1. Anasayfa
  2. Soğutma Duaları

İki Kişiyi Birbirinden Soğutma Duası


1

İki Kişiyi Birbirinden Soğutma Duası

İki Kişiyi Birbirinden Soğutma Duası
İki Kişiyi Birbirinden Soğutma Duası

İki kişiyi birbirinden soğutmak için ya da istemediğiniz birini kendinizden soğutmak için okuyabileceğiniz dualar bulunmaktadır. Bu dualar doğru bir şekilde ve inanarak okunduğu zaman etkisini gösterir. Bu yüzden eğer iki kişiyi birbirinden soğutmak için dua okuyacaksanız çok özenle ve olacağına inanarak yapmalısınız.

İnanarak ve başarılı bir şekilde yapılan iki Kişiyi birbirinden soğutma duası dua okunduktan bir süre sonra sonuç vermeye başlar. Bunun için sabırlı olmak gerekir, hemen olmadı diye inanmayı bırakmamalısınız.

İki Kişiyi Birbirinden Soğutma Duası Hangi Amaçlarla Yapılır?

İki kişiyi birbirinden soğutmak için okunan duanın farklı amaçları olabilir ama hepsi aynı sonuca varmak içindir. Peki iki kişiyi birbirinden soğutma duası hangi amaçlarla yapılır?

  • Sizin sevmediğiniz, kendinizden uzak durmasını istediğiniz ama size yakın olan birini kendinizden soğutmak için okunabilir.
  • Eşinizle, sevgilinizle ya da herhangi birisiyle iletişiminizde araya giren üçüncü kişiyi kendinizden ya da karşınızdaki kişiden uzaklaştırmak için okunabilir.
  • Yakın olmasını istemediğiniz iki kişiyi birbirinden uzaklaştırmak, soğutmak için okunabilir.

Yani kısaca iki kişiyi birbirinden soğutmak için okunan duanın farklı amaçları olabilir ama hepsinin varacağı nokta aynıdır. Bu duaların okunma nedenleri iki kişinin arasını açmak, onları birbirinden uzaklaştırmaktır.

İki Kişiyi Birbirinden Soğutmak İçin Okunan Dualar

Bir arada olması istenilmeyen iki kişiyi birbirinden soğutmak, uzaklaştırmak için okunabilecek olan bazı dualar vardır. Bunlar aşağıdaki gibidir.

  • “Euzü billahi mineşşeytanirracim bismillahirrahmanirrahim lâ ilâhe illallâhu vahdehû lâ şerîke leh, Allahu ekberu kebîran, velhamdü lillâhi kesîran ve sübhânellâhi rabbe’l-âlemîn. Lâ havle velâ kuvvete illâ billâhi’l-azîzi’l-hakîm.”
  • “Euzü billahi mineşşeytanirracim bismillahirrahmanirrahim ente ya rabbi küllü şeyün ve varisühü la ilahe illa ente rafiu celle celalühü ya gıyasü inde küllü şiddetin ve mucibü inde küllü davetin ebhın ebhın sırrı ve bi sırrı ya Allah.”

Bu iki dua iki kişiyi birbirinden soğutmak amacıyla okunan dualardandır. Bunlar dışında iki kişiyi birbirinden soğutmak için okunan dualar da vardır.

İki Kişiyi Birbirinden Soğutma Duasını Kimler Yapabilir?

Büyülerden kaçınan ya da büyü yapmak istemeyen kişiler duaya başvururlar. Dua ederek de bir şeyleri değiştirmek mümkündür. Dua etmek büyü olmadığı için çoğu kişi yapabilir, yani iki kişiyi birbirinden soğutmak için okunan dua için medyum ya da hocaya ihtiyaç yoktur. Tabii herkes için geçerli değil bu. İki kişiyi birbirinden soğutmak için dua okunacaksa, bu duanın işe yaraması için okuyan kişinin gerçekten olacağına inanarak okuması gereklidir. Ayrıca duanın kabul olması için de inancınızın olması gerekir, iman dereceniz de önemlidir. Bu duayı okurken içinizde şüphe olmamalı, yapıyorsanız inanarak olacağını düşünerek yapmalısınız. Aksi takdirde istediğiniz sonuca ulaşmanız zorlaşacaktır.

İki Kişiyi Birbirinden Soğutma Duası Günah mıdır?

İki Kişiyi Birbirinden Soğutma Duası
İki Kişiyi Birbirinden Soğutma Duası

İki insanı birbirinden soğutmak, uzaklaştırmak için okunan duanın günah olduğu düşünülmektedir. Buna günahtır ya da günah değildir diyemeyiz. Çünkü bu tamamen duayı okuyan kişinin niyetiyle alakalı bir şeydir. Eğer iki kişiyi birbirinden soğutma duası kötü ve art niyetle okunuyorsa bu günah olur. Çünkü bu başkalarının arasını bozmak, bir nevi yuva yıkmaktır ve bu da günahtır. Ama eğer bu dua, tamamen temiz bir amaçla yapılıyorsa günah değildir. Mesela sizinle uğraşan, sizi rahatsız eden ama etrafınızda istemediğiniz birisini kendinizden uzaklaştırmak için okuduğunuz soğutma duası günah olmaz çünkü bunda bir art niyet yoktur.

İki Kişiyi Birbirinden Soğutma Duası Hangi Durumlarda Yapılır?

Eğer sizi rahatsız eden, çevrenizde istemediğiniz ama bir türlü kendinizden uzaklaştıramadığınız birisi varsa onun için yapılabilir. İki kişi arasına giren üçüncü şahısı kendinizden ya da karşınızdaki kişiden soğutmak veya uzaklaştırmak için yapılabilir. İki kişiyi birbirinden soğutmak için okunan duanın amacı istenmeyen kişileri kendimizden ya da bir başkasının çevresinden kaldırmak, uzaklaştırmaktır. Bu dua genellikle eşler ya da sevgililerin uyguladığı bir uzaklaştırma yöntemidir. Birçok kişi eşi ya da sevgilisiyle arasına giren üçüncü bir kişiyi partnerinden soğutmak için bu duayı okur. Bu sayede karşısındaki kişiyle iletişiminde sorunlar oluşmasını da engellemeyi amaçlarlar.

İki Kişiyi Birbirinden Soğutma Duasının Amacı Nedir?

Bu duanın amacı istenmeyen kişilerden kurtulmaktır. Bu dua aşağıdaki amaçlarla yapılabilir.

  • İki kişinin arasına girip sorun çıkaran kişileri uzaklaştırmak için yapılabilir.
  • Sevmediğiniz bir kişiyi kendinizden soğutmak ve uzaklaştırmak için yapılabilir.
  • Birbiriyle samimi olmasını istemediğiniz kişiler birbirinden soğutmak için okunabilir.

İki Kişiyi Birbirinden Soğutma Duası İşe Yarar mı?

Eğer bu işlemi olacağına inanarak yapıyorsanız işe yarayacaktır. Sizin duayı okuduktan sonra tek yapmanız gereken olacağına inanmak ve sabırlı olmaktır.​

Hızlı Bir Şekilde Tutan Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. ABLAMIN EŞİ KUMARDA HER ŞEYİNİ KAYBETTİ ABALAMA AYRIL ÇOLUK ÇOCUK PERİŞAN OLDU DİYORUZ DİNLETEMİYORUZ ÇOCUKLARIN PSİKOLOJİLERİNİ SAYMIYORUM BİLE DAYAK TA YEMEYE BAŞLADILAR ANNEM ARTIK DAYANAMAYIP YASİN HOCAYLA ÇALIŞMA YAPMAYA KARAR VERDİ BİZDE DESTEK OLDUK KARŞI TARAFIN ANNESİNEDE HABER VERDİK ZARARLA BİTSİN KİMSEYE KİMSEYE BULAŞMADAN AYRILSIN İSTEDİK KADINDA BİRLİK OLDU HAKLISINIZ DİYE ÇALIŞMA YAPILINCA BEKLEMEYE GECTİK KAVGALAR BİRAZ DAHA ARTTI ADAM ANNESİNE GİTMİŞ ABLAM DA BİZİ ARIYOR BEN DAYANAMIYORUM DİYE ÇOCUKLARLA GELDİ 2 GÜN SONRA AYRILMA KARARI ALMIŞLAR ÜZÜLMEKLE SEVİNMEK ARASI BİŞEY YAŞADIK ZARARSIZ Bİ AYRILIK 2 TARAF İÇİN ÖNEMLİ BİR ŞEY ÇOCUKLAR VAR ONLARA BÖYLE BİR ÇIKILMAZ İŞLERİNDE YAŞATMAYA KİMSENİN HAKKI YOK HOCADAN ALLAH RAZI OLSUN ONUN SAYESİNDE SORUNSUZCA AYRILDILAR .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir