1

Kader Sayısı Nedir?

Kader Sayısı
Kader Sayısı

Herkes kaderini merak eder çünkü kaderi bilmek hayatınızı değiştirir. Kaderinizi kendiniz de Kader Sayısı’nı öğrenebilirsiniz.

Kader insanın hayatı boyunca çizilmiş yaşam yoludur. Kaderinizin size ne göstereceğini bulmak için kader sayınızı bilmek gerekir.

İnsanın doğum tarihi ve ismi kader sayısını etkiler. Çünkü yıldızlar siz doğar doğmaz kaderinizi gökyüzüne çizmiştir.

Kader sayısı ile hangi mesleği seçmeniz gerektiğini, yaşamınız boyunca karşılaşacağınız zorlukları, nasıl insanlarla dost olmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Eski zamanlarda insanlar kader sayısı dedikleri Ebcet hesabı ile uygulama yaparlardı. Bu sayede büyük yıldız kitabından sizin hakkında bilgi sahibi olurlar ve size yardımcı olurlardı.

Bu yöntemin daha kolaylaştırılmış hali olarak karşımıza çıkan sayı da aynı görevi görmekte ancak herkesin kendine bakabiliyor olması da daha bir güzel yanı.

Bazı insanlar hayata neden geldiklerinin farkına varmazlar. Aslında içlerinde yapabilecekleri kadar büyük güçler taşıdıklarını bilmezler.

Kader sayısı sayesinde size uygun olan ve yapabileceğiniz güçte bütün konuları zorluk çekmeden yapabileceksiniz.

Yaşadığınız iyi ve kötü olayların neden başınıza geldiğini ve bir amacı olup olmadığını kader sayınızı öğrendikten sonra daha iyi anlayacaksınız.

Kader Sayısı
Kader Sayısı

Nasıl Hesaplanır

Kader sayınız doğduğunuz gün olan tarih ve size verilen isim ile şekillenir. Çünkü o tarihlerde siz bir kişi olup diğer bireyler ile etkileşime geçmeye başlamışsınızdır.

İlk aldığınız isim ne ise onu kullanmanız gerekmektedir, doğru doğum tarihini de seçtikten sonra kader sayınızı kolayca hesaplayabilirsiniz.

Doğum yılınızın yanında günü ve ayını da tam olarak bilmek gerekir. Ayların hepsi ayrı bir sayı değeri alır, Ocak ayı 1, Şubat 2, Mart 3, Nisan 4, Mayıs 5, Haziran 6, Temmuz 7, Ağustos 8, Eylül 9, Ekim 1, Kasım 2, Aralık 3 sayı değeri olarak alınmalıdır.

Örneğin, 30 Mart 1990 yılında doğmuş olan bir kişi 3+0+3+1+9+9+0 = 25, 2+5 = 7

Yani bu kişinin doğum kader sayısı 7’dir. 1 ile 9 arasında çıkan her sonuçların bir açıklaması vardır. Daha sonra bunların anlamlarına bakabilirsiniz.

Gerçek kader sayınızı ise doğumunuzda verilen ilk isim ile bulunur. Her harfin bir değeri vardır. Bu değerler şöyledir:

A, J, S harfleri 1 değerini alır, B, K, T harfleri 2 değerini alır, C, L, U harfleri 3, D, M, V harfleri 4, E, N, W harfleri 5 değerindedir. F, O, X harfleri 6, G, P, Y harfleri 7, H, Q, Z harfleri 8 değerindedir ve I, R harfleri ise 9 değerini almaktadır.

Örneğin; Cansu Bal ismindeki bir kişinin kader ile ilgili sayısı 3+1+5+1+3+2+1+3 = 19, 1+9 = 10, 1+0 = 1 yani bu kişinin sayısı 1’dir.

Çıkan sayının tek basamaklı sayı olması çok önemli, çünkü değerler tek basamaktan oluşuyor.

Kader’de Sayıların Uyumu

Kader sayınız size evleneceğiniz kişi ile nasıl bir geleceğiniz olacağı konusunda da bilgi vermektedir. Bu bilgiler sayesinde mutlu bir evliliğin kapılarını aralayabilirsiniz.

Kader sayınızın uyum sağladığı belli numaralar vardır, sevgilinizin ve ya hoşlandığınız kişinin sayısını yukarıdaki yöntemler ile bulabilirsiniz. Bu sayede kolayca kişilik uyumunuza bakabileceksiniz.

Eğer aynı duyguları hisseden bir kader sayınız var ise olumlu bir ilişkiniz olabilir. Kader uyumunuzu da hazır testlerden faydalanarak yapabilirsiniz.

İsmini bildiğiniz bir kişi ile ikinize ortak bakacağınız bu uyum falı sayesinde yüzdelik bir dilim çıkar ve eğer yüzdeniz yüksek çıkarsa uyum dereceniz de yüksek demektir.

medyum yasin 728x90 1

Ancak düşük yüzde ile karşılaşırsanız o kişiden uzak durmanızda ve kaderinizde o kişinin yeri olmadığını bilmeniz gerekir.

Kader ile ilgili fal baktırmak için en doğru medyum olan Yasin Hoca ile iletişime geçerek fal baktırabilirsiniz.

Kaderinizin Şifresi konusuna göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. 4 sene önce

    beni nasıl bir gelecek bekliyor aşk kariyer evlilik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir