1. Anasayfa
  2. Büyüler

İğne Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır 2023?


0

İğne büyüsü yapmak isteyenler, bir kişiyi kendilerine aşık etmek ve onları etkisi altına almak isteyebilirler. İğne büyüsü, bu özelliği nedeniyle bağlama büyüleri ile eş tutulmaktadır. Bir kişi, eğer başka bir kişiyi kendine aşık etmek isterse, genellikle iğne büyüsünü tercih eder. Çünkü bu büyüyü yapmak kolaydır ve fazla malzemeye ihtiyaç duymazsınız.

Kısa sürede büyünün etkisinin görülebilmesi de avantajlarındandır. Birden fazla kişiye büyü yapmak istediğiniz zaman özellikle bu yöntemi kullanmanız tercih edilmektedir. Ancak iğne büyüsünün içinde şeytani yön olduğu bilinmektedir. Bu nedenle yeterli bilgiye sahip olmadan bu büyüyü yapmaya kalkan kişiler, hem kendilerinin hem de başka insanların sosyo-ekonomik durumlarını ve psikolojilerini mahvedebilirler. Büyünün kaynak çıkış noktasının Orta Doğu ülkeleri olduğu bilinmektedir.

İğne Büyüsü Neden Yapılır?

İğne büyüsü yapma nedenleri herkes için farklı olsa da, insanların büyük bir çoğunluğu bu büyü türünü genellikle bir kişinin kendilerine aşık olmaları için kullanmaktadırlar. İğne büyüsü ile aşık etme çok etkilidir. Bunun dışında, kazancın artması, bereketin artması, kıskanç kişilerin çevreden uzaklaşması, iki kişinin arasının bozulması, kayınvalidenin ağzının bağlanması, zengin olmak, kısmeti artırmak amaçları gerçekleştirilmesi için de iğne büyüsünden faydalanılır.

Ancak bu amaçlar sadece profesyonel bir medyum tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Aksi takdirde büyü yapmaya kalkan kişiler, ciddi problemlerle karşılaşabilirler: ekonomik durumun kötü gitmesi, psikolojinin bozulması, kendini kötü hissetme, devamlı takip edildiğini düşünme, intihar düşünceleri, geçmek bilmeyen mutsuzluk gibi durumlar iğne büyüsünün yanlış kişiler tarafından yapıldığını gösteren detaylardır. Ayrıca göz bağlama büyüsü nedir, nasıl yapılır? İnceleyebilirsiniz.

İğne Büyüsü nedir ve nasıl yapılır?
İğne Büyüsü nedir ve nasıl yapılır?

Makaralar Kullanarak İğne Büyüsü Nasıl Yapılır?

Siyah makaraların yardımı ile iğne büyüsü yapmak, en çok tercih edilen yöntemlerin başında gelmektedir. Siyah makaralar özel sicimlerden üretilirler ve herhangi bir yerden bulunması oldukça zor olur. Özel olarak üretilmelerinin ardından üzerlerine tılsımlı sözcüklerin söylenmesi gerekir. Bazen bu ipler hayvanların bağırsağından oluşturularak satışa sunulmaktadır. Bu ipleri bulmak için medyumları ziyaret etmeniz gerekebilir.

İğne büyüsü tarifini yapmak için kişinin adı ile bazı kişisel bilgilerinin en az 77 kez okunması gerekir. Bilgiler okunduğu sırada 77 kez ipe düğüm atılması gerekmektedir. Duaların İbranice olması gerekir ve ayetlerden alınmış olmalıdır. İnternetten bulunan dualar ile büyü kesinlikle yapılmamalıdır. Medyum hocanız size özel dualar hazırlayacaktır. Düğüm atıldığı sırada hangi hüddamdan yardım istiyorsanız onun adını söylemeyi unutmayın.

77 düğümü illa bir gün içinde atmak zorunda değilsiniz. 15 güne yayarak da düğüm atma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sürecin 15 güne kadar çıkmasının nedeni bir cinin ancak bu süre zarfı içinde ikna olmasından gelmektedir. Büyü sırasında okunması gereken dualar kişi için özel olacağı için bu duaların ismi verilmez. İşlem tamamlandıktan sonra iğne büyüsü etkilerini göstermeye başlar. Kişi büyü yaptığını başka kimseye söylememelidir. Aksi halde büyü etkisini göstermeyecektir.

İğne Büyüsü Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

İğne büyüsü hakkında dikkatli olunması gereken noktalar bulunmaktadır. Örneğin, iğne büyüsü belirtileri ortaya çıkmadan önce büyü yapılan kişiyle kesinlikle irtibat kurulmaması gerekmektedir. Yukarıda verilen tarife ek olarak, elma ve armut gibi meyvelere iğne batırılması suretiyle de iğne büyüsü yapmak mümkündür. Bu şekilde meyve üzerinde karakter yüklemesi meydana gelir. İğne büyüsünün uygulamasının kökeninde tamamen kara büyü yatıyor olabilir.

İğne Batırarak Büyü Nasıl Yapılır? – Elma Kullanarak İğne Büyüsü

İğne büyüsü yapmak, sevdiğin kişiyi kendine çekmek veya bir kişiyi aşık etmek isteyenler arasında oldukça yaygındır. İğne büyüsü için kullanılan malzemeler arasında elma veya armut gibi meyveler tercih edilmektedir. Ancak büyüyü yapmak için seçtiğiniz elmanın çürük olmaması ve düzgün bir şekilde simetrik olması gerekmektedir. İğne batırma işlemi sırasında elmanın yarıları, erkek ve kadın sembolizmi ile eşleştirilmelidir. Batırılan iğnelerin kendiliğinden düşmesi için elmanın çürümesine izin verilmelidir.

Elma, çürümesiyle birlikte iğnelerin yere düşmesi ve büyünün etkisinin başlaması için beklenmelidir. Büyü etkisi, kişilerin birbirlerine aşık olmasıyla ortaya çıkar. Elmanın çürümesi sembolik olarak, birlikte olmalarına engel olan faktörlerin ortadan kalkması anlamına gelir. Bu büyü türü, tamamen etki etmesi için birkaç hafta beklemeyi gerektirir. Siyah ip büyüsü daha hızlı sonuç verir, ancak etkisi çok daha kısa sürer.

İğne Büyüsü Nasıl Bozulur?

İğne büyüsünü bozmak, bazen zor ve hatta imkansız olabilir. Eğer kara büyü çeşitlerinden biri olarak yapıldıysa, büyüyü bozmak çok zor olabilir. Büyüyü bozmak için genellikle arkaik metotlar kullanılır. Doğru büyü bozma işlemi yapılmadığında, büyü sadece yön değiştirir ve etkisi devam eder. Yani, bir kişi büyünün etkisinden kurtulabilir, ancak başka bir kişi büyü etkisine girer. Bu kişi, büyü yapılan kişinin yakın bir arkadaşı veya akrabası olabilir.

Büyünün gerçekten etkisini ortadan kaldırmak isteyen kişilerin önce büyünün neden yapıldığını anlaması gerekir. İğne büyüsü neden yapılır sorusunun cevabını bulmak, büyünün bozulması için temel oluşturur. Neden büyü yapıldığını anladıktan sonra, “Bu büyü bana … Niyetiyle yapıldı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir