6

İdrarla Büyü Bozma Yöntemleri

Paranormal olaylarla karşılaşıyorsanız üzerinize yapılmış bir büyü olma olasılığı oldukça yüksektir. Bu büyüleri bozmanın çeşitli yolları vardır. Bunlardan biri de idrarla büyü bozmadır. Peki İdrarla büyü nasıl bozulur?

Hayatınızda yolunda gitmeyen şeyler olabilir. Bunlar fani sebeplerle olabilmekle beraber büyü gibi dış

İdrarla Büyü Bozma
İdrarla Büyü Bozma

etkenlerin etkisiyle de olabilir. Üzerinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız bu duruma hemen müdahale etmelisiniz. Aksi takdirde üzerinizdeki paranormal güçlerin etkisi altına girip normalde yapmayacağınız şeyler yapabilir hatta intihar bile edebilirsiniz.

Büyüden kurtulmanın çeşitli yolları vardır. Bunlar arasında en etkili olanı ise idrardır. İdrarın cinlere büyük zararlar verdiği bilinir. Özellikle cinler vasıtasıyla yapılan büyüleri bozmada en etkili yöntem insan sidiğidir. Sidiğin cinleri etkisiz hale getirdiği görülür.

İdrarla büyü bozmanın çeşitli yöntemleri vardır. Bunlardan birincisi kendi idrarınızı içmenizdir. En etkili büyüleri bile etkisiz hale getirebilen bu yöntem biraz zor olsa da şifa için yapılmalıdır.

Meyve suyu veya kolaya karıştırıp içebilirsiniz. Bir diğer bilinen etkili yöntem ise bir miktar suyla sidiğinizi karıştırıp bununla banyo yapmaktır. Bir diğer etkili yöntem ise özellikle karı koca arasındaki anlaşmazlıklarda ve soğumalarda uygulanan eşiğe sidik sürme yöntemidir. Evine giremeyen eşlerin bu yöntemle tedavi edildiği görülür.

İdrarla Bozulabilen Büyüler

İdrarın cinler üzerinde ciddi etkileri vardır. Sidik ile yalnızca büyüler etkisiz hale getirilmekle kalınmaz ayrıca cin musallatı vakalarında da tedavi edici unsur olarak karşımıza çıkar. İdrarın cinlere verdiği zarar sonucu cinlerin musallat oldukları görülebilir. Örneğin; cinlerin meskeni olan ağaç kovuklarına, yol kenarlarına vs. işendiğinde cinler musallat olabilir. Ancak cinler vasıtasıyla yapılan büyüleri bozmada da bu madde etkili olabilmektedir.

İdrarla büyü bozabilmek için kişinin kendi idrarını kullanması daha etkili olacaktır. Büyünün yapıldığı kişinin idrarı kendisi için koruyucu etkiye sahiptir.

İdrarla bozulabilen büyüler arasında en bilinenleri bağlama büyüleridir. Kısmet bağlama veya kişileri birbirine bağlama amacıyla yapılan büyülerde tedavi amacıyla büyü yapılan kişinin kendi idrarıyla banyo yapması önerilir. Büyülerin etkisiyle yuvaları yıkılmak üzere olan kişilerin tedavilerinde de bu madde kullanılır.

Ayrıca karı kocanın arasında soğukluğa hatta birbirine yaklaşamama etkisi olan büyülerin bozulmasında da

resim-1556

kullanılır. Bu büyülerde evin eşiğine sürülerek uygulanır. Kişiye yapılan kısmet kapama büyüsü için de idrarını içmek işe yarayacaktır.

İdrar Büyüsünü Bozma

İdrarla bozulabilen büyüler olduğu gibi yapılabilen büyüler de oldukça yaygındır. İdrarını bağlama büyüsü olarak da bilinen bu büyü kişiye tarifsiz acılar yaşatacaktır. Bu işlem için kişinin bastığı topraktan bir avuç alınır. Ardından koyun bağırsağının içine koyulur. Daha sonra şifreli bir dua okunarak bağırsağa üflenir. Tütsülerle dualar okunur ve kişinin adı söylenerek sidiğini bağladım denir. Bu büyü sonucunda kişi idrarını yapamaz hale gelir ve çok büyük acılar yaşar.

Yapılan her büyünün yine şifrelerle bozulması mümkündür. Büyü bozmada kullanılan en etkili malzeme ise idrardır. İdrara yapılan büyüyü bozmak içinse özel dualar vardır.

Bu büyüden korunmak ve bu büyüyü bozmak için en etkili tılsım; \”Felemma elkav kale Müsa ma ci’tü bihi’s sıhru.İnnellahe seyübdiluh.İnnellahe la yuslihu amele’l müfsidin\”`dir. Bu duayı kişi günde 1001 kez okuduğunda bu büyüden ilelebet korunur ve üzerinde büyü varsa bozulur. Bu büyüyü bozmak için en etkili yöntem budur.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (6)

  1. Sevgilimle birbirimizi çok seviyoruz ama sevgilim bana soguk davranıyo ben ister istemez ilgi beklıyorum ne yapmam lazım

  2. Kocam bana hiç güvenmyor artk nə desem boş ama annesinin bir söznu yerde koymaz annesi öylə bir büyü yaptki bizi bir birmizə düşman eti çoçğmun idrarni içrecem bozarmi büysnü ?

  3. SELAM BEN KAYIN VALİDEMİN EŞİME BÜYÜ YAPTIGINA İNANDIM BUNU ÜZERİNE DÜŞTÜM OLAN ŞEYLERİ ŞAHİT OLUNCA ADAM GECENİN 1 YARISI KALKIP ANNEM UYANIK YANINA GİDİCEM DİYE BAŞLADI BENDE TELEFON GELDİ VEYA KÖTÜ BİR ŞEY OLDU DİYE BİR KAC SORUN ETMEDİM BİR GECE UYUYAMADIM RAHATSIZDIM EŞİM KALKTI BENİ EVDEN CIKTI O HALDE NEREYE GİDİYOSUN DİYE ARADIM ANNEM CAGIRDI DİYE CIKTIM DEDİ BENİMLE AİLEME GİTMEME İZİN VERMEMEYE BAŞLADI KAYNANAM GELİNCE ANNEM NE DERSE O BENİM SÖZÜMDEN DAHA ETKİLİ KABUL EDECEKSİN . KAYNANAM GİZLİ GİZLİ CEKMECELER OLSUN BAŞKA YERLER OLSUN KARIŞTIDIGINA DENK GELDİM HOCAYLA İLETİŞEME GECTİM BANA COK YARDIMI DOKUNDU ALLAH RAZI OLSUN EŞİM ÜZERİNDEKİ EVİMDEKİ BÜYÜLERİ MUSKALARI HEPSİNİ TEMİZLEDİ HER ZAMAN DUACINIZIM HOCAM .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir