1. Anasayfa
 2. Büyüler

Kara Büyü Nedir? 2023


1

Kara büyü nedir 2023 incelendiğinde adından da anlaşıldığı gibi etkileri yapılan kişin için olumsuz olan büyüler oldukları görülmektedir. Büyü yaptırmanın günah olarak kabul edilmesine neden olan büyülerdir. Ak büyülerin yapılmasında bir sakınca olmazken kara büyülerin yapılması kesinlikle doğru değildir. Yasin hoca doğuştan sahip olduğu yetenekleri sadece insanların iyiliği için de kullanmaktadır. Geliştirdiği havas ilmi ile insanların mutlu ve iyi olmaları için büyüler yapar.

Kara büyülerin etkileri kısa zamanda görülmeye başlanır. Büyü bozulmadığı takdirde ise kişinin tüm hayatında olumsuz etkiler görülmeye başlanır. Büyü bozulmadığı takdirde kişinin iş ve özel hayatında çok olumsuz gelişmeler olur. Ayrıca ölüm büyüsü gibi büyülerde kişinin sağlığı bozulur. Doktorlar yaşanan sağlık sorununa çözüm bulamaz. Büyü bozulmadığında ise kişi hiç istenmeyen kötü sonla karşılaşır. Yapılan büyüden dolayı olumsuz durumlarla karşılaşmamak için medyum hoca büyüyü kalıcı şekilde bozmaktadır.

Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Kara büyü nasıl yapılır araştırıldığında bunun kötü niyetli yapılan büyülerin geneli için kullanıldığı anlaşılmaktadır. Bu amaçla yapılan dünyanın çeşitli bölgelerinde farklı büyüler bulunur. Hepsinin yapılış amacı aynı olmakla birlikte yapılırken kullanılan malzemeden ve kullanılan dilden dolayı farklı adlarla anılırlar. Çok etkili olan büyüleri sadece çok özel yetenekleri olan medyumlar yapabilirler. Bozulması işlemini de ancak Yasin hoca gibi alanında uzman medyumlar yapabilmektedirler. Kötü amaçlı olarak yapılan büyülerin yapılmasında çok ender bulunan bitkilerin ve malzemelerin kullanılması gerekir.

Kara büyülerin etkisinin kesin olması için yapılması sırasında domuz yapı, sabun, ölmüş insan organı, bez bebek gibi maddeler kullanılmaktadır. Asıl amaçları bir kişinin kötülüğü olmakla birlikte yuvaları yıkmak, sevenleri ayırmak, bir kişinin kısmetinin kapatılması, hatta hasta olması ve ölmesi için yapılmaktadırlar. Uzman medyum tarafından yapıldığında ise büyü amacına kesin ulaşır ve istenen sonuç alınır. Büyünün etkisine giren kişi iradesini kaybeder. Yaptığı anlamsız hareketler dahi ona çok normal gelir. Bundan dolayı da büyü etkisinde olduğunu da kesinlikle anlayamaz.

Kara Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Kara büyü çeşitleri içinden birinin etkisine giren kişinin büyünün etkisine giren kişinin bundan kendiliğinden kurtulması mümkün olmaz. Hangi büyü olursa olsun mutlaka etkisinden kurtulmak için medyum desteği alınması gerekir. Çok sayıda kara büyü bulunur ve istenen amaca bağlı olarak büyü seçiminin yapılması gerekmektedir. Büyülerin etkisi kısa sürede görülür. Kişi anlamsız bir şekilde huzursuzluk hisseder. İşleri ve sağlığı bozulur, doktorlar kişinin yaşadığı ağrıların nedenini bulamazlar. Bu büyü çeşitleri ve yapılma amaçları şu şekildedir.

 • Domuz yağı büyüsü: Domuz yapı kullanılarak yapılan büyünün amacı insanların hayatlarının olumsuzluklarla dolmasıdır. Bir evin duvarına sürüldüğünde o evde yaşayan çiftler ayrılır. İş yerinin duvarına sürüldüğünde ise o kişinin işleri bozulur.
 • Sabun büyüsü: Düşmanlık hissedilen kişimim sağlığının bozulması hatta ölmesi için yapılır. Büyü yapıldığında kişi sabun gibi erimeye başlar. Sabun tam olarak eridiğinde de kişi ölür.
 • Düğüm büyüsü: Bir ipin üzerine atılan düğümlerle yapılan büyüdür. Her düğüm bir niyeti ifade eder.
 • Delirtme büyüsü: Kişinin delirmesi ve akıl sağlığını kaybetmesi için yapılan büyüdür
 • Ayırma büyüleri: Kaşıkla, adet kanıyla, kilit ile ve buna benzer malzemelerle yapılır. Birbirini çok seven kişilerin dahi kısa zamanda ayrılmasına neden olur.

  kara büyü nedir
  kara büyü nedir

Kara Büyü Nasıl Bozulur?

Kara büyü nasıl nedir kadar nasıl bozulur en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Kara büyülerin yapılması oldukça zahmetli ve dikkat isteyen işlemlerdir. Bundan dolayı her hoca tarafından yapılamaz. Bazı kişiler internette buldukları tariflerle kendi başlarına bu büyüleri yapmaya çalışmaktadırlar. Oysa bu çok tehlikelidir kesinlikle hiçbir büyüyü kişinin kendisinin yapmaya çalışmaması gerekiyor. Büyü yapılırken yapılacak n ufak bir hata çok olumsuz sonuçların ortaya çıkmasına neden olur.

Bütün büyülerin yapılmasında uzmanlık ve havas ilmine sahip olmak gerekmektedir. Bozulmasında da aynı özelliklere sahip olmak gerekiyor. Yasin hoca bu özelliklere sahip olduğundan tüm büyüleri yapabilir ve bozabilir. Size ya da bir yakınınıza kara büyülerden birinin yapıldığını düşünmeniz halinde bozulması için mutlaka medyum hocadan yardım almanız gerekmektedir. Onun yapacağı işlemlerle bu büyünün etkisinden kurtulmak mümkün olmaktadır. Güvenilir medyum Yasin hoca kendisine gelen kara büyünün etkisiyle artık yatağa düşmüş olan kişileri dahi büyünün etkisinden kurtarmaktadır.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. 7 ay önce

  arkadaşlar aileme kara büyü yapılmış ben bunu yeni ögreniyorum bu büyü yüzünden eşimden ayrıkdım cocuklarımın psikoljisi alt üst oldu yuvamı dagıldı bilemedik 5 6 sene olmus ki ben büyü işlerine inanan birisi degildim hiç kondurmadım kayın validem dedi gel kızım bir hocaya gidelim bir anda böyle seylerin olması normal degil ben kabul etmedim bileydim gitmezmiydim hep içimde kaldı bi gidip baktırayım diye yasin hocaya denk geldim ve neden olmasın dedim konustum kayın validem haklı cıktı hocam üzerimizdeki büyü bozdu işlerim acıldı cocuklarım söz dinliyor en azından eski eşimden haberim yok tekrar yaşanmaması için hocam dan ayrı bir işlem istedim kendisine minnettarım allah ne muradı varsa kabul etsin .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir