Fallar

Kader falı

Kader falı - Ücretsiz FalcıBaba servisi

Kader falı

Kader fali 300x300 - Kader falı
Kader falı

Günümüzde etkili olarak kullanılan kader falları ile ilgili detaylı bilgilerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Dilerseniz ücretsiz olarak servisimiz üzerinden sizler de kader falınıza bakabilirsiniz. Sistemimiz üzerinde yer alan kutucuğa doğum tarihi bilgilerinizi girerek kader falınıza bakabilirsiniz.

Kader Falı Nedir?

Kader falı, uzun yıllardan bu yana bakımı yapılan ve en çok merak edilen fal türlerinden biridir. Bireylerin meraklarını ve sorularını giderecek bir fal çeşididir ve tamamen kişinin doğduğu yıl ve ay ile hesaplanarak ortaya çıkarılır.

 

Sayıların bu anlamdaki dili, kader falı olarak bilinse de çoğu kez doğru çıkan kader falları çok eski zamanlardan beri bir nevi yıldız name olarak biliniyor. Tamamen matematiksel bir yöntemle yapılan bu fal tam olarak doğru bilgilere göre yapılıyor. Bu falın kaynak kişisi ise, yine aynı kişinin bilgilerine başvurularak bakılmaktadır.

Her kader sayısının kendine özgü bir özelliği bulunur ve kadar fallarında bu özelliklere göre gelecekten haberler sunulur. Birçok kişinin başvurduğu bir yöntem olması da diğer fallar arasından daha çok tercih edildiğini göstermektedir.

Kader falında çıkan rakamlarla nasıl bir hayata sahip olacağınız ve bu rakamların size getireceği etkiler anlatılmaktadır. Bu yüzden hayatınızda yer alan her sayını geleceğinize etkisi olduğunu bilmelisiniz.

 

67 1 200x200 - Kader falı
Kader falı

Günümüzde hemen hemen herkesin bildiği bir fal çeşididir. Daha çok gençlerin merak ettiği ve baktığı ya da baktırdığı bu fal uygulaması, internet üzerinden çok yoğun bir şekilde tıklanan ve bakılan bir fal modelidir. Kader falı, kişinin sadece doğum tarihine göre bakılır ve daha çok ikiye ayırılır. Yani fal bakan kişinin cinsiyetine göre değerlendirilebilir.

Kader falı bakan kişinin doğum tarihiyle ilgili olduğu kadar, isminde yer alan harflerin sayısıyla da yakından ilgilidir. Bu şekilde çıkan rakamların yorumlanarak geleceğinize dair bilgiler sunması, kader falının en önemli özelliğidir.

 

Kader falı sayesinde günümüze ayrı bir canlılık katabilir ve ilerleyen zamanlarda nelerle karşılaşacağınızı da görebileceksiniz. Ekonomik sorunlar, aşk durumları ve iş konusunda sizlere bilgi veren bu fal çeşidini hızlı ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Okumalısın  El falı Bakma

Nasıl Bakılır?

Günümüzde artık internet üzerinden tüm fal çeşitlerine bakabilirsiniz. Sizlere bu konuda ücretsiz olarak sunduğumuz kader falınıza da bakabilir ve dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Doğum tarihi ve isim bilgilerinin girildikten sonra kader rakamınız sizlere uygun yorumu yapacak ve geleceğinize dair bilgileri sunacaktır. Bu bilgilerden yararlanarak sizler de hayatınıza yön verebilirsiniz.

İnternetin sağladığı en güzel uygulamalardan olan online fal ile birlikte çok hızlı ve pratik olarak artık kader falınıza bakabilirsiniz. Bu anlamda doğru bir şekilde hizmet veren siteler üzerinden işlem yapmanızı tavsiye ediyoruz. Son zamanların en gelişmiş kader falını sizler için sunuyor ve bu konuda sınırsız fal bakma özelliğini kullanarak sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

 

Etiketler

Sizi Arayalım!

İlgili Makaleler

23 Yorum

  1. Hanife hanım merhaba,
   Kader falına baktırmanız için kesinlikle bu konuda tecrübesi olan ve ilim sahibi bir uzman bulmanız gerekmektedir. Kader falına bakma işlemlerini yapacak olan kişilerin bu konuda deneyimli olması sonraki süreç açısından gereklidir. Bunun içinde çevrenizdeki alalade bir uzmandan yardım almamalısınız.
   İyi Günler

 1. Evliyim resmi nikâh yok bir çocuk var eşimle arama biraz normal değil, nasıl olacak aramız beni kabul edecek mi? Nikâh yapacak mı?

  1. Tünzale hanım merhaba,

   Eşinizin size nikah yapıp yapmayacağı ile alakalı olarak size net bir yanıt veremem. Bu detay benim bilebileceğim bir şey değildir. Bunun için eşiniz ile konuşmanız gerekir. Ayrıca eşiniz ile aranızı düzeltmek için eşinizi kendinize bağla dualarını okumanızı tavsiye ederim. Öncelikli olarak iki kişi karşılıklı olarak sorunlarınızı çözmeye çalışmalısınız.

 2. Eşimle iki yıl önce boşandık ama onu hala çok seviyorum tekrar evlenmek istiyorum onunla ama o istemiyor tekrar barışıp evlenecek miyiz acaba

  1. Yücel merhaba,

   Eşiniz ile barışıp barışmayacağınızı ben bilemem ama size eşinizi geri getirme konusunda yardımcı olabilirim. Aşağıda bulunan duayı her gün okursanız eşiniz size geri dönecek ve size bağlanacaktır.

   Ve elkaytü aleyke mehabbeten minnî ve li tusnea ala aynî*

   Yühibbunehüm ke hubbillâh, vellezine amenî eşeddü hubben lillâh*

   Züyyine lînnâsi hubbüş şehevati minen “Senin Adın” nisâi vel benîne vel “ Sevgilinin Adı” kanâtiyril mükantarati minez-zehebi vel fiddati vel haylîl müsevve-meti vel en’âmi vel hars, zalike rnetaul hay-atid dünya, vallahü indehu husnül meâb*

   Kirâmen kâtibine ya’lemûne mâ tef-alûn*

   Allâhümmahrik ve heyyic kalbi ve akli fülan alâ hubbi fülan bil mehabbetil kaviyy-etî veşşedîdeti min ğayri mühletin bilâ ihtiyarin velev kâne fîhi hayran, bil aceli ve sür-ah*

 3. Ben eşimle kaçarak evlendim 10 ay evli kaldım bir yildir da ayriyiz şiddetli geçimsizlik ve eşe yönelik şiddet hakaret yüzünden ayrıldık boşanma aşamasındayız bana ilerde evlilik gözüküyor mu çabuk bosaniyormyum??

  1. Merhaba gaybı yanlız Allah bilir. Ancak istekleriniz olması yönünde bu niyetle işlemler yapılabilmektedir.

 4. Merhaba mersinden yazıyorum bu site oldukça güzel yazılanları takip ediyorum bilgi amaçlı bir çok yazıya rastladım ama ben profesyonel bir destek almak istiyorum öneriniz nedir?

 5. kocam beni yılardır aldatyrms bunu duyunca oyle bir ykım oldu ki ama dedim ki sonra kocami neden baskasina kaptirayim iyi ki de bulmusum sizi hocam oyle yardmcsevr bki zaten konusunca anlar insan saka degl artik huzurumuz cok yerinde sukurler olsun

 6. Çok iyi ve anlamlı bir şekilde ben çok sevdim sizlere tavsiye ederim söylediklerinin çoğu cıktı bu yüzdende tüm fal çeşitlerini deneyeceğim

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status
Kapalı