1. Anasayfa
  2. Dualar

İş İçin Kilit Açma Duası


0

İş İçin Kilit Açma Duası

İş İçin Kilit Açma Duası
İş İçin Kilit Açma Duası

İş için kilit açma duası etmek sizin hayırlı bir iş bulmanıza veya şuanda bulunduğunuz iş yerinde yükselip terfi almanıza yardımcı olur. Eğer iş bulamıyorsanız ve maddi sıkıntılarınız varsa büyü gibi kötü yollara başvurmak yerine bu tarz iş için kısmet açma duaları okuyup hayırlı bir iş bulabilirsiniz.

Büyü gibi kötü şeyleri uygulamak, ters tepip şuanda bulunduğunuz durumdan daha kötü duruma gelmenizi sağlayabilir. Bu yüzden hem iş konusunda hem de herhangi bir konuda büyü gibi kötü yollara başvurmak yerine her sorunda Allah’a sığınıp isteklerinizi dua aracılığıyla dile getirin.

İş İçin Kilit Açma Duası Ne İşe Yarar?

İş için kilit açma duası etmeniz, iyi niyetli olduğunuz sürece şu sıkıntılarınızı çözmeye yardımcı olur;

  • İş bulamıyorsanız en kısa sürede iş bulmanıza yardımcı olur,
  • Bir işte yükselip terfi almak istiyorsanız terfi almanıza yardımcı olur,
  • Daha yüksek maaş istiyorsanız maaşınıza zam almanıza yardımcı olur,
  • Evladınızın ve eşiniz için okumanız onların hayırlı bir iş bulmasına yardımcı olur.

İş için kilit açma duası etmeniz bunun gibi sorunlara en kısa sürede yardımcı olup size hayırlı bir iş verir.

İş İçin Kilit Açma Duası

İş için kilit açma duası son yıllarda herkes tarafından araştırılıp okunan dua çeşitlerindendir. Birçok farklı çeşidi vardır ister 1 tanesini isterseniz 2-3 tanesini okuyup en kısa sürede iş bulabilirsiniz.

  • Bismillahirrahmanirrahim. ”Ve kul rabbi enzilni munzelen mubareken ve ente hayrul munzilin” (amin)

Türkçesi: “Yine de ki: “Ey Rabbim! Beni bereketli bir yere kondur. Sen, konuk edenlerin en hayırlısısın.”

Bu duayı her gün işe gitmeden önce okuyan herkesin işi bol bereketli ve hayırlı olur. Kazancı bol olur. İnanarak ve içten bir şekilde okumanız duanın etkisini ve hızını arttırır. Güne başlarken hem Arapçasını hem de Türkçesini okumanız duanın etkisini arttıracaktır.

Bir diğer dua ise;

  • Bismillahirrahmanirrahim. Huvallahulleziy la ilahe illa huve alimulğaybi veşşehadeti huverrahmanurrahıymu. Huvallahulleziy la ilahe illa huve elmelikulkuddususselamul muminul muheyminul aziyzul cebbarul mutekebbiru subhanallahi amma yuşrikune. Huvallahul halikul – bariy- ulmusavviru lehum esma ulhusna yusebbihu lehu ma fiyssemavati vel’ardı. Ve huvel aziyzulhakiymu. (amin)

Türkçesi: O, kendisinden başka hiçbir ilah olmayan Allah’tır. Gaybı da görünen alemi de bilendir. O rahman’dır, o rahim’dir. O, kendisinden başka hiçbir ilah olmayan Allah’tır. O, mülkün gerçek sahibi, kutsal (her türlü eksiklikten uzak), barışın kaynağı, güven veren, gözetip koruyan, mutlak güç sahibi, düzeltip ıslah eden ve dilediğini yaptıran ve büyüklükte eşsiz olan Allah’tır.

Allah onların ortak koştuklarından uzaktır. O, yaratan, yoktan var eden, şekil veren Allah’tır. Güzel isimler onundur. Gökteki ve yerdeki her şey onu tesbih eder. Hüküm ve hikmet sahibidir.

Bu duayı da her sabah işe gitmeden önce gönülden ve inançlı bir şekilde okumanız gerekmektedir. Bu sayede Allah’ın rızasını kazarak işinizin bereketli olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca haşr suresinin son 3 ayetinden oluşan bu duanın Türkçesini de okumak önemlidir. Hem Türkçe hem Arapça okursanız duanın etkisini arttırırsınız.

İş İçin Kilit Açma Duası Dinimizce Günah mıdır?

Büyü yapmak dışında edeceğiniz hiçbir dua dinimizce günah değildir. Dolayısıyla iş için kilit açma duası dinimizce günah değildir ve gönül rahatlığıyla bu duayı edebilirsiniz. Sadece iş için edeceğiniz dua değil, herhangi bir sorununuzda edeceğiniz o konuyla ilgili dua günah değildir ve sadece sorununuzu çözmesine yardımcı olur. İçten, yürekten inanarak edeceğiniz bir dua sizi bütün sıkıntılarınızdan kurtarır.

İş İçin Kilit Açma Duası Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İş İçin Kilit Açma Duası
İş İçin Kilit Açma Duası

İş için kilit açma duası etmeden önce mutlaka abdest almanız gerekmektedir. Sabah işe gitmeden hemen önce abdestinizi alıp bu duaları etmeniz gerekmektedir. Duayı etmeden önce ve duayı ettikten sonra kimseyle konuşmamanız gerekmektedir.

Eğer konuşursanız duanın etkisi azalacaktır. İnanmayarak edeceğiniz her dua gibi bunda da inanmayarak okuduğunuz müddetçe dualarınız kabul olmayacaktır. İnançlı bir şekilde, yürekten bu duaları okursanız hem işiniz bereketli olur hem de bol kazancınız olur. İşi olmayanlar en kısa sürede iş bulup işlerinde yükselip yüksek maaşlar alır.

Aşık Etme Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir