1. Anasayfa
  2. Dualar

İsmi Azam Duası 2022


0

İsmi Azam duası 2022, Allah’ın isimleri uygun yerlere, gereken şekillerde eklenerek oluşturulmuştur. Pek çok kişinin gerek dilekleri gerekse var olan iç sıkıntılarından kurtulmak adına okudukları bir duadır. Gün içinde belirli sayılarda okunması gerekir, okuma için uygun görülen adedin ne olduğu konusunda ilimler ışığında tarafınıza yapılacak olan kişisel bakım belirleyici olacaktır. Bu bakımı ve kişiye gereken dua okuma rutinlerini gerçek ve güvenilir bir medyum sağlayabilir.

Yerine gelmesini çok istediğiniz dileklerinizin bilinmesi ve tarafınıza has, sizi yansıtacak olan özel ilimsel konulu bakımın yapılması gerekir. Bu bakım sayesinde İsmi Azam duası Arapça içerikte bulunacak Allah adları ve ayetler saptanıp, uygun sıralamayla dizilecektir. Ayetlerin seçilmesi de uygun yerlere düzenli bir şekilde yerleşmesi de bireye özgü, yalnızca dileğe göre değişen bir süreçtir.

Bu duayı okumak için herhangi bir şartın aranması durumu söz konusu değildir. Ruhu sıkılan da haceti bulunan da duanın hikmetli özelliklerinin verdiği düşünsel güç dürtüsünden dilediği ölçüde faydalanabilir. Okuma ve telaffuz hataları yapmadan, ciddiyetine uygun ve verdiği hissi tüm benliğinizde yeteri kadar alarak duayı tamamlamanız yararınıza görülür.

Kuran’da İsmi Azam Duası

Okuduğumuz duaları kutsal kitabımızın muazzam enerjisinde ararız. Ancak Kuran’da İsmi Azam duası diye bir dua ya da ayet dizisi bulunmaz. Bu duanın bileşenleri öncelikle Kuran’da bulunan bazı özel şifa ayetleri, Allah’ın isimlerinden konuyla ilgili olanları, peygamber efendimiz hazretlerinin “Hadis” olarak adlandırdığımız sözleri ve hocaların ilim kitaplarından öğrendikleridir. Gizli ilimlerin verilerinden günümüze İsmi Azam duası başta olmak üzere pek çok güçlü dua kalmış, insanlık için kullanılmaya devam etmektedir.

Bütün dualar, özünde evreni harekete geçirecek enerjisel şifreler barındırır, Kuran ayetleri ile süslenip dilekleri Allah’a ulaştırma görevi görürler. Belki de dünyada yaşayan insan sayısı kadar kalabalık bir dua çeşitliliği görürüz, ve bu duaların hemen hepsi tutar. Çünkü aslına bakılacak olursa duaların içeriğinde saf bir inanış ve teslimiyet duygusu vardır. En çaresiz anlarımızda sarıldığımız İsmi Azam duası da işte bu türde bir işlem olarak karşımıza çıkar, ancak bu duanın gücü emsalleriyle kıyaslanacak olursa oldukça yüksektir. Çünkü bu duada fazlaca Allah’ın gücünden ve sıfatlarından bahsedilir.

İsmi Azam Duası
İsmi Azam Duası

Dilek Olduran İsmi Azam Duası

Özel okuma ve yazma ritüelleri bulunan ve dilek olduran İsmi Azam duası yalnızca ilim bilen bir medyum hoca ile yazılabilecek kudrette bir duadır. Bu duayı yazan kişinin hem Arapça bilmesi, ebcet hesaplaması yapabilmesi, Havass ve Hüddam ilimlerinde yeterli olması gerekir hem de inanış oranında gerçekten en ufak bir riski olmaması gerekir. Gerçek medyumlar kara büyü yapmazlar. Kara büyünün günah olduğunu asla unutmazlar. Doğru bir İsmi Azam duasıyazmak için de kara büyüye el sürmemiş olmak, yalnızca gerekmesi halinde kara büyü bozumu yapmış olmak gerekir.

Dileklerin olması için İsmi Azam duasının yine hesaplamalarla netleşecek olsa da günde en az 11, en çok da 111 kez okunması gerekir. Kişisel hesaplamalarınıza oranla süreç değişebilse de genellikle bu okumalar her Cuma sabah başlatılmalı ve Cuma vaktinde bitirilmelidir. Yine özel durumlara göre vakitlerin de farklılık arz edeceği unutulmamalıdır. Dileğe odaklanılması, dua okunuyor olduğunu nazar riskine karşı kimseye anlatmamak, abdest almış olmak ve öncesinde namaz kılmak da okuma ritüellerinin ayrılmaz parçalarındandır. Medyum Yasin hoca İsmi Azam duası hakkında daha gizli, çarpıcı detaylar hakkında ilmi ışığında sizleri iletişime geçtiğiniz zaman aydınlatacaktır.

İsmi Azam Duası Faziletleri

Birbirinden farklı ve kişiyi hayrete düşürecek İsmi Azam duası fazileti görülebilir.

  • Okuyan kişiye gam ve sıkıntı uğramaz
  • Huzur hanesine de yansır
  • İşleri alabildiğine rast gider
  • İbadetlerini aksatmaması adına Allah tarafından kendisine güç verilir.
  • Hakkında edilen dedikodular açığa çıkar, düşmanlarına kendiliğinden büyük zararlar gelir.
  • Kişinin kapısını hayırlı nasipler çalar. Dardaysa darlığı Allah tarafından sonlandırılır
  • Yolları açılır, atıldığı işlerde önünde engeller varsa kendiliğinden temizlenir.
  • Kişiye sırlı bir maddi zenginlik sağlanır. Şükrettikçe bu zenginlik katlanacaktır.
  • Duayı erinmeden okuyanın yüzünde nur ve kalbinde iman artar.

Bu gibi etkiler yüzeysel olarak İsmi Azam Duası fazileti olarak bilinir. Ancak bunlardan çok daha fazlasını bireysel olarak görmeniz olasıdır. Güçlü bir inanış, etki arttırımının en temel yoludur. Etki görmeye başladığınız zaman dua okumasına olan istikrarınızı frenlemeyiniz.

Bu Özel Duayı Yazan Medyum

Medyum Yasin Hoca, İsmi Azam duası yazan medyum olarak bilinir ve yıllardır çalışmalarını bu alanlarda sürdürür. Kara büyü yapımını onaylamadığından ve ak büyüler, çeşitli vefk ve tılsımlar sayesinde işlemler yaptığından bu duayı hazırlamasında ilim bakımından bir sıkıntı bulunmaz. Metafizik alanında kendisini en iyisine endeksleyen hocaya İsmi Azam duası ile ilgili bütün soruları yöneltebilirsiniz. Ayrıca bu dua dışında durumunuza daha uygun bir çalışma varsa, kendisi tarafından size aktarılarak gerekmesi durumunda o çalışma başlatılacaktır.

Bu dua, ihtiyaç halinde bir başkası için de okunabilir. Böyle bir lüzum durumu söz konusuysa hocanızdan işlem alırken bunu bildiriniz. Güvenilir medyum Yasin hoca İsmi azam duası ile dilek oldurma duası konusunda yaptığı çalışmalarla pek çok medyuma kıyasla daha yoğun bir danışan kitlesine destek olmuş, bilgili bir medyumdur. Konu hakkında aklınıza takılanları kendisine birebir sorabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir