1. Ana Sayfa
  2. Ayırma Büyüleri

İki Kişiyi Ayırmak ve Soğutmak İçin Yapılan Büyüler


1

İki Kişiyi Ayırmak ve Soğutmak İçin Yapılan Büyüler

İki Kişiyi Ayırmak ve Soğutmak İçin Yapılan Büyüler
İki Kişiyi Ayırmak ve Soğutmak İçin Yapılan Büyüler

İki Kişiyi Ayırmak ve Soğutmak İçin Yapılan Büyüler özellikle de art niyet besleyen insanların merak ettikleri bir detaydır. Çeşitli sebeplerden dolayı insanları birbirlerinden ayırmak isteyen kişiler kötü niyetli olan büyülere yönelebilmektedir. Bu büyüler kara büyü kategorisi içerisinde yer alan büyüler arasındadır. Bu nedenle de yapımı esnasında ciddi anlamda bir dikkat ve hassasiyet bulunması gerekmektedir.

Gerçek anlamda iki kişinin en kısa süre içerisinde birbirlerinden ayrılmaları insanların isteyecekleri bir durumdur. İnsanlar ayırma büyüsü yapmak ve bu kişileri ayırmak isteyebilirler. Böyle bir durumda insanların kesinlikle dikkat etmeleri gereken durumlar bulunur. Öncelikli olarak bu büyüleri yapıp yaptırmamak konusunda iyice emin bir şekilde karar vermiş olmaları gerekir. Gerçekten de net kararlarını vermelerinin ardından ancak bu işlemlere geçmeleri gerekir.

Bu büyüler tehlikeli büyüler arasında yer almaktadır. Zaten kara büyüler, insanların genel anlamda en çok çekindikleri büyüler arasındadır. Yapılması sonucuna belirli kişilerin zarar görmeleri sağlanmaktadır. Bu durumda büyü yapımı esnasında kullanılan ruhani varlıklar da iyi niyetli varlıklar değildir. Bu nedenle de hem yapan kişilerin hem büyülenen kişilerin hem de büyüyü yaptıran kişilerin bu işin sonucunda zarar görmeleri söz konusu olabilmektedir.

Youtube’de ki En Güçlü Aşk Büyüsü Yapılışı videomuzu da izleyebilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusu daha çok art niyetli olan kimselerin düşündükleri ve araştırdıkları bir konudur. Çeşitli sebepleri göz önünde bulunduran kimseler, insanları birbirlerinden ayıramadıkları zaman büyü yöntemine danışabilmektedirler. Ancak bu büyüler konusunda da bilinmesi gerekli olan ciddi anlamda önemli durumlar yer alır. Bu durumların bilinmeden ve göz önüne alınmadan kesinlikle net bir biçimde kararın verilememesi gerekir. Çünkü insanlara zarar veren büyüler arasında yer alması nedeni ile yapımı konusunda üzerinde oldukça düşünülmesi gerekir.

Büyülerin yapılması da ortaya çıkardığı etkiler kadar tehlikeli olabilmektedir. Bu nedenle de kara büyü yapan medyumlar arasından iyi bir seçimin yapılması ciddi anlamda önem taşır. Eğer insanlar gerçekten de bu kapsamda iyi bir medyum hoca bulmazlar ise büyülerin sonuçları kendilerine de oldukça zarar verebilmektedir. Bu büyülerin yapılışı esnasında her aşamanın büyük bir dikkat ve titizlik ile gerçekleştirilmesi gerekir. Aynı zamanda büyüleri gerçekleştiren medyum hocalar da büyük ölçüde önem taşır. Kesinlikle büyüleri daha önceden yapan ve sonucunda da olumlu sonuç alan medyumların uygulamaları gerekir.

Ayırma Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

İki Kişiyi Ayırmak ve Soğutmak İçin Yapılan Büyüler
İki Kişiyi Ayırmak ve Soğutmak İçin Yapılan Büyüler

Bu büyülerin yapılması ardından eğer büyüler tutarsa ayırma büyüsü belirtileri kısa süre içerisinde kendisini göstermektedir. Bu belirtileri gözlemleyen kişiler, çevrelerindeki kişilerde ya da kendilerinde ayırma büyüsünün olup olmadığını anlayabilmektedirler. Belirtilen durumdan dolayı da ayırma büyüsünden şüphe duyan kişilerin öncelikli olarak çeşitli belirtileri göz önünde bulundurmaları ve bu durumlara dikkat etmeleri gerekir. Eğer tutan bir ayırma büyüsü yapılmış ise söz konusu belirtiler ortaya çıkmaya başlamaktadır;

  1. Eşler birbirlerinden uzak durmaya başlarlar
  2. Cinsel hayat tamamı ile sona erer
  3. Eşler arasında sürekli olarak tartışma ve kavga başlar.
  4. Sevgililer birbirlerinden ayrılılar.
  5. Eşer arasında saygıdan eser kalmaz.
  6. Her şey yolunda giderken insanlar birbirlerinden nefret etmeye başlar…

Bu gibi çeşitli belirtilerin meydana gelmesinin ardından insanların hemen bu büyülerin etkilerinden kurtulmaları gerekir. Eğer büyülerden korunmak için gerekli olan işlemler yapılmaz ise durum tamamı ile ayrılma noktasına kadar gelebilmektedir. Bu nedenle de tedbir almak önem taşır.

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

İnsanların birbirlerinden soğumaları ve ayrılmaları için yapılan soğutma büyüsü, pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu büyülerin yapılması ve tutması halinde insanlar kısa süre içerisinde birbirlerinden soğumaya başlarlar. Böyle bir durumun etkisinden kurtulmak isteyen kişileri de çeşitli yöntemleri uygulamaları gerekir. Eğer gerekli olan yöntemler uygulanır ise insanlar Allah’ın izni ile bu büyülerin etkilerinden kurtulabilirler.

Yapılan her büyü gibi bu büyüler de İslamiyet içerisinde günahtır. Yine de yapılması durumunda insanlar çeşitli yöntemler ile bu büyülerin etkilerinden kurtulabilirler. Bu yöntemlerden birisi kesinlikle Allah’a ibadet etmek ve sürekli olarak dua ederek kurtulmayı istemektir. Bir diğer yol ise bu alanda gerçekten de deneyimli ve güvenilir bir medyum hocaya danışmaktır. Böylece soğutma büyüsü bozmak adına gerekli olan yöntemler uygulanabilmektedir.

Bağlılık Büyüsü Nasıl Bozulur 2023? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 4 ay önce

    MERHABA ÇOCUKLUK ARKADAŞIM ERKEN EVLİLİK YAPTI YASI 18Dİ EVLENDİĞİNDE BİZİM BİLDİĞİMİZ KADAR SORUNSUZ Bİ EVLİLİĞİ VRDI BİZE ANLATTIĞI KÖTÜ Bİ DURUM OLMADI . TAKİ GECENİN Bİ YARISI ARADI BENİ BEN ŞİMDİYE KADAR KİMSEYE BİŞEY DEMEDİM EVLENDİĞİM GÜNDEN BERİ DAYAK YİYORUM AİLME HİÇ BİRŞEY ANLATAMYORUM GECE KONUŞTUK BOŞANSAN DEDİM İYİ BİR AVUKAT TUTALIM BENİ YAŞATMAZ ONUN YÜZÜNDEN ÇOCUGUMUDA KAYBETTİM TELEFONDAN İKİMİZDE AGLADIK SABAH OLUNCA KAPATTIK BEN BİR KAC ARKADŞIMLA KONUŞTUM YASİN HOCAYLA ÇALIŞMIŞLAR ARKADAŞIMIN BU KADAR ZOR DURUMDA KALMASI BENİ ÇOK ÜZÜYOR BİŞYKER YAPMAM LAZIM KARŞISNDAKİ İNSAN LAFTAN ANLAMAYAN BİRİSİ .. YASİN HOCAYLA BU KONU ÜZERİNDE BİRAZ KONUŞTUK AYIRMA DUASI YALPILDI 3 AY İÇİNDE AYRILDILAR SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE HOCAMA AİLESİNDE Kİ HERKES DUA EDİYOR KEŞKE DHA ÖNCE ANLATIPTA BU DURUMA KATLANMASAYDI.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir