1. Anasayfa
  2. Büyüler

Kabala Büyüsü Nasıl Yapılır? 2023


0

Kabala büyüsü nasıl yapılır 2023 merak edilen konulardan biridir. Kesin etkili büyü yapmak isteyenler için bilinen en geçerli kadim ritüel, kabala inancına göre hazırlanan ve uygulanan kabala büyüsüdür. Bu büyü, sevilen birinin geri döndürülmesi için yapılır. Bunun yanında kötü niyetli kişiler tarafından; karşı tarafın sağlığıyla oynanarak, hastalanması ve ölmesi hedeflenerek uygulanır. Kabala aşk büyüsü nasıl yapılır? Sorusu bu anlamda kendi içinde tehlike barındırmaktadır. Kabala büyüsü çatısında uygulanan aşamalar aslında bir ritüel bütünüdür. Harflerin numaralandırılmasıyla düzenlenerek, uygulanan kişiye istenilen her şeyin yaptırılabilmesine yöneliktir.

Kabala Büyüsünün Aşamaları

Bazı büyüler hem ak hem kara büyü olarak nitelendirilen büyülerdendir. Kabala büyüleri bunlardan biri olarak, çift yönlü uygulanmaktadır. Kimi insanı kendine aşık etmek, kendine kara sevdayla bağlamak yönünde planlanırken kimi insanı da hastalandırıp, yataklara düşürmek gibi art niyetle yapılabilmektedir. Bu nedenle bu büyüyü yaptırmak isteyenlerin, tüm bu sonuçların yaşanabileceğini göz önünde bulundurarak harekete geçmeleri gerekir. Yasin Hoca gibi işin ehli, ilmini ispat etmiş hocalardan bu konuda eksiksiz bilgi alınmadığı takdirde, bunun ağır sonuçları olabilmektedir.

Yaptırmanın dinen herhangi bir sakıncasının bulunmadığı kabala büyüsü için, kendini bilen bir hocayı ikna etmek zordur. Böyle negatif bir enerji alanına girmek istemeyen hocaların büyü yaptırmak isteyenlere yaptığı tavsiyeler, mutlaka dikkate alınmalıdır. Beraber bir ömür boyu mutlu olmak istediğiniz insanla, hiç ayrılmamacasına kavuşmak için, temiz niyetle bu büyüyü yaptırmanız mümkündür. Zaman zaman biten evliliklerin veya ilişkilerin yeniden inşa edilmesi için uygulanırken, zaman zaman da bir türlü bağın kopmadığı ilişkileri koparmak ve böyle döngülerden uzaklaşmak adına tercih edilmektedir.

Kabala büyüsünün aşamaları, Yasin Hoca seviyesinde, alanında uzman kişiler tarafından hayata geçirilmelidir. Çok eski yıllarda, Yahudiler tarafından ortaya çıkarılmış kabala büyüsünün etkisi, uzman biri tarafından yapıldığı takdirde, olumlu olmaktadır. Bunu yapan medyum, ciddi olarak her detayda derinlemesine bilgi sahibi olmalıdır. Bu yüzden herkes tarafından yapılamayan ve yapılmaması gereken bir uygulamadır. Kabala büyüsünü sonsuz sayıda yapan, hayatını büyü ilmine vakfetmiş kişilerin, bu işlemlerin ne gibi sonuçlar getireceği konusunda belli bir öngörüsü vardır.

kabala büyüsü
kabala büyüsü

Kabala Büyüsünün Etkisi

Kabala büyüsü yaparken, bu ilme destek olacak “Ebced” hesabı uygulanmaktadır. Tevrat’ta yer alan şifrelerin çözümlenmesi ve bu yolla kişinin yaşam çekirdeğine ulaşma hedeflenmektedir. Büyü yapılacak kişinin ismi İbraniceye çevrilerek, sonrasında her harfe bir sayı verilerek yapılmaktadır. Çıkan rakamlar toplanır ve Zohar’da yer alan yere getirilir. Burada çözümleme yapılarak, yaşamsal gizli mesajlara ulaşılmaktadır. Ortaya çıkan gizli mesajla, büyü uygulanan kişinin yaşam köklerine doğru yolculuk yapılır.

Kabala büyüsü yapılırken, hangi amaçla kullanılmak istenildiğine dikkat edilmelidir. İkili ilişkiler için kullanılıyorsa, iki kişinin ismi baz alınır. Bunun temelinde sevgi, aşk, sadakat ve cinsellik yer almaktadır. Genel olarak 21 gün sonunda tam anlamıyla sonuçlarının görüldüğünü söylemek mümkündür. Gözle görülebilir bir etkinin, bu süre zarfı içinde gelişebilmesi de söz konusudur.

Bu büyüye maruz kalanlarda, mutlaka bazı belirtilerin görüldüğüne şahit olunabilir. Baş ve karın ağrısı, sık bayılma durumları, farklı fiziksel rahatsızlıkların baş göstermesi, bu büyünün etkisi altında olanlarda görülebilmektedir. Büyünün enerjisi altında olanlar, çevresindeki kişilerin yavaş yavaş etraflarından çekildiğini görebilirler. Tartışmalar oldukça yoğunlaşabilir. Bereket konusunda kısıtlama yaşadıkları zamanlar yaşayabilir, para kazanma sıkıntısı içine girebilirler. Hiçbir işte tutunamadıkları bir dönemde, sık sık iş kaybıyla karşı karşıya kalabilirler.

Büyü yapılan, sabah uyandığı andan itibaren büyü yaptıranı düşünür. Sürekli onu görmek ister ve bunun yollarını arar. Bunu, büyünün etkisindekinin pek anlaması mümkün değildir ancak çevresindeki yakınları anlayabilmektedir. Her büyüde olduğu gibi bu büyünün de tespit edilmesi, Yasin Hoca ve onun gibi bu işin sırrına vakıf kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu konuda kendini en iyi şekilde yetiştirmiş medyumlar; ebced ve yıldızname falıyla, durum tespiti yapabilmektedir. Kişinin üzerinde büyü olup olmadığını anlamaya yönelik sorular, gördüğü birtakım ipuçları ve yaptığı çalışmalar, nasıl bir büyünün etkisinde olduğunu anlamak için gereklidir.

Etkisini hızlı gösteren büyülerden biri olarak, kişilerin hayatını da hızlı değiştirdiğini görmek kaçınılmazdır. Büyü, kişiyi bir köle haline getirmez fakat içteki sevgi ve aşk duygularının gün yüzüne çıkması, etkisini gösterdikçe daha görülür hale gelmektedir. Büyü yapılan, aklı ve kalbiyle, büyü yaptırana dönük bir hayat yaşamaya başlar. Düşünceleri büyü yaptırana daha fazla odaklandıkça, daha yüksek bir aşk enerjisi ortaya çıkmaktadır.

Kabala Büyüsünün Bozulması

Kabala büyüsü bozma seansları, Yasin Hoca eşliğinde, büyünün etkisindeki kişi bu süreçte korunarak yapılabilmektedir. Kendini kolay belli etmeyen fakat oldukça etkili ritüellerden biri olmasıyla, bozulması da çok kolay olmayabilmektedir. Bozulması imkansız dahi olabilirken, bu yönde yapılan ritüellerin eksiksiz yerine getirilmesi zaruridir. Tek bir güçlü uygulamayla, istenilene kavuşulmasına yönelik yapıldığından, etkisi altından kolayca çıkabilmek zor denebilir. Bu büyü uzmanlar tarafından bozulmadığında, büyünün etkilerinin tekrar görüldüğü belirtilmektedir. Bozulmasının, yapılmasından daha zor olduğu bu ritüellerin, şu aşamalarının yerine getirilmesi gerekir;

  • Kabala büyüsü kime uygulanacaksa, onun resmi
  • Büyü yapılacak kişinin fotoğrafı üzerine, tılsımlı sözlerin büyü bozma niyetiyle okunması
  • Yahudi alfabesinde büyünün bozulmasına yönelik harflerin seçilmesi ve fotoğrafın arkasına yazılması
  • Fotoğrafın yakılması

Büyü bozulma adımları yerine getirildikten sonra, bozulama gerçekleşmiş olur fakat her şeyin bu kadar kolay olmadığını bilmek gerekir. Bozulma basamaklarını yerine getirirken yapılabilecek en küçük hata, daha büyük sorunlara yol açabilmektedir. Bu nedenle güvenilir medyum Yasin Hocadan yardım almak sağlıklı bir karar olacaktır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir