1. Anasayfa
  2. Medyumlar

İzmir Medyum Hoca


2

İzmir Medyum Hoca

İzmir Medyum Hoca
İzmir Medyum Hoca

İzmir medyum hoca, İzmir’ de medyum hocalar kimler? İzmir medyum hocaları nasıl ve nereden bulursunuz? İzmir’ de iyi medyum hoca kimdir? Aşk büyüsü, canbar büyüsü, ayırma büyüsü, bağlama büyüsü nedir ve nasıl yapılır? İşte bütün detaylar…

Öncelikle medyum şu şeklide tanımlanmaktadır. Yeryüzünde bulunan doğa üstü varlık veya canlılar ile iletişime geçebilen, iki alem arasında bulunan kişilerle iletişim kurduğunu söyleyen cinsiyeti fark etmeyen kişilerdir. Türkçeye Fransızca’ dan geçtiği biliniyor. Medyum kelimesinin  aracı anlamı bulunmaktadır. İzmir’ de medyumluk yapan birçok kişi bulunmaktadır. Bu noktada kendini geliştirmiş tecrübeli alanında uzman kişileri bulmanız sizler için önem arz etmektedir. Ayrıca medyum ararken dolandırıcı yada sahtekar  olmadığına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu konuda sosyal medya, internet tarayıcısı ve daha önce çevrenizdeki kişilerin kullandığı medyumları kullanmanız çok daha sağlıklı olacaktır.

Medyum Nedir?

Medyum Nedir? Sorusu çok sık araştırılır ve sorulur. Medyum, yeryüzünde diğer alemdekilerle iletişime geçebilen ve bunu bizlere aktaran, kainatta bulunan diğer iletişim kurduğunu söyleyen kişilerdir. Medyum kelimesi dilimize Fransızcadan geçmiştir ve “Aracı” anlamı bulunmaktadır.

Dünyadan göç etmiş veya bizim gözle göremediğimiz kişilerle iletişim kurduğunu belirten kişilerdir. Gerek ölülerle gerek diğer alemlerdeki canlılarla iletişim kurup onların eşliğinde çeşitli etkili işlemler, tılsımlar, büyü gibi işlemler yapan kişilere denmektedir. Ayrıca medyumlar çok çeşitli özel yeteneklere sahip olan şahısların.

Medyumlar doğaüstü,  özel yeteneklere sahip olan kişilerdir. Yukarıda belirttiğimiz tanımdan da anlayabileceğiniz gibi medyumlar içlerinde farklı ruhani varlıkları bulunan ve onlarla dünyada iletişime gire bilen farklı insanlardır.

Ama bu kişilerin bu yeteneklerini, kötü amaçlarla kullanması ve insanlara zarar vermesi, kar amacı güderek yapması uygun değildir. Kişilerin bu yeteneğe sahip  olması bir ayrıcalık olama. Gerek dini değerlerimize göre gerekse ahlak kurallarına göre ise  kişilerin kötü amaçlarla işlem yapması sıkıntılıdır.

Medyumluk Nasıl Yapılır?

İzmir Medyum Hoca
İzmir Medyum Hoca

Medyumluk nedir? Medyumluğu kim yapar? Diye araştıran kişiler Medyumluk nasıl yapılır? Diye sorguluyorum. Bu yazımızın sonunda  size, Medyumluk nasıl yapılır? Sorusunun cevabını ele alacağız. Medyumlar dünya üzerinde bulunan diğer canlılarla, ölülerle iletişim kurarlar ve işlem yaptırırlar. Yaptığı işlemler ve yapacağı işlemlerin kendi iradesinde olduğunu bilirler. Bazen bu durumu sezgisel olarak yaparlar. Bazıları ise kendi iradesine hakim olamazlar bunlar mekanik medyum denir.

Kimisi ise bu durumu anlasa da akli durumu buna yetmez. Öncelikle medyumlar farklı gibi dursalar insanlarla aynı özelliklere sahip olurlar. Ayrıca bu işin yöntemini amacını, doğrusunu yanlışını bilirler. Bu noktada dikkatli davranılması gerekir ki kimse zarar görmesin. Yaptıkları işlemlerde kimseye zarar vermemeleri, kötü niyetli olmamaları gerekmektedir. Medyumlar gerekli, bilgi, görgü, donanıma sahip olmaları ve kendilerini geliştirmeleri önemlidir.

Medyumların işlemlerine göre onu transa girdiren, yaptığı işlem hakkında doğru yapma ve yönlendirme özelliğe edenler için çevresindekilerin ve kendinin dikkatli olması gerekmektedir. Medyum dediğimiz kişilerin farklı bir güce ve irade yeteneğine sahip olması ile bilinmektedir. Bu kişilerin başta iradelerine sahip çıkması gerekmektedir. Ayrıca bu alanda kendini geliştirmesi gerekmektedir.

İzmir Medyumları

İzmir medyumları kimler? Sorusu çok sık araştırılırken İzmir’ de bu alanda  çalışan  medyumlar mevcuttur. Medyumlar size ve isteğinize  göre farklı işlemler yapabilme özelliğine  sahiptir. Sizlerde İzmir’ de medyum ararken işinin ehli, alanında uzman, işinin ehli kendi hür iradesi ile hareket eden kişileri bulmanız gerekmektedir.

İzmir medyumları deyince aklınıza, gerekli eğitimleri almış , kendini geliştirmiş bu konuda insanlara yardımcı olacak kişiler gelmeli ve araştırılmalıdır. Kişilerin duyguları göz önünde bulundurulmalıdır. Bu kişiler insanlara ve insanlığa yardımcı edebilmelidir. Medyumlar insanlara sihir, büyü, dua tılsım gibi etkili işlemler yapabiliyor.

İzmir Hocaları

İzmir hocaları, genel olarak değerlendirecek olursak, hocaların bu  alanda kendini geliştirmesi gerekmektedir. Sizlerde İzmir medyumları hakkında bilgi alıp, iyice araştıra bilirsiniz. Ayrıca dolandırıcı medyumlara ve sahtekar karşı dikkatli olunması gerekiyor. İnternet kanalları sosyal medya hesapları üzerinde bilgiye ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu konuda bilgilerinizi, tecrübelerinizi insanlarla paylaşabilirsiniz.

İzmir Medyum Hoca Yorumları

İzmir medyum hoca yorumları, internet üzerinden aradığınız medyum hocayı takip edip, araştırarak sizin için uygun olanı seçmeniz faydalı olacaktır. Bu konuda kişilerin dikkatli davranmasını gerekirken diğer arayış içerisinde olanlar için tavsiye niteliğinde yorumlar yazmanız faydalı olacaktır.

Etkili Geri Getirme Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. 2 sene önce

    merhaba arkadaslar . yasin hocaya aşk bağlama vefki yaptırdım Allah ondan razı olsun sürekli yanımda oldu. ona o kadar yük oldum ki. her yazdıgıma cevap verdi şuan sevdiğim yanımda şükürler olsun . sıkıntısı olan herlkese tavsiye ediyorujm ona ulaşabilmeleri için. çünkü atlattıgım zamanlar kötüydü kimse yaşamasın herkes kurtulsun sıkıntılarından . sağol yasin hocam sayende yuvva kurma hazırlıkları yapıyorum ..

  2. 2 sene önce

    hayılrı günler arkadaşlar yasin hocama sonsuz güvenebilirsiniz gerçek hocadır saygılar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir