4

Karanfil ile aşk Büyüsü

Bir kişiyi yanına getirmek için yapılan karanfil büyüsünün gerçekleşme ihtimali çok yüksektir ve büyüyü yaparken bazı durumlara dikkat edilmesi gerekir.

Karanfil Büyüsü
Karanfil Büyüsü

Karanfil ile yapılan etkili bir celp büyüsü olarak bilinen karanfil büyüsü, istediğiniz celbe kısa sürede sahip olmanızı sağlar. Bir çeşit aşk büyüsü olduğu için yapılan kişinin kısa süre içinde yaptıran kişiye dönmesi amaçlanır.

Bazı kaynaklarda kullanılacak karanfil sayısı 41 ya da 50 olarak geçmektedir. Sevdiğiniz kişinin kalbinin sadece sizin aşkınızla yanması için yapılan bu büyü en tesirli aşk büyüleri arasında yerini alır. Tamamen kişinin size bağlanması yani akıl ve kalbinin sadece size çalışması ve yine sadece sizin olması sağlanır. Fülfül büyüsü olarak da bilinir.

Karanfil Büyüsü Nasıl Yapılır

Sevdiği kişiyi yanına getirmek isteyen kişi; 41 tane karanfil almalıdır. Bu karanfillerin üzerine ise 40 kez İhlâs suresi okunmalıdır. Okuduktan sonra teker teker ateşe atılması gereken karanfiller yanarken; Falan oğlu uyumasın, sabrı kalmasın. Devam ederek; Falanın oğlu beni bulamayınca ve yanıma gelmeyince rahat olmasın şeklinde söylenir.

Her karanfilin yanmasında bu şekilde niyetinizi belirtebilir ve son karanfili de yaktıktan sonra artık dileğinizin gerçekleşmesini bekleyebilirsiniz. Medyumlar tarafından kısa sürede tutması beklenen bu b

Karanfil çekirdeği ile büyüler
Karanfil çekirdeği ile büyüler

üyü pek bilinmez fakat günümüzde uygulayanların büyünün kısa sürede yerine geldiğini söylemesi üzerine halk arasında yaygınlaştığı bilinmektedir.

Karanfil Büyüsü Ne Zaman Yapılır

Karanfil büyü genel olarak perşembeyi cumaya bağlayan gece yapılır. Ayrıca karanfil yakma işlemlerini 3 Cuma boyunca yapmanız uygun olacaktır. Bu sayede 3 Cuma günü geçtikten sonra etkileri yavaş yavaş görülmeye başlanır ve sevdiğiniz kişi size tüm duygularını açıklar. Ayrıca sizden kopamayacağını ve her zaman sizi düşündüğünü açıkça belirtir.

Bağlama büyüsü olarak tercih edilen karanfil büyüsünde bu şekilde uygulama yapılarak mutlu olunabilir. Sevdiğini yanına getirmek için yapılan büyüyle beraber farklı bağlama ve getirme büyülerini de deneyebilirsiniz. 41 karanfil büyüsünü denemeden önce internet üzerinden karanfil büyüsü deneyenlerle ilgili küçük bir araştırma yapmanız da uygun olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (4)

  1. HangiEsma husna oku yarak klzl baglama duvasl kacdefa okumall.

  2. Karanfil büyüsünde her bir karanfil üzerinemi kırk ihlas suresi okunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir