1. Anasayfa
  2. Büyüler

Hastalık Yapan Büyü Çeşitleri


2

Hastalık Yapan Büyü Çeşitleri

Büyü yapma kudretine sahip olan her insanın bunu iyi amaçlarla kullanmayacağını belirtmek gerekir. Hastalık yapan büyülerden korunmak için dikkatli olunmalıdır.

Hastalık Yapan Büyü Çeşitleri
Hastalık Yapan Büyü Çeşitleri

Hastalık Yapan Büyüler

Büyü yapmak, kimilerinin doğuştan kimilerinin ise çalışarak sahip oldukları bir yetenektir. Ancak bu yeteneğe sahip olan herkes, gücünü olumlu bir biçimde kullanmayabilir. Bazıları bunu insanlara zarar vermek için kullanmayı tercih eder. Kendi hırsları, düşmanlıkları ya da para karşılığı hastalık büyüsü yapan kişiler bulunmaktadır. Eğer böyle bir büyüye maruz kaldığınızı düşünüyorsanız, bozmanın bazı yöntemleri bulunmaktadır.

Büyü yapabilen, ya da yapabilen birine ulaşma şansı olup size düşmanlık hisseden bir kişinin sizin fotoğrafınıza, saç telinize, önemli ya da önemsiz herhangi bir eşyanıza sahip olması hastalık büyüsüne maruz kalmanız için yeterlidir. Bu büyüler insana hafif ya da ağır hastalıklar verebilir.

Elbette bir hastalığa yakalandıysanız yapmanız gereken ilk şey bir doktora görünmektir. Ancak bu işe yaramadıysa hastalık büyüsü nasıl bozulur konusunu araştırmanız faydalı olacaktır.

Hastalık Yapan Büyü Çeşitleri – Sabun Büyüsü

Sabun büyüsü, yatalaklık derecesinde hastalıklar veren bir büyüdür. Eğer ağır bir hastalık geçiriyorsanız, size sabun büyüsü yapılmış olabilir. Sabun eritilip toprağa gömüldüyse büyü malzemelerini bulup büyüyü bozmanız zor olacaktır. Ancak üzerinizdeki bu büyüyü çeşitli yollarla def etmeniz mümkündür. Sabun eridikçe büyü yapılan kişi daha büyük bir acı duyar. Büyük acılar veren bir büyü olduğu için tehlikelidir ve hemen def edilmelidir.

medyum yasin 728x90 1

Hastalık Yapan Büyü Çeşitleri – Kara Büyü

Kara büyü, oldukça geniş bir kapsama sahiptir. Kişiye psikolojik, fiziksel zarar veren, büyük hastalıklara yakalanmasına yol açan, kısmetini kapatan birçok büyü, bu isimle adlandırılır. Kara büyü kavramını tek başlık altında incelemek mümkün değildir. Çünkü çok çeşidi olan bir büyüdür. Ancak fiziksel zarar veren ve hastalığa yol açan çeşitleri de bulunmaktadır. Bu yüzden iyileşmeyen bir hastalığınız var ise kara büyüye maruz kaldığınızı düşünebilirsiniz.

Bu büyüleri def etmenin ilk yolu iyi bir medyuma ya da büyü bilgisi olan birine başvurmaktır. Mümkünse hastalık büyüsü nasıl yapılır konusunda bilgi sahibi olan birine başvurmalısınız. Ancak başvurduğunuz kişinin bu konuda uzman olduğundan emin olmalısınız. Büyüyü bozmak için çeşitli ritüelleri yerine getirmeniz gerekebilir. Sizden istenen ritüelleri mutlaka gerçekleştirmeli ve büyüyü def etmelisiniz.

Hastalıkları def etmek için eskiden beri süre gelen dualar ve büyüler yapıldığını hepimiz çok iyi biliyoruz. Çok eskilerden hastalanan kişilerin şifa bulması için hem toplu dua törenleri hem de zamanında inanılan şeylere dayanarak büyüler yapıldığı kitaplarda dahi bilinmektedir. Medyumlara gelecek olursak, medyumlar da hastalıkları geçirmek için çeşitli dualar ve büyüler yaptıklarını biliyoruz. Bu konularda başarılı olan Yasin Hoca’yı kesinlikle size tavsiye ederiz.

Benzer konu olan Bağlama Büyüsü Yapılışı konusuna bakabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. 5 sene önce

    cok iyi bir site bana yardimci olun ne olur

  2. Büyüye inanmakla, inanmamak arasında kalan biri için aydınlatıcı bir yazı olmuş. Çevremizde görüp bildiğimiz insanlarin anlattığı bazı şeyler var ama insan gözüyle görmeden de inanmıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir