0

Tarot İş Falı Nasıl Bakılır?

İş Falı  kapsamında açılacak olan kartların içinden 5 ya da 7 adet seçmek oldukça uygundur. Psikolojik açıdan iyi olunmalıdır.

Tarot iş falı bak, bunu uygulamak için kişilerin hem fiziksel hem de ruhsal yönden kendilerini iyi hissetmeleri gerekmektedir. Tarot iş falıma bak, rahatsız ve sessiz etmeyecek olan bir ortamın olması gerekmektedir. Ayrıca tarot iş falına bak kapsamında hafif düzeyde bir müzik ve beyaz bir mum size eşlik edebilir.

İş Falı
İş Falı

Hayatı ve yaşamı değiştirecek olan bu falın uygulanması için kişilerin siyah ipek bir örtü edinmesi uygun olacaktır. Bu örtü düz bir masanın üstüne serilir, iş hayatı, aşk hayatı ve diğer etkenler hakkında bilgi edinmek adına gereklidir.

Ele alınan tarot kartları iyice karıştırılmalıdır. Sonrasında bu fal bak dâhilinde kartlar 3 gruba ayrılır. Sonrasından sol kısımdan başlanarakbu fala bakmak adına kartlar toplanır.

Toplanan kartlar eldeyken kişinin aklından ve içinden geçen niyeti tutması gerekir. Sol elde kartlar ikiye bölünür ve yine üst üste konur. İş falı bak için kumaşın üstüne kartlar yayılır. Sol el ile işleyen bu süreçte yine sol el ile iş falı bak için 7 adet kart ya da 1 adet kart seçimi yapılır.

Kalan kartlar kenara toplanır ve konur. 7 kartın hepsi iş için seçilebileceği gibi 1 adet kartta bu fal için uygundur. Kartlar ile yapılan açılımlarda verilen cevaplar, evetler ve hayırlar sorulmalıdır. Bu uygulamada içinde bulunan durum, ilerleyen dönem ve bu süreçte nasıl hareket edilmesi konusunda birçok detay elde edilir. Yani gelecek dönem için yardımcı olacak etkilere sahiptir.

Tarot Kariyer Falı Aşamaları ve Şartları

Tarot falı birçok farklı açılım ile karşımıza çıkar. Özellikle online ortamda 5’li, 6’lı, 7’li ve 9’lu açılımları bulmak mümkündür. Açılım kariyer açılımı olarak seçilmeli ya da bakılmalıdır. 6’lı açılımlar duygusal anlamdaki problemleri ve detayları sunarken, 5’li açılımlarda kariyer ile para konusunda birçok detayı algılamanızı sağlayacaktır.

5’li açılım ile kariyer konusunda oldukça detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Bu açılım için kişinin kendini psikolojik açıdan hazırlaması gerekir. 7’li açılımda kariyer anlamında nasıl hareket etmeniz gerektiği konusunda size yardımcı olacaktır. Siyah ipek

İş Falı
İş Falı

örtünün üstüne serilen kartlar içinden 5 ya da 7 adet seçim yapılır. Bu seçim sonrasında çıkan kartların anlamları algılanır ve yorumlama yapılır. tarotun aşamalarını detaylı şekilde yerine getirmek için kartların ve açılımların anlamlarının bilinmesi gerekir. Bu detaylar bilinmediği zaman bakılacak olan falın herhangi bir anlamı kalmayacaktır.

Bu konuda kişinin kendini eğitmesi ve bu falın geçmiş dönemi ile alakalı bilgi sahibi olması gerekir.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir