1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

İç Çamaşırı Büyüsü


2

İç Çamaşırı Büyüsü Çeşitleri Nasıl Yapılır?

İç çamaşırından yapılan işlemlerde kişinin çamaşırından küçük bir parça alınması gerekir. Bu parçaya sihirli tılsım en doğru şekilde yazılması gerekir.

İç çamaşır büyüsü oldukça etkili olan büyü kapsamında yer alır. Etkileri insanları derinden etkileyerek farklılaşmasını sağlar. Özellikle erkekler tarafından tercih edilir. Bir erkek sevdiği kadınla beraber olmak ve kendisini bu kadının kocası yerinde göstermek için bu uygulamaya başvurur.

Bu büyüde etki altına alınan kadın kendi ile beraber olan erkeği her daim eşi zannedermiş. İç çamaşırına büyü uygulamasının yapılması nasıl yapılır, kadının iç çamaşırlarından bir parça kesilmelidir. Alınacak olan parçanın kadını tedirgin edecek şekilde olmaması gerekmektedir.

İç çamaşırından yapılacak olan büyüde bu parça erkek olan kişinin baş kısmında 7 kez döndürülmelidir. İç çamaşırı büyüsünün yapılması için ve etkileri elde edilmesi için başın etrafında döndürülmesinde mutlaka erkek ve kadının isimleri söndürülür.

iç Çamaşırı Büyüsü
iç Çamaşırı Büyüsü

Bu esnada Ya kadir denilir ve üflenir. İç çamaşırı büyüsü nasıl yapılır kapsamında, 3 adet mum alınır ve üçgen oluşturacak şekilde konulur. Erkek bu mumların arasına alınır, erkeğin ismi söylenir ve yakılma işlemi yapılır. Mumlar yakıldıktan sonra Kuran da bulunan El- Ra’d suresi okunur ve dileğin yerine gelmesi için dua edilir.

İç çamaşırından yapılacak büyü kapsamında mumlar Ya Hay söylenerek söndürülür. Büyü nasıl bozulur, bu konuda bilgili kişilerden yardım alınması gerekir. Aksi olan durumlarda içinden çıkılması oldukça zor olan bir duruma düşülür.

Büyülerin bozulması işlemleri konusunda bilgi ve deneyim gerekir. Bilgi ve deneyim olmadan yapılacak olan işlemler sonucu her daim kötü şekilde gerçekleşir.

İç Çamaşırı Büyüsü, 41 Dikiş Büyüsü

Yapım aşaması oldukça zor bir uygulamadır. Uygulamanın yanlış ve eksik yapılması sonucunda meydana gelecek olan etkiler olumsuz olacaktır. Yapılan uygulamada yapılan her türlü yanlış yapan kişinin başına gelecek birçok felakettir. Bu büyü kara büyü olarak da bilinir ve kişilere olan kötü etkileri ile risk oluşturur.

Yapılacak işlemler için bir kişinin çamaşırının bir parçası gerekir. Özellikle alt iç kıyafeti etkileri daha çok olacaktır. Bu kıyafetin iç kısmına belli başlı tılsımlı sözcükler yazılır.

Sonrasında kıyafet 41 dikiş ile dikilir. Hatta buna benzer bazı işlemlerde de 72 dikiş atımı yapılır. Uygulamanın doğru şekilde yapılması sonucunda kişiler işlemlerin etkisi ve tesiri altında kısa süre içinde kalacaktır. Yapılan uygulamada nasıl bir etki altına alınacağı da önemlidir. Bunun için tılsımın dikkatli şekilde hazırlanması gerekir. Dikkat etek ve önemsemek doğru sonuçların meydana gelmesini sağlar. Bu büyünün kapsamında kişilerin astroloji ile alakalı bilgileri de bilmesi gerekir.

Uygulama esnasında yıldızların var olan konumları da önem taşır ve bu kapsamda etkilidir. Hatta Havas ilminde bu tarz kara büyülerin yıldızlar ile yakından alakalı olduğuna dair birçok bilgi ve kaynak bulunur. Havas ilmi ile alakalı olan ve bilgili olan kişiler bu işlemleri kolay, basit ve hızlı bir şekilde yapabilir.

Bu işlemlerin yapılmasında kötü ve olumsuz enerjilerin insana yansıyabileceği de unutulmamalıdır. Büyü yapılan kişilerin etkileri kısa sürede kendinde farklı sıkıntılar görmeye başlayacaktır. Hatta çevresinde bulunan kişiler maruz kalan kişiden daha çabuk bu etkileri fark edecektir.

Yanlış yapıldığında büyüyü yaptıran ve büyüye maruz kalan kişide kötü şekilde etkilenmeye başlar.  Bundan dolayı işin ehli olan kişiler tarafından yapılmalıdır.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Sevdiğim kişinin bi an önce benimle evlenmesini istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir