BüyülerKötü amaçlı

Kara Büyü

Kara Büyü Çeşitleri

Kara Büyü Çeşitleri

Kötü etki yaratmak için yapılan büyüler kara büyü olarak adlandırılır. Kara büyü, yapılış amacına göre birçok farklı türe sahiptir.

Kara büyü, insanlarda kötü etki yapan büyülere verilen genel isimdir. Bazı durumlarda iyi amaçlarla yapılsa da yapılan kişi üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olduğunu söylemek gerekir. Öyle ki insanların ölümüne dâhi yol açabilen büyüler bulunmaktadır. Kara büyünün uzak durulması gereken bir büyü olduğunu söylemek de doğru olacaktır. Nitekim bu büyü yalnızca maruz kalan kişiyi değil, yapanı ve yaptıranı da etkileyebilecek bir negatif enerjiye sahiptir. Dolayısıyla iyi bir amaçla yapılıyor olsa bile olabildiğince uzak durmak, zorunlu bir durum söz konusuysa uzman bir medyuma başvurarak yaptırmak gerekir.

Kara B%C3%BCy%C3%BC 300x300 - Kara Büyü
Kara Büyü

Tüm bunların yanında ani olumsuz gelişmeler kara büyü sebebiyle olabilir. Bu yüzden Bu büyü nasıl yapılır bilmek gerekir. Kara büyü, etki ve amaçlarına göre farklı çeşitlere ayrılır.

 • Ayırma Büyüsü: Kişiyi eşinden, sevgilisinden ayırmak için yapılan büyüdür. Papaz büyüsü gibi alt dalları bulunmaktadır.
 • Delirtme büyüsü: Büyüye maruz kalan kişinin hayaller görmesini, tuhaf davranmasını, agresifleşmesini sağlar.
 • Hastalık büyüsü: Kişinin fiziksel ve psikolojik sağlık sorunları yaşamasına sebep olur.

Yapılış Tarifleri

Kara büyüler, hedeflerine ve etkilerine göre farklı ritüellere sahiptir. Ancak bütün kara büyülerde geçerli olan bazı durumlar da bulunmaktadır. Hemen hemen hepsinde büyü yapılacak kişiye ait bir eşya gerekir. Kişiye ait sıradan bir

 • eşya,
 • fotoğraf,
 • kıyafet parçası,
 • saç,
 • tırnak;

gibi vücut parçaları gerekebilmektedir. Bu durumda büyü yapılacak kişiyle bir süre samimi olma zorunluluğu duyulabilir.

 • Ayırma büyüleri istenilen kişinin sevdiğinden ayrılmasını sağlayabilir ancak ayrılan kişinin büyü yapana ya da yaptırana aşık olmasını, dönmesini sağlamaz. Bu büyülerde genellikle toprak kullanılır. Toprağa bir çember çizildikten sonra sağ tarafa dönerek kızın, sol tarafa dönerek erkeğin ismi 41 kere okunur. Daha sonra çeşitli dualar okunması gerekecektir.
 • Delirtme büyülerinde kişiye ait bir eşya gerekir. Kıyafet parçası bu iş için uygundur. Eşyanın bir tılsımın içine konulması ve tılsımın gece bir yere gömülmesi gerekir. Bu tılsım gömüldüğünde büyü yapılan kişinin aklı da tesir altına alınmış olacaktır. Büyü yapılırken çeşitli duaların okunması da kötü enerjiden korunmak için faydalı olacaktır.
 • Hasta etme büyüsü için ise bir bıçak gerekir. Bıçağın bir yüzüne büyü yapılacak kişinin kendisinin ve annesinin ismi, diğer yüzüne ise Kuran harfleri yazılır. Daha sonra bıçak ateşe sokulur. Bu büyü yalnızca yüksek oranda kötü enerjiye sahip kişilerde geçerlidir. Birçok insanda etki etmeyebileceği gibi, yapanı kötü etkileyebilir.
 • Parasızlık büyüsü de birçok kişiye kötü etki yaratan bir büyüdür. Özellikle haksız kazanç sağladığını düşündüğünüz kişilere yapabilirsiniz. Bu büyüyü yapabilmek için kişinin fotoğrafı gerekir. Özel bir tılsım hazırlayıp fotoğrafı ve bir miktar mezar toprağını aynı torbaya koymalı daha sonra bu torbayı Elham duasını okuyarak yakmalısınız. Büyü yaptığınız kişiyi işleri kötüye giderken bulabilirsiniz.
 • Kara büyü yoluyla kişinin çevresiyle arasını bozmak, insanların ona antipatiyle bakmasını sağlamak da mümkündür. Bunun için büyü yapılacak kişinin saçlarından bir tutam gerekir. Saçlar hazırlanan tılsım ile aynı torbaya konularak gece bir mezara gömülür. 48 saat içinde kişinin arkadaşlarıyla ve çevresiyle arası açılmaya başlar. Bu süreçte büyü bozulana kadar yalnızlaşacaktır.
votes
Article Rating
Okumalısın
Ölü Toprağı Büyüsü
Etiketler

Whatsapp Canlı Destek

Hocamıza 7/24 Whatsapp üzerinden ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
Kapalı