1. Anasayfa
  2. Medyumlar

İstanbul Medyum Hoca


1

İstanbul Medyum Hoca

İstanbul Medyum Hoca
İstanbul Medyum Hoca

İstanbul medyum hoca, İstanbul’ da medyum hocalar kimler? İstanbul medyum hocaları nasıl bulursunuz? En iyi medyum hoca kim? Aşk büyüsü, ayırma büyüsü, bağlama büyüsü nedir? Nasıl yapılır? İşte bütün detaylar…

Medyum, doğa üstü varlıklar ile iletişime geçebilen, iki alem arasında ki kişilerle arada iletişim kurduğunu iddia eden kişilerdir. Dilimize Fransızca’ dan geçmiştir. Aslında aracı anlamı vardır. İstanbul’da medyumluk yapan birçok medyum bulunmaktadır. Bu noktada alanında uzman kişileri bulmanız sizin için önemlidir. Ayrıca medyum kişileri ararken dolandırıcı olmadığına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu konuda daha önce çevrenizdeki kişilerin kullandığı medyumları kullanmanız kolaylık sağlayacaktır.

Medyum Nedir?

Medyum nedir? Sorusunun cevabı çok sık araştırılsa da medyum, ruhlar alemi ile iletişim kuran ve bunu dünyadaki insanlara bildiren, ruhlar aleminde bulunan kişilerle işlem kurduğunu söyleyen kişilerdir. Dilimize Fransızcadan geçmiştir. Aracı anlamı bulunmaktadır.

Farklı dillerde dünyadan göç etmiş veya gözle göremediğimiz canlılarla iletişim kurduğunu belirten, iletişim kuran kişilerdir. Ruhlar aleminde ölülerle veya diğer canlılarla iletişim kurup onlar vasıtası ile dünya üzerinde büyü dedikleri işlemi sağlayabildiklerini açıklıyorlar. Bunlar çeşitli özel yeteneklere sahip olan kimselerdir. Yaptığımız tanımdan da anlayabileceğiniz gibi medyumlar ya ruhlarında farklı ruhani varlıkları barındıran yada onlarla dünyada iletişime giren farklı insanlardır.

Ama bu kişilerin bu işlemleri farklı amaçlarla yapması, birine zarar vermesi, kar amacı güderek yapması doğru değildir. Bu yeteneğe sahip olmak bir ayrıcalık değildir. Değer yargılarımıza göre bu kişilerin kötü amaçlarla işlem yapması sıkıntılıdır.

Medyumluk Nasıl Yapılır? 

İstanbul Medyum Hoca
İstanbul Medyum Hoca

Medyum nedir? Medyum kimdir? Diye araştıran kişiler genel olarak Medyumluk nasıl yapılır? Diye araştırıyorlar bizlerde size yazımızın kalanında sizler için Medyumluk nasıl yapılır sorusunun cevabını değerlendireceğiz. Öncelikle medyumluk bu kişilerin dünya ile olan bağlarına göre farklılık göstermektedir ve bu şekilde değerlendirilir . Öncelikle bu kişiler yaptığı işlemler ve yaptığı işlemlerin kendi iradesi olduğunu bilirler. Bu işi sezgisel olarak yaparlar.

Bazıları ise kendi iradesi ile hareket etmez yada edemez onlar ise mekanik medyum olarak adlandırılır. Bazıları ise bunu idrak edebilse de iradesi yetmez. Bu kişiler farklı olsalar da bu işin amacını, yapılışını, doğrusunu ve yanlışını bilen kişilerdir ve bu noktada dikkatli olmaları gerekmektedir. Öncelikle yaptıkları işlerde insanlara zarar vermeleri veya kötü niyetli olmaları sağlıklı değildir. Gerekli duyarlılığa, görgü, bilgi ve donanıma sahip olması gerekmektedir.

Niteliklerine göre  medyumu transa sokan ve yönlendiren operatörün de sahip olması gerekir. Medyumu yönlendiren bir güce veya irade yeteneğine sahip olan kişilerdir. Bu kişilerin kendilerine, iradelerine sahip çıkması gerekir. Noktada kendini geliştirmesi aranan özellikler arasındadır.

İstanbul Medyumları

İstanbul medyumları, İstanbul’ da medyumları kimler? İstanbul medyumları nasıl bulunur? En iyi medyumlar kimler? Aşk büyüsü, ayırma büyüsü, deli gibi aşık etme, bağlama büyüsü, ayırma büyüsü, eve bağlama büyüsü nedir? Nasıl yapılır? İşte bütün detaylar…

İstanbul’da bu konuda hizmet veren bir çok medyum bulunmaktadır. Medyumlar sizin talebinize göre farklı işlemler yapabilme yeteneğine sahiptir. Sizlerde İstanbul’da bulduğunuz medyumun alanında uzman olması işin ehli olması, iradesi  ile hareket etmesine göre sınıflandır. İstanbul medyumları deyince aklınıza bilgilerine güveneceğini kendini bu alanda geliştirmiş,  kişilere kısa sürede etkili bir biçimde yardımcı olan kişiler gelmelidir. Ayrıca insanların duygularını sömürmeyen, kişilere yardım edebildiği kadar yardımcı olup büyü , sihir, tılsım gibi konularda yardımcı olurlar.

 İstanbul Hocaları

Istanbul Hocalariİstanbul hocaları, hakkında genel olarak bilgi verecek olursak, hocaların alanında uzman konularda bilgi verecek olması gerekmektedir. Sizlerde İstanbul medyumları hakkında gerekli bilgiye ulaşmak için iyice araştıra bilirsiniz. Ayrıca dolandırıcı medyumlar ile sahtekar medyumlar ile karşılaşmamak için iyice araştırmak gerekiyor. Sosyal medya  ve internet tarayıcısı üzerinde de yer almaktadır. Bu konuda tecrübe  ve yorumlarınızı başka kişilerle doğru olacaktır.

 İstanbul Medyum Hoca Yorumları

İstanbul medyum hoca yorumları, sosyal medya hesapları ve internet tarayıcısı üzerinden takip edip araştırıp sizin için uygun olanı seçebilirsiniz.

Bu konuda dikkatli hareket edilmesi gerekirken, sosyal ağlarda yorum yapmanızda önemli bir unsurdur. Ayrıca görüşlerinizi belirtmeniz insanlara yol göstermeniz önemli bir unsurdur.

En Güvenilir Aşk Büyüsü Yapan Medyumlar yazımızı da okuyabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. 2 sene önce

    HAYRL GNLER MASLAKTA MEDYM ARAYRM YARDM LTF

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir