüsü için ilk olarak özel olarak seçilen taş ayarlanmalıdır. Bu taş medyum tarafından bazı okumalardan geçirilir. Okumanın ardından özel olarak hazırlanmış olan tütsü ile tütsülenir. Hamura büyüsü için önemli ve detaylı olan ritüeller bulunur ve bunlardan tek tek geçirilmesi gerekmektedir. Bu işlemlerin ardından ortaya çıkan durumda göz önüne alınır ve kızgın bir güneşi görecek şekilde ya da bir gece dolunayı görecek şekilde dışarıda bekletilir.

Medyum dâhilinde ve uygulama yaptıran kişinin istekleri, beklentileri ve arzuları dâhilinde taş hem kızgın güneş altında hem de dolunay da da bekletilebilmektedir. Bekletilen taş hamura büyüsünün etkileyeceği kişinin elementi doğrultusunda ateşe, toprağa, rüzgâra ya da deniz suyuna maruz bırakılır ve büyüyü yapan medyum geri kalan işlemlere devam eder. Bu işlemin bitmesinin ardından bu uygulamayı yaptıran kişi bu özel taşı vücudunun görünen bir yerinde taşımalıdır.

Hamura büyüsünü yapmak ve uygulamayı en doğru şekilde yapmak oldukça zordur. Hatta tehlikeli bir işlemdir. Hamura büyüsü uygulaması gereken başarıyı yakalarsa, uygulama yaptırılan kişi geriye dönmezse, uygulama yaptıran kişi üzerinde bulunan taş çatlar ya da uygulama yaptıran kişi çatlamaktadır.

Hamura büyüsü tehlikeli olduğu ve insana zarar verebileceği için kesinlikle işin ehli olan kişiler tarafından yapılmalıdır. Yukarıda bulunan çatlamak kelimesi insanın kendine gelecek zarar olarak algılanmalıdır. İşin ehli olan ve konusunda uzman olan kişiler tarafından yapılırsa tutmaması mümkün değildir ama bazı durumlarda büyü yaptırılan kişiler kendinde bulunan inadı kırmadığı için gelmeyebilir.

Bundan kaynaklı olarak da büyü yaptıran kişinin fiziksel anlamda hastalanması ve rahatsızlanması kaçınılmaz bir duruma gelir. Ortaya çıkacak olan hastalığın en büyük sebebi aşk ve karşıdaki kişinin inadıdır.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir