web analytics
BüyülerKötü amaçlı

Kara Sevda Büyüsü

Kara Sevda Büyü Yapılışı ve Belirtileri

Kara Sevda Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüleri arasında en etkili olan kara sevda büyüsü yapılışı kadar bozulması da çok zor olan bir büyü çeşididir ve uzman medyumlar tarafından yapılabilir.Bu büyü en tesirli aşk büyüleri arasındadır. Kişilerin eşyaları ya da onlara adadıkları üzerinden işlem yapan medyumlar, kişileri birbirine âşık eder ve farklı dualar ile büyünün gücünü artırabilirler. Bu büyü gerçek anlamda çok etkilidir ve kısa sürede amacına ulaşmak isteyenler için çok ideal bir büyüdür.

Medyuma giderek Bu büyüyü yaptırmak istediğini söyleyen herkes bu büyüyü yaptırabilir. Aşk büyüsünden

Kara Sevda B%C3%BCy%C3%BCs%C3%BC 300x300 - Kara Sevda Büyüsü
Kara Sevda Büyüsü

çok daha farklı olan ve güçlü olan bu büyü sadece kişinin özelinde olmamakla birlikte hedefe alınan kişinin bir başka kişiyeBu büyü ile tutulmasında da etkilidir. Bu gibi durumlarda deneyimli ve başarılı medyumlardan destek alınabilir.

Kara Sevda Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Kara sevda büyüsü yaptırılan kişide ilk önce kendini değişik hissetme duygusu ortaya çıkar. Ayrıca ilk gün tesir etmeye başladığında bir takım uyuşukluklar görülebilir, Bununla beraber hislerinde değişiklikler yaşanmaya başlar. Bazı şeylerden dolayı huzursuz olur ve yorgunluk belirtileri ortaya çıkar,Büyü uygulanan kişi bir medyuma ya da hocaya gitmeden üzerinde büyü olduğunu anlayamaz,Bu yüzden belirtilerini de kısa sürede yaşar ve Bu  büyüsünün etkisi altına girer,Birkaç gün sonra da kendisine âşık olması için büyü yaptıran kişiye büyük bir aşk beslemeye başlar ve gözleri hep onu arar,Zaten son aşamada ise sevdiği kişiye kavuşur ve o ne isterse onu yapmaya başlar.

Kara Sevda Büyüsünün Yapılışı ve Bozulması

Eşini ya da sevgilisini etkilemek isteyen ya da sizden ayrılan bir kişiyi kısa sürede geri döndürmek isteyenlerin tercihi arasında olan kara sevda büyüsünde okunarak suya üflenmesi gereken bir dua bulunmaktadır. Bu dua;

‘’Kâfi, Kâfi, Kâfi. Kâfin inneme emruu iza erade seyen en yakulu lehu kun feyekun fesuphanelleriz biyedihi melekutu külli seyin ve ileyhi turceun. Ahiyyen serahiyyen ezuneyin esbevutin ali sheddei tevekkulu ya hadimu hazel duai ahrikat kalbe filan ibni fûlaneh ala muhabbeti ve eshki ve teshiri ve bi celbi filan binti fulanete hazihis saate el ecel el vahen es seeh’ şeklindedir. 7 defa okunarak suya üflenmesi gerekiyor.

Bu duayı medyumların büyü esnasında okumasından sonra çok kısa sürede büyü etkisini göstermektedir. Aşk büyülerinin kısa zamanda etkisini göstermesiyle sevdiğiniz kişiye kavuşabilir ve size karşı derin bir aşk besleyeceğini görebilirsiniz. Büyünün bozulması ise sadece medyumlar tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Okumalısın
Büyü Kitabı

Aşk canbar büyüsü olarak karıştırılan Bu büyüsününtamamen farklıdır ve etkisi çok daha büyüktür. Bu yüzden de yaptırmadan önce tekrar düşünmeli ve mutlaka bir medyumdan yardım almanız gerekir. Aşk büyüleri genelde bir kişiyi kendine bağlamak için tercih edilse de kara sevda büyüsü kişiyi mezara kadar yanından ayırmaz ve çok büyük bir aşk ile ona tutulur.

Bu büyüye büyüsüne maruz kalmış kişiler de yukarıda paylaştığımız belirtileri göstererek hemen bir medyumdan büyünün bozulması için destek almalıdır.Kara sevda diye adlandırılan olgu ise kişinin dünyayla ilişkilerini kesmesi ve sadece sevdiğini düşünmesiyle gerçekleşir. Kurtuluşu ise çok zordur.

Birçok medyuma göre kanserden daha tehlikeli olan Bu büyüye karşısında tedbir alınmazsa sonu ölümlere kadar gidebilir. Bu yüzden medyumlar pek çok dua ve vefk ile bu uygulamaları yapabilirken aynı zamanda.Bu büyüye büyüsüne son verebilir. Kara sevdadan kurtulma büyüsü sadece medyumlar tarafından yapılabilir.

votes
Article Rating
Etiketler

Whatsapp Canlı Destek

Hocamıza 7/24 Whatsapp üzerinden ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
gizem
gizem

0553 472 3140
05534700067 Ahmet işleminizi yapacağım diye para istiyor, sonrada telefonlarınıza çıkmıyor. Dolandırıcının teki asılda nasıl oldu bilmiyorum. Beni aradı ve ben hocanın asistanıyım dedi kendisini yeşil gözlü uzun siyah saçlı toplu bıyıklı orta boylu biri arkadaş canlısı olarak gösteriyor. Güven sonrasında hesaba para yatınca verdiği tarih geçiyor oyalıyor sonra telefonlara cevap vermiyor. Dikkatli olun Allah bildiği gibi yapsın.

DİLEK KARABACAK
DİLEK KARABACAK
Reply to  gizem

Merhaba,
Günümüzde artık fal ve büyü işleri üzerinden oldukça büyük kazançlar elde edilmeye başladı. Bu işleri para için yapan ve bunu bilmeden yapan kişiler genelde dolandırıcı olarak karşımıza çıkıyor. Bunun içinde her medyuma ya da her falcıya işlem yaptırmamak gerekiyor. Uygulama yaptıracağınız kişiyi önceden araştırmanız ve çevrenizde medyuma veya falcıya giden kişilerin bulunması da gerekmektedir. Tanımadan ya da bilmeden gidilen falcılar size bu tarz zararlar verir ve sıkıntılar yaşamanıza sebep olur.

Aylin
Aylin

Lütfen bize gerçek bir hoca tavsiye eder misiniz gerçekten sahte hoca ve medyumlardan korktum, gerçek hoca medyum kalmadı

admin
admin
Reply to  Aylin

Merhabalar Aylin, Şimdi Falcibaba.com`da yeni bölüm açılır, bu bölümde hoca ve medyumların yapabildiği uygulamaları yazacağız, listeden gereken hoca seçebileceksiniz.

yarali
yarali

Eşim beni bir ay içinde terk etti bir anda arkadaşıma âşık olmuş vazgeçemiyor boşandık hemen onunla evlendi benim eşim beni sözümü dinlemezdi severek evlendik kaçtık şimdikini ne derse yapıyor bir hocaya gittim bozamam evlendiği kadın vazgeçilmez büyü yapmış ölümüne yardım edin eşimi seviyorum ama ismim gizli dursun olur mu

Dilek Karabacak
Dilek Karabacak
Reply to  yarali
sureyya
sureyya

Ashk iztirap çekiyom nasi kurtulabilirim

Onur
Onur

İyi Akşamlar hocam kız kardeşim bir kişiye kara sevdaya tutuldu kendini kurtarmak istiyorum nasıl yardımcı olursunuz

Başa dön tuşu
Kapalı
Uzaktan Soğutma Duası Nasıl Yapılır - Sevgiliyi Kendine Bağlama Duası - Bağlama Büyüsü - Çabuk Tutan Bağlama Duası - Kocam Benden Ayrılsın İstiyorum