BüyülerKötü amaçlı

İntikam Almak İçin Büyüler

İntikam Büyüleri

 

ntikam Alma Büyüleri 2 300x300 - İntikam Almak İçin Büyüler
İntikam Alma Büyüleri

İntikam Almak İçin Büyüler

İntikam Büyüleri

İntikam Almak İçin Büyüler genellikle birine vermek amacı ile yapılır. İntikam büyüleri de bu yüzden kullanılmaktadır.

İntikam almak istediğiniz, kin beslediğiniz ve ya acı çektirmek istediğiniz kişiye karşı uygulanan yöntemlere intikam büyüleri denmektedir.

Birçok büyü çeşidi olmasına rağmen her büyü herkese aynı etkiyi göstermez.

Ancak profesyonel olmasanız bile yapacağınız birkaç kolay İntikam Büyüleri vardır.

Eski sevgiliden intikam almak için yapılan büyüler başkadır. Değişik yöntemlerle uygulanır. Eğer kin beslediğiniz birine karşı kullanacaksanız diğer yöntemlere başvurmalısınız.

Bu tarz büyüleri yapmadan önce iyi düşünmek gerekir. Oldukça etkililerdir. Büyüler yapılmaya başladığı zaman ilk günlerde yapan kişi etkilenir. Kâbuslar görür ve korkutulmaya başlar.

Haksız olan bir kişiye yapmayın büyü ters tepebilir. Gerçekten kötü ve intikam almak istediğiniz kişilere uygularsanız tam anlamı ile istediğinize ulaşmış olacaksınız.Mum ve sabun gibi ürünler ile yapılan eriterek tamamlanan büyü işlemleri kişiye aynı etkiyi yaşatır. Eriterek onu tüketmek için yapılan büyülerdir. Ölümle dahi sonuçlanabilir.

Büyüleri yaparken doğru kelimeleri söylemek önemlidir, her yanlışlık sonuçları size doğru çevirebilir.

İntikam Büyüleri genellikle kendi adı ile adlandırırken, sadece sabun büyüsü değişik bir isim alır. Bunun sebebi en etkili uygulamalar arasında olmasıdır. Bu büyüyü bulmak da oldukça zordur.

 

Nasıl Yapılır?

Büyüyü yaparken abdestli olmanız etkisini arttıracaktır. ‘YA ŞEDİDEL BATŞİ’ 660 defa zikir edilir, bittikten sonra da ‘’Fi kulubihim meradun fe zede hümüllahü meradan ve lehüm azebün elim.’’

1 defa okunur. Bu işleme 1 hafta boyunca devam edilir.

Eğer intikam almak istediğiniz kişi eski sevgiliniz ise mumdan yararlanmanız gerekecektir. Mumun üzerine kişinin ismini yazdıktan sonra üzerine bu dua okunur.

‘’Ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru ve sehhır

lena küllün fil bahri hüve leke fil ardi vessemai vel mülki vel meleküti külle şey in bimakesebet bi hakkı kaf ha ya ayn sad.’’

Okuma işlemi bittikten sonra mum bitene kadar yanar ve büyü tamamlanır.

Okumalısın  Domuz Yağı Büyüsü
ntikam Alma Büyüleri 300x300 - İntikam Almak İçin Büyüler
İntikam Alma Büyüleri

Büyüleri yaparken abdestli olmaya dikkat ederseniz büyü daha etkili olacaktır. Başlamadan önce Pazar gecesi seçilir.

Ve 1 hafta boyunca devam edilerek aynı işlemler tamamlanır.

Büyülerde önemli olan niyettir, büyüye başlamadan önce niyetinizi söyleyip kimin için istiyorsanız onun ismini zikir etmeniz yeterlidir.

Büyüye inancınız her ne kadar yüksek olursa, büyünün gerçekleşmesi de o denli hızlı olacaktır. 1 haftalık okuma boyunca etkileri az da olsa görülmeye başlar.

Etiketler

Sizi Arayalım!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status
Kapalı