1. Anasayfa
  2. Büyüler

Kara Büyü Nasıl Yapılır


4

Kara Büyü Nasıl Yapılır

Çok merak edilen kara büyü nedir sorusunu ve kara büyü nasıl yapılır sorusunu sizin için araştırdık. Az sonra sizler ile kara büyü nasıl yapılır bunu anlatacağız. Kara büyü herkesin çok merak ettiği bir büyüdür.

Yapılması oldukça zor ve tehlikeli olan kara büyü çok eskiden günümüze kadar türlü nedenler ile yapılmaktadır. Bu nedenleri sırası ile ilişkisi olan birinin ilişkisi bitirmek, birini ayırmak, iş yerinde olan patronunuzu işyerinden uzaklaştırmak için gibi nedenler ile yapılabilir. Bunun yanında biriyle evlenmek için ya da biriyle boşanmak için de bu büyüleri yapabilirsiniz.

Kara Büyünün Yapılışı

Kara büyü nasıl yapılır sorusuna gelirsek eğer bunun çok merak edilen bir büyü olduğunu söylemiştik. Bu büyüyü yapmak için mutlaka bir uzmandan yardım almanız gerekir. Yoksa başınıza daha kötü şeyler gelebilmektedir. Bunu unutmamanız gerekir.

Eğer yanlış bir şekilde büyü yaparsanız kocanızın başına çok kötü şeylerin gelmesinden kurtarmaya bilirsiniz. Başına türlü belalar gelebilir. Hayatı bir kıyamet fragmanında dönüşebilir. Kimi zamanda büyü size dönebilir ve yanlış yapılan büyüler sonucunda başınıza hiç istenmeyen belalar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunların olmaması için daha da önce söylediğimiz gibi büyüyü bir uzman aracılığı ile yapmanız gerekir. Uzman seçerken de dikkat etmeniz gerekir.

Kara Büyü Nasıl Yapılır

Bazı kişiler uzman adı altında sizi dolandırmaya kalkabilir. Paranızı çalıp kaçabilir ya da duygularınızı harcayabilir. Kalbinizin kırılmasına neden olabilir. Çok çok kötü durumlarda size belaların musallat olmasına neden olabilirler. Başınıza bunların gelmemesi için yine tekrar edeceğimiz üzere dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kara Büyünün Etkileri

Kara büyü nasıl yapılır sorusuna geri gelirsek tekrar bunun birçok yolu bulunmaktadır bunu bilmelisiniz. Bu büyüyü yaparken her medyumun farklı yöntemler kullandığını düşünebilirsiniz. Kimi insanlarda kara büyünün çok tehlikeli ve günah olduğunu düşünür.

Bu büyüyü yaptığında cehenneme gideceğini düşünenlerin sayısı da az sayılamayacak kadar çoktur. Dini inançları gereği büyünün bu dünyada yasak olduğunu ve ne yapılırsa yapılsın büyü yapılamayacağını da düşüneneler vardır. Ancak siz ne yaparsanız yapın hangisine inanırsanız inanın büyü yaparken dikkatli olun ve işin bir uzmanından yardım alın.

Bunun dışında kara büyü yapmak için farklı farklı şeylere ihtiyacınız olabilir. Bazı otlar, domuz yağları ya da domuz eti, belki büyü yapmanız gereken kişinin saçından bir parça da sayılabilir. Bunları bilmeniz için dediğimiz gibi bir uzmana ihtiyacınız var o size neye ihtiyacınız olduğunu söyleyecektir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (4)

  1. Büyüden ziyade dualı işlemleri öneriyor ama doğru bir hoca konuşmaları çok etkiledi beni memnun kaldım dürüstlüğünden ötürü teşekkürler

  2. Merhabalar bende araştırmalarım sonucunda yasin beyi buldum. Kendisiyle görüştüm güvenilir dürüst birisine benziyor ilk izlenim güzel. Çalışma yaptırmayı düşünüyorum fakat biraz daha zamana ihtiyacım var kendi sorunlarımdan ötürü. Tabiki büyü istemiyorum zaten büyü de yapmaması beni cezb etti. Büyü yaptıranları anlamıyorum. Zaten adam büyü yapıyor Allahı hiçe sayıyor. Bize de doğruları söylemezki. Ama yasin hocayı takdir ettim cidden. En güzeli dua ile..

  3. 3 sene önce

    Yasin hocam sayenizde kocam artık sosyal medyada başka kadınlarla konuşmuyor ve sürekli ailecek vakit geçirmeye başladık. Çok ilgili biri haline geldi. Gerçekten çok etkili bir vefk. İyi ki sizi tercih etmişim.

  4. Enteresan bir şey bu Kara büyü ya Allah’ım sen koru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir