0

İp Büyüsü Nedir

ip büyüsü
ip büyüsü

Bu makalede ip büyüsünü, ip ile bağlamayı, ip büyüsünün ne için yapılabileceğini ve ip büyüsünün nasıl yapıldığını ve çözüldüğünü anlatmış bulunmaktayız.İ

plik bağlama büyüsü olarak da adlandırılan ip büyüsü genel olarak bir kişiyi diğer bir insana bağlamak, karı kocanın birbirine bağlanması ya da düşmanın dilini bağlamak için yapılan bir büyüdür.

İp büyüsü genelde sicim ipi denilen ipek iplik ya da keten ipliğin okunarak çeşitli sayılarda düğümlenmesi ile yapılan bir büyüdür. Okumalar sırasında ip düğümlenirken düğümlere üflenir. Tek ipliği okumak suretiyle yapıldığı gibi 3 iplik veya 7 iplik ya da farklı sayılarda ipliklerin okunmasıyla da yapılabilir. İp büyüsü aşk büyüsü gibi büyülerin yanı sıra kısmete, rızka zarar vermek gibi amaçlarla da yapılması mümkündür.

İp Büyüsü Nasıl Yapılır ve Nasıl Bozulur

İp bağlama büyüsü yaparken bulunduğunuz mekan ve üzerinizin mutlaka temiz olması gerekir. Eğer ara sıra vefk, tılsım veya bağlama gibi büyüler yapıyorsanız mutlaka işleme başlamadan önce gusül abdesti almanız ve çamaşırlarınız yıkandıktan sonra ilk defa giyilecek olması önerilir. Bulunduğunuz mekandan kirlilik oluşturabilecek her türlü nesneyi uzaklaştırın. Teharet üzere olunmalıdır ki cinler amellerinizi bozmasın. Abdest alıp bu hazırlıkları yaptıktan sonra tam inanç ile niyet edip aşağıda sıralanmış işlemlerin yapılması gerekir.

İP büyü bozmak için dualar
İP büyü bozmak için dualar

Yedi düğümü de bağladıktan sonra bu ipi ağır bir taşın altına koyup hangi amaç için yapıldıysa ona göre duğa edilir. Örnek: “Bu taş bu ipeği nasıl basarsa fülan kızı fülanın aşkını ve gönlünü kendime bağladım vede bağlansın, Allah c.c. ın yardımıyla Ayetel Kürsi hakkı için.”

Büyüyü bozma yöntemi

Bir su bardağı dolusu su ve bir metre ip alıp ipe geri çözülebilecek şekilde yedi tane düğüm atın. (Ancak kan bağı olmayan birinin bu düğümleri atması gerekmektedir.) Euzu besmele ile başlayıp ayet el kürsi yi okuyun ve birinci düğümü çözün. Düğümü çözdükten sonra “Allah’ın izni ile büyüm çözüldü” deyin ve ikinci, üçüncü, dördüncü, beşinci, altıncı ve yedinci düğümler için de tek tek aynı yöntemi uygulamak suretiyle tüm düğümleri çözün.

Ardından ipi suyun içine koyup yine euzu besmele ile başlayıpayet el kürsi okuyun ve ardından suya üfleyin. Bu işlemi de yedi kez tekrarladıktan sonra ipi sudan çıkartın ve euzu besmele çektikten sonra suyu için. Suyu içtikten sonra çıkarttığınız ipi ayet el kürsi ile toprağa gömün ve gömerken euzu besmele ile birlikte “Allahım bu ipi çürüteceğin gibi büyüyü de çürüt” diye dua edilir.

Benzer konu olan Bağlama Büyüsü Yapılışı konusuna bakabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir