1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Kabala Büyüsü Nasıl Yapılır? 2023


0

Kabala büyüsü tarih boyunca Yahudiler tarafından kullanılıyor. Bunun yanı sıra zamanla gelişiyor. Böylece de günümüze kadar gelmeyi başarıyor ve hala uygulanıyor. Kabala büyüsü bir ilim olduğu için bu büyü pek çok niyete göre yapılıyor. Gideni geri döndürmek, asla kopamadığınız biri ile bağlarınızı koparmak ya da tam tersine bağlamak amaçları ile yapılabiliyor. Fakat en çok gideni geri döndürmek niyeti ile yapıldığı biliniyor.

Eğer siz de ilişkinizde zor zamanlar yaşıyorsanız, eşinizden veya sevgilinizde ayrılık aşamaları yaşıyorsanız medyum Yasin hocaya güvenli bir şekilde danışabiliyorsunuz. Kabala büyüsü sayesinde bitmiş olan evlilikler ya da ilişkiler tekrar küllerinden yaratılıyor. Ayrılık süreci içerisinde ilişkide oluşan olumsuz etkilerle başa çıkmanın en etkili yolu kabala büyüsü oluyor. Böylece süreci daha kolay bir şekilde geçirebiliyorsunuz. Gurur duygusu insanı bazı şeyler yapmaktan alıkoyuyor. Bu durumda bu büyü kesinlikle işimize yarayabiliyor.

Kabala büyüsü yaptırmak isteyenlerin mutlaka eğitimli, kaliteli ve güvenilir bir medyum hoca bulması gerekiyor. Medyum Yasin hoca bu konularda güvenilir olan nadir hocalar arasında yer alıyor. Büyüyü sevdikleriniz ile aranızın açıldığını düşündüğünüz zamanlarda yaptırabiliyorsunuz. Sevgiliniz ya da flörtünüz size eskisi gibi ilgi göstermiyor ve eskisi gibi mutlu olamıyorsanız ve ilişkinizden vazgeçmek istemiyorsanız büyü yaptırmak sizin için olumlu sonuçlar yaratabiliyor. Büyü sayesinde sevdiğiniz kişi ile olan bağlarınızı kuvvetlendirmeniz oldukça basit ve hızlı oluyor.

Kabala büyüsü bağlamak için kullanıldığı gibi ayırmak için de kullanılabilir. Her iki işlem için de farklı uygulamalar yapılır. Örnek vermek gerekirse bir kişiyle aranızda oluşan bağı bitirmek istiyorsunuz ve kabala büyüsü yaptırıyorsunuz. Bu saatten sonra o ilişkiyi bitmiş sayabilirsiniz.

Kabala Büyüsü
Kabala Büyüsü

Kabala Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Eğitimli ve alanında bilgili olan bir medyum tarafından kabala büyüsü yapıldığında bu büyü etkilerini tahmin edebileceğinizden de daha hızlı bir şekilde görebilirsiniz. Neden kaliteli bir medyuma danışılmalıdır? Çünkü  büyü yapılırken büyünün hazırlanma ve uygulanma kademelerinde kesinlikle herhangi bir hatanın yapılması kabul edilemez bir durumdur. Büyü ancak ve ancak doğru şekilde yapıldığında etkilerini gösterecektir. Peki kabala büyüsü sevdiğimiz kişi üzerinde ne gibi etkiler oluşturur?

  • Sevdiğiniz kişinin duygu ve düşünceleri değişmeye başlayacaktır.
  • Rüyalarında sürekli olarak sizi görmeye başlayacaktır ve gün içerisinde sürekli bir şekilde istemsizce sizi düşünecektir.

Büyünün kişiler üzerinde yaratacağı etkiler kişiden kişiye göre değişiklik gösteriyor. Kişiden kişiye bu etkiler neden değişiyor diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Büyünün yapıldığı her kişinin hayatı ve sizinle olan ilişkisi farklı olacağı için etkileri de aynı olmuyor. Fakat genel olarak benzer etkiler şu şekilde oluyor;

  • Büyüyü yaptıran kişinin sesi, büyü yapılan kişinin kulaklarında duyulabiliyor.
  • Nereye baksa o kişiyi görmeye başlıyor.

Kabala Büyüsü Nasıl Yapılıyor?

Kabala büyüsü yapılırken ihtiyaç duyulan birkaç bilgi bulunuyor. Kişilerin anne adı, kendi adı, doğum tarihi ve fotoğrafa ihtiyaç vardır. Öncelikle bütün bu bilgiler Medyum hocaya iletiliyor.  Ardından medyum hoca bu bilgiler dahilinde analizler yapıyor. Kişilerin isimleri İbrani diline tercüme ediliyor. Tıpkı İslam’daki ebced hesabı gibi ilminde de her harfin bir sayısal değeri bulunuyor. Bu sayısal değerler toplanır ve Tevrat’ta bir şifre oluşturur. İslam ilmindeki ebced hesabına yahudi ilminde ‘gematria’ adı veriliyor.

Gematria ilimi Tevrat’ın içerisinde bulundurduğu gizemlere ulaşmak için büyü ile yapılan rakamsal hesapların yorumlanmasıdır. Bu işlemin ardından yaşam ağacına ulaşılıyor. Yaşam ağacı 10 düğüm ve bu düğümleri birbirine bağlayan 22 adet hat barındıran bir diyagram olmaktadır. İşte iş burada ilginçleşmeye başlıyor. Tıpkı insan DNA’sı gibi bu diyagram da insan hayatının şifrelerini içerir. Bu şifre bulunduktan sonra artık o insana istediğiniz her şeyi yaptırabiliyorsunuz.

Kabala Büyüsünün Etkileri Ne Kadar Süre İçerisinde Belirir?

Kabala büyüsü ortalama olarak üç haftalık bir süreci kapsıyor. Bu üç haftanın ilk iki haftası yukarıda detaylı bir şekilde anlattığımız yaşam ağacının çıkarılması ve şifrelerin bulunması için gerekir. Son bir hafta içerisinde ise kişiye için hedef etkileri doğaüstü varlıklar ile iletişime geçilerek büyü başlamış oluyor. Güvenilir Medyum Yasin hocadan alacağınız bilgiler ve yardımlar etkili oluyor. Siz de kendisi ile irtibat kurarak yardım alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap