2

Kaderinizin Şifresi Nasıl Hesaplanır

Kader senelerdir herkes tarafından merak edilen bir gerçektir. İnsanlar kaderini öğrenmek için birçok yönteme başvurmuşlardır.

Kaderinizin Şifresi
Kaderinizin Şifresi

Kader içinde bir gizem barındıran gelecek bilgisidir. Kaderinizin ne olduğunu bilmek ise size büyük bir ayrıcalık sağlar ve yaşam kalitenizi yükseltir.

Kaderinizi bildiğiniz zaman seçimlerinizi ona göre yaparsınız, bu sayede hangi alanda başarıyı yakalayacağınızı bilir risk almadan bir hayat sürersiniz.

Fallar çoğu zaman geleceği söylerler ancak bazı yıldız falları sayesinde kişilik analizinizi de yapabilir. Kişilik analizi yapabilmek için kişinin doğum tarihi ve ismi kullanılır.

Kaderinizin şifresini bulmak istiyorsanız doğum tarihinizi tam olarak bilmeniz gerekir. Doğum tarihinde olan sayıların toplamı kader şifrenizi size söyleyecektir.

İsimlerde insanlarla bütünleşir ve yıldızların anlamları herkesin isminde gizlidir. Her harfin farklı bir değeri vardır.

Bu değerler;  A – Y – H – Ö = 1, B – I – P – Z = 2, C – İ – R = 3, Ç – J – S = 4, D – K – Q – Ş = 5, E – L – T = 6, F – M – U = 7, G – N – Ü = 8, Ğ – O – V – W – X = 9 şeklindedir.

İsminizde bulunan harflerin değerlerini tek tek bulup toplayarak kader şifrenizi bulabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken nokta ise çıkan sayının mutlaka tek basamaklı olması gerekir. Tek sayıyı bulana kadar tekrardan kendi aralarında toplanırlar.

Ancak 11 ve 22 sayısı şifre teoreminin değişmeyen sayıları kabul edilmektedir. Onlar kendi başına bir anlam ifade etmektedirler. Her değerin farklı anlamları vardır. Kaderinizin size ne gösterdiğini öğrenmek için kader şifresi büyük bir önem taşır.

Kaderinizin Şifresi Nasıl Çözülür?

Kaderinizin şifresini bulduktan sonra anlamlarına bakmanız gerekir. Bu anlamlar sayesinde kader şifrenizi çözmüş olacaksınız.

 • 1 sayısı yaratıcılığı temsil eder ve lider bir ruha sahiptir. Daha çok yöneticilik gibi işler yapabilir ancak aceleciliği başına büyük sorunlar çıkarmaktadır. Bu konuda dikkatli olması gerekir.
 • 2 sayısı sezgiyi temsil eder. Bu sayı şifresi aşırı duyarlı kişilerin sayısıdır. Her zaman sevgi dolu olur ve savaşlar onu çok üzer.
 • 3 sayısı ise sanat kabiliyetini göstermektedir. Bu kişiler sanatçı bir ruh taşırlar. Mesleklerini sanat dallarından tercih etmelidirler ve disiplin konusunda sıkıntı yaşadıkları için kendilerini kontrol altına almayı öğrenmelidirler.
 • 4 sayısı pratikliği simgeleyen bir sayıdır. Oldukça çalışkan kişilerdir, onları dosyalar yormaz daha çok hırs yapmasını sağlar. Şüphecidir ve kendini güvende hissettiği ortamlarda bulunmalıdır.
 • 5 sayısı kader şifreniz olarak çıkmış ise özgür bir ruha sahipsiniz. Biraz sıkılgandır ve her yaptığı işe hevesle başlayıp yarıda bırakabilir, maceracı bir kişiliktir.
 • 6 sayısı ise aşk ve sorumluluk isteyen kişilerin sayısıdır. Aşırı kıskançtır ve herkesin sözünü fazla kafasına takar. Herkesle arkadaş olmamalıdır.
 • 7 sayısı, ruhu temsil eder. Oldukça zekidir ve sır saklama konusunda ustadır. Yalnızlıktan korkar, bu duruma çözüm üretmelidir.
 • 8 sayısı ise yöneticidir. Oldukça güçlü ve parayı seven kişilerdir. Duygusuz halini ortadan kaldırmalıdır.
 • 9 sayısı, sanatkârlardır. Duygusallardır ve kötü alışkanlıklara meyillidir. Dikkatli olmalıdır.
 • 11 sayısı hayal kurarak yaşayan ve hayalleri doğrultusunda ilerleyen kararlı kişilerdir.
 • 22 sayısı ise en parlak geleceğe sahiptir, maddi yönden hep üst seviyededirler. Geleceklerine yatırım yaparken bu günlerini harcarlar. Dikkatli olmak zorundadırlar.

Bu konuda Kader Sayısı makalesine göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. 5 sene önce

  Sevdiğim kişiye kavuşabilecekmiyim acaba

 2. 4 sene önce

  Sevdiğim insana kavuşacak mıyım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir