1. Anasayfa
  2. Büyüler

İp Büyüsü Nedir ve Nasıl Etki Eder?


0

İp büyüsü, oldukça etkili bir bağlama büyüsüdür ve halk arasında iplik büyüsü veya düğüm büyüsü olarak da bilinir. Büyü yapılırken ip kullanıldığı için bu adı almıştır. Tarihi geçmişi oldukça eskiye dayanır ve Mekke döneminde oldukça uygulanan bir büyü olduğu bilinmektedir.

Bir kişiyi kendine bağlamak, sağlık sorunları yaratmak, karı kocanın iradesini düğümleyerek onları birbirinden ayırmak, kişinin idrarını bağlamak veya karşı cinsten birisini aşık ettirerek kendine bağlamak için yapılan bir büyüdür. Bu büyü çeşidi, çok hızlı tesir eder ve en tehlikeli büyülerden biridir.

İp Büyüsü Nasıl Yapılır?

Belli bir uzunluktaki ipin üzerine belli sayıda dualar okunur ve daha sonra okunan ip 40 kez düğümlenir. Bu işlemden sonra özel bazı dualar daha okunur. Büyü yapılacak kişi için yapılan vefk büyüye dahil edilerek büyü işlemi tamamlanır. Ancak, bu büyüyü yapmak uzmanlık gerektiren bir konudur ve şahsen uygulayabileceğiniz bir işlem değildir.

İp büyüsü yapmak için ilk olarak belli uzunlukta bir ip alınması gerekiyor. Bu ipin üzerine dualar okunarak büyü yapılacak kişi için vekf büyüye dahil edilir. Ardından büyü işlemi tamamlanmış olur. Büyü sırasında elde edilmek istenilen etkiye göre ipin üzerinde çeşitli düğümlerin atılması gerekir. Düğüm atılması sırasında büyüye özel dualar okunur. Büyü yapılırken mutlaka sessiz bir yere geçmek gerekir.

İp büyüsü nedir ve nasıl yapılır?
İp büyüsü nedir ve nasıl yapılır?

İp Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu büyüyü bozmak için ciddi bir havas ilmine sahip olmak gerekmektedir. İp büyüsünü bozmanın en etkili yöntemi vefktir. Büyü yapılan kişi için özel vefk hazırlanır ve hüddamlardan bilgi alışverişi yapılarak büyü bozma işlemi tamamlanır. Büyü bozmadan önce bakım işlemi yaparak nasıl bir ip büyüsü yapıldığı tespit edilir. İp büyüsü bozmak için diğer bir yöntem ise, ip büyüsü yapılırken uygulanan yöntemin tersini uygulamaktır. Büyü yapmak için ipe düğüm atılırken, büyüyü çözmek için düğümlenmiş bir ipin düğümleri çözülerek büyü bozulabilir.

İp büyüsü oldukça etkili bir büyü çeşididir. Ancak, bu tür büyüler uzmanlık gerektirdiği için kesinlikle şahsen uygulanmamalıdır. İp büyüsüne maruz kalan kişilerin mutlaka bir uzmana danışması önerilir.

İPLİK BÜYÜSÜNÜN TARİHÇESİ

İp büyüsü, eski bir tarihe sahiptir. Tam olarak ne zamandan beri bu büyünün yapıldığı bilinmiyor, fakat siyer kayıtlarında ip büyüsünün ismi geçiyor. Mekke döneminde ip büyüsünün uygulandığı biliniyor. Bu kayıtlara göre Yahudi kadının bir tanesi, Hz. Peygamber’e ip büyüsü yapmıştır.

İP BAĞLAMA BÜYÜSÜ NEDEN YAPILIR?

İp büyüsü yapılma nedenleri herkes için farklı olabilir. Büyü, genellikle şu amaçlarla yapılır:

  • Karı koca arasında muhabbetin artırılması
  • Bir kişiyi kendine bağlamak
  • Ticari hayatta daha fazla kazanç elde etmek
  • Bolluk ve bereketin artması
  • Büyü yapılan kişinin büyü yapan kişiden başka kimseyi görmemesi
  • Karşı cinsten bir kişiyi kendine aşık etme
  • Bir kişiyi kendine hayran bırakma
  • Bir kişi ile hayırlı bir birliktelik başlatmak için 7 renk ip bağlama büyüsü yapılmaktadır.

İp bağlama büyüsü uygulamasında çok çeşitli uygulama çeşitleri vardır. Fakat her çeşit için büyüyü yapan kişinin konunun uzmanı olması gerekir. Kişinin kendi başına büyüyü uygulaması mümkün değildir. Mutlaka konu hakkında bilgili bir medyum ile çalışma yapmak gerekir. İp bağlama büyüsü yapmak için güvenilir bir medyum bulunması önemlidir.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir