1. Anasayfa
 2. Büyüler

İdrar Büyüsü


11

İdrar büyüsü Nedir, Nasıl yapılır ve Bozulur

İdrar büyüsü bağırsaklar yardımıyla yapılan ve gerçekten çok tesirli olan bir büyü çeşitlidir. Yapıldıktan sonra kuru bir yerde muhafazaedilmesi gerekir.

İdrar Büyüsü
İdrar Büyüsü

İdrar Büyüsü Nedir ?

Büyüler ve yapılışları ile ilgili olarak en çok öğrenilmek istenilen konu büyü çeşitlerinin nasıl yapıldığıdır. Genel olarak kişiler büyüler konusunda bilgi sahibi olmak isterler ve büyü yapmak isterler. Bilinmelidir ki büyü herkesin yapabileceği kadar basit bir çalışma değildir.

Büyü Allah-û Teala’nın isimleri ve Ayetleri ile yapılmaktadır.  Büyü yapan kişiler yani hocalar Esma ve Ayetleri pis mekanlarda kokular tütsüleyerek ve bazen ters yazarak ya da okuyarak yaparlar.

İdrar büyüsü bir karış koyun bağırsağının içerisine idrarı bağlanılmak istenilen basdığı topraktan bir avuç kadar alınır ve konulur. Bağırsağın içine konulan toprak üzerine burada yazmayacağımız ve uzun olan bir dua bulunmaktadır o dua bağırsağa okunur.

Daha sonrasında ise bazı özel olan buhurlar yakılır. Sonrasında tekrar kısa olan bir ayet vardır ve o okunur kişinin adı söylenir ve sidikliğini bağladım denir. İşlem yapılan bağırsağa bir düğüm atılır ve sonra bunu kuruyabileceği bir yerde muhafaza edilir. Bağırsak kurudukça büyü yapılan kişi idrarını yapamaz hale gelir. Doktor doktor gezse de nafiledir.  Kişiye doktorlar tarafından bir boru takılır ve bu şekilde idrarı alırlar. Bu büyü hak etmeyen kişiye keyfi olarak yapmak zulümdür ve çok günahtır.

İdrar Büyüsü Nasıl Yapılır?

İdrar büyüsü ile bir kişinin şehvetini, idrarını ya da

İdrar Büyüsü Nasıl Yapılır_
İdrar Büyüsü Nasıl Yapılır_

istenildiğinde bu işlem arabi ayının 20 isinden sonra ki salı ya da cumartesi günü yapılmaktadır. Yapılacak işlem için erkek için horoz kursağı, bayan için tavuk kursağından yapılmaktadır.

Tavuk veya horoz kursakları temizlenir ve iyice yıkanır. Temizlenerek yıkanan kursağın diğer ucu bağlanır ve diğer ucunun ağzı açık kalır. Kursağa dua okunmadan önce kömür yakılır üzerine sarımsak, soğan ve kara günlük atılarak tütsü yapılır. dua okunurken besmele çekilmez.  Sayısını vermeyeceğimiz adet kadar olan her nohuta tek tek dua okunur ve kutrsağın içine konulur.

Tek tek okunarak kursağa doldurulan nohutlar bittikten sonra kursağın ağzı iyice bağlanır ve yapılan kişinin geçtiği yol üzerine gömülür. Kendisine büyü yapılan kişi bu kursağın gömülü olduğu yerden bir kere geçtikten sonra yapılan büyüden etkilenir.

Eğer büyü yapılan kişi tasarruf, zikir ehli, günlük koruma ve üzerinde muska ve benzeri şeyler taşımıyorsa. Kişide bu tür korumalar varsa önce bu korumaların temizlenmesi ve daha sonra işlem yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde yapılan büyü işe yaramayacaktır.

İdrar Büyüsü Nasıl Bozulur?

Her yapılan büyünün bozulması için yapılan büyünün türüne göre bir çözümü mutlaka ki bulunmaktadır. Salatü selam, yedi Ayete’l Kürsi, yedi Kafirun, yedi İhlas, yedi Felak, yedi Nas, yedi Fatiha, Bakara suresinin ilk beş ayeti bir defa okunur.

Yapılacak olunan her türlü büyüden korunmak için ya da en etkili büyü dahi yapılmış olsa sabah akşam bu duaları okunduğunda yapılan büyü bozulur ve yapılacak olunan büyüden de korunur. Ayrıca ”Felemma elkav kale Müsa ma ci’tü bihi’s sıhru.İnnellahe seyübdiluh.İnnellahe la yuslihu amele’l müfsidin.” 1001 defa okunduğunda yapılan tüm büyüler bozulur.

 

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (11)

 1. Hiç param yok eşimde var bana vermiyor bana yardımcı olabilir misiniz lütfen

 2. Merhaba,
  Ben sevdiğim adamın benden başka kimseye cinsellik yada aşk şeklinde ilgi duymamasını istiyorum bu idrar büyüsü ile buna ulaşabilir miyim

  • 7 sene önce

   Lara hanım merhaba,

   İdrar büyüsü oldukça etkili olan bir büyüdür. Papaz büyüsü kadar etkilidir. Bu büyü ile eşiniz başka bir kişi ile münasebet içinde olmaz. Sadece sizinle mutlu ve mesut şekilde yaşamak ister. Yalnız büyünün doğru şekilde yapılması gerekir.

 3. Hacam ben esimi seviyorom ayrilmak istede ayrildik ama yine evlenecez dedi ama hastaligindan dolayi baska kisilere ilgi duymaya basladi dekrar nasil nikah kiyabilirim bana baglayabilirim

 4. Merhaba. Benim bi kaç defadır altınlarım kayboluyor. Her defasında üstünü kapatmaktayım. En son bu durum tekrarlanınca artık kimin yaptığını öğrenmek istiyorum. Bunun için ne yapabilirim

 5. Kaynanam eşimi hep dolduruyo eşimi kaynanama karşı soğutmak istiyorum nasıl yapabilirim

 6. Eşim bana hep.kufur ediyor bağırıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir