5

İsim Uyumu Aşk Testi Kuralları

Kisim İsim Uyumu Testi ile Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki uyumu ölçmenin birçok yolu vardır. Yalnızca isimler bile bu konuda yol gösterecek özelliğe sahip olabilir.

Harfler ve rakamlar, siz ve ilişkiniz hakkında tahmin ettiğinizden daha çok bilgi verebilir. Numeroloji, tarih boyunca itibar edilen bir disiplin olmuştur. İsim uyumu testinin de numeroloji sistemi dâhilinde yapılan bir uygulama olduğu söylenebilir. Bu testte isimlerin sahip oldukları sayısal değerler hesaplanır ve bu hesaplamaların ilişkideki durumu bulunur.

İsim Uyumu
İsim Uyumu

Sevgiliniz ile aranızdaki çekim gücü, birçok yerde belli olmaktadır. İsim uyumu testi bunu açıklamak için örnek gösterilebilir. İnsanların birbirlerini bulmaları hiçbir zaman tesadüf değildir. Bir insanla sevgili olmanız onunla aranızda bir çekim olduğunu gösterir. İsim aşk uyumu testiyle sevdiğiniz kişiyle aranızdaki çekim gücünü öğrenebilir ve ilişkinizin nasıl bir doğrultuda ilerleyeceği konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

İsim uyumu aşk testi, sizin ve partnerinizin isimlerindeki harflerin değerlerini hesaplayarak aranızdaki çekim gücünün ve uyumun oranını veren bir faldır. İsim uyumu falı ile ilişkinizin geleceğini çizmeniz daha kolay olacaktır. Ancak internette isim uyumu analizi yaptığını iddia eden her mecraya güvenmemeniz gerekir. Aşk isim uyumu testi yapmak için tamamen güvenilir bir yer bulmanız gerekecektir.

Aşk Hesaplama Teknikleri

İsim ve burç uyumu testi, her koşulda aynı sonucu vermeyebilir. Aynı isme sahip insanların her zaman farklı test sonuçları olacaktır. İsim uyumu hesaplama, her ne kadar basit bir test gibi görünse de ciddi bir birikim gerektirir. Ayrıca teste giren kişiler hakkında birçok bilginin de bilinmesi gerekecektir.

İsim Uyumu Testi
İsim Uyumu Testi

Burçlar burada büyük bir önem taşıyor. İsim soyisim uyumu, yalnızca harflerin değerleri hesaplanarak yapılabilecek bir test değildir. Test yaptıran kişilerin burçlarının da bilinmesi gerekir.

Kişinin burcu testin sonucunu etkileyecek temel unsurlar arasındadır. Aşk ölçer isim uyumu testi yaptırırken burcunuzun mevcut durumuna bakmayı da unutmayınız.

Ayrıca çiftlerin durumu da aşkta isim uyumu testi konusunda belirleyici bir etkendir. Partnerinizle aranızdaki ilişki durumunu da test yaparken belirtmeniz gerekir. İsim falı uyumu ile elde edilecek sonuçlar evlilik, sevgililik, nişanlılık, serbest ilişki gibi durumlara göre farklı biçimlerde yorumlanacaktır. Bu bakımdan fal baktırırken aranızdaki ilişki durumunu mutlaka belirtmeniz gerekir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (5)

  1. Beni gelecey hayatimda nelerin beklediyini bilmey istiyorum

  2. Sevgilim beni bir baska kadinla aldatiyormu

  3. Eşim beni ne kadar çok seviyor ve ne kadar çok kiskaniyor

  4. Beni gelecek hayatımda neler bekliyor. Merak ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir