1. Ana Sayfa
  2. Aşk Büyüleri

Karabiber Büyüsü 2023


6

Karabiber Büyüsünün Amacı

Günümüzde bilinen en etkili ve güçlü bağlama ya da aşk duası olarak adlandırılan karabiber büyüsü, ülkemizde ve dünyada oldukça meşhur ve gerçek uygulamalardan biri olarak geçerliliğini kararlı bir şekilde sürdürmektedi

Amacı itibariyle birçok büyünün amacında olduğu gibi sevdayı ve aşkı cezb etmek ve âşık olunan kişiyi fikren ve kalben bağlamaktır. Bununla birlikte kişiden başkasını görmesine engel olmak için de yaptırılır.

Sevgi ve muhabbet kurmak amacıyla yapılan büyü çeşitlerindendir. Genel olarak 21 ile 41 adet karabiber üzerinde

Karabiber Büyüsü
Karabiber Büyüsü

bir takım okumalar sağlanarak büyü yapılabilmektedir. Bu büyünün temel amacı ise, yapılacak olan kişinin içine sevgi ateşi düşürmek ve o kişinden bir haber almaktır. Bununla birlikte büyüyü yaptıran kişiye geri dönmesini sağlamaktır.

Karabiber büyüsü ile birlikte 21 veya 41 adet üzerine gerçekleştirilen uygulamanın bir sakıncası yoktur fakat bazı ilimlere göre esas alınan ebcedsel değerlerin (Arap harf dizisi) önemi bir hayli fazladır.

Belirli bir gün ya da gece okunacak bu dualar sonrasında karabiberler gümüş ya da bakır üzerinde atılarak yanması sağlanmaktadır. Kişilerin tam ve eksiksiz bilgileri ile birlikte hazırlanan bu büyü amacı itibariyle hızlı bir şekilde gelişen büyüler arasındadır.

Karabiber Büyüsünün Etkisi

Büyü yapıldıktan sonra biberler ateşe bırakılır ve 3 kez sabah ve akşam olmak üzere 7 gün boyunca devam ettirildiğinde, karşıdaki kişi her kim olursa olsun aşkından deli olacak duruma gelir ve kişiden asla ayrılmaz.

Bu derece güçlü bir büyüyü, günümüzde kullanan insanlar elbette bulunur. Büyü yapıldığı anda varlıklar hemen faaliyete koyulur. İlk olarak yapılan kişinin aklına yaptıranı düşürmeye başlarlar. Büyü yapılan kişi rüyalarında onu görür ve bir şekilde pişmanlık duygusu meydana gelir.

Büyü yapılan kişi, yaptıran kişiyi sürekli aramak ister fakat bazen gururuna yenik düşerek bu duruma engel olur. Ancak bu durumun etkisi gün geçtikçe artacak ve karşı koyulamaz bir hâk alacaktır.

Sizi aradığında bir hayli çekingen davranır. Daha sonra pişmanlığını söyler ve sevgisini de dile getirmeye başlar. Kişinin karakterine bağlı olarak değişebilecek bir durumdur. 41. Gününde ise artık en etkili seviyesiyle bu sevgi bağı görülmeye başlar.

Karabiber Büyüsünün Yapılışı

Büyünün yapılması için bir takım malzemelere ihtiyaç vardır. Bunlar 1 yemek k

Karabiber Büyüsü
Karabiber Büyüsü

aşığı karabiber, 1 adet siyah ya da tükenmez kurşun kalem ve 1 adet beyaz kâğıt.

İlk olarak 1 yemek kaşığı karabiberle siyah kalem ve beyaz kâğıt yan yana getirilir. Daha sonra şu sözler söylenir;

‘Ey beni muradıma ulaştıracak olan eşya ve nesneler! Sizin, ezelden beri bu amaçla kullanıldığınızı biliyorum. Sakın ola, beni yarı yolda bırakıp yüzümü kara çıkarmayın. Sizin benim yüzüme kara çalmanız, daha sonra kendi yüzünüzü kara çıkarmanız anlamına gelir’.

Bu ifadelerden sonra siyah kalemi beyaz kâğıdın üzerine koyarak her ikisine birden şu tılsımlı sözler söylenmelidir.

‘Siz, insanların kaderinin yazıldığı beyaz kâğıt ve siyah kalemlersiniz’ Kim bilir şimdiye kadar kaç aşığın ve sevdalının alın karasını beyaza çevirip onu mutlu ettiniz. Kim bilir kaç kişiye saadetli bir hayatın müjdesini verip, onları şad ettiniz!’.

Dua ile karabiber büyüsü de yapılabilmektedir. İlk uygulamada 41 adet karabibere 3 ihlas ve 1 Fatiha süresi okuyup hepsini ataşe atıyor ve ateşe atarken de niyet ediyorsunuz. 2. Uygulamada ise 7 adet karabibere aynı uygulamayı yapıyor fakat bunları ocakta yakıyorsunuz ve dileğinizi sunuyorsunuz.

Karabiber büyüsü ile ilgili diğer konu olan Büyülerin Çeşitleri,Malzemeleri veya Kırmızı Biber Büyüsü konularına göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (6)

  1. SEVDIYIMI BENDEN BASKASINI GORMESIN

  2. Büyü değil de ben dua için başvurdum cidden alanında uzman yasin hoca ve çok dürüst biri neyse onu diyor çok güzel bilgiler verdi telefonda

    • Tamamen rahmani ve dua ile yapılması kadar güzel şeyler yok tabi. Burada çok yazı var ama yasin hocayı aradım denemek için büyü istedim yalan yok. Yapmıyorum dedi yüzüme kapadı telefonu:) Emin oldumki gerçekten dua ile çalışıyor. Bu çok güzel ve bu devirde dürüst insan bulmak kadar zor bişi yok kardeşlerim.

  3. Allah razı olsun aradım ben evet dualı vefklerden bahsetti, sağolsun doğru bilgiyi söyledi bende aydınlandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir