1. Anasayfa
  2. Ayırma Büyüleri

Karı Koca Ayırma Büyüsü


1

Karı Koca Ayırma Büyüsü

Karı Koca Ayırma Büyüsü
Karı Koca Ayırma Büyüsü

Karı koca ayırma büyüsü, öncelikle karı kocayı ayırma büyüsü yapılmasının amacı niyeti göre farklılık gösterir. Ayırma büyüsü mutsuz giden evliliklerin sonlandırılması ya da sevdiğiniz bir kişinin başkasıyla zorla evlendirilmesi sonucunda yapılmaktadır.

Doğru bir şekilde yapılması için alanında uzman kişilerden destek alınması gerekir. Yapılan ayırma büyüsünün etkisi ile ilgili bir sıkıntı yaşanırsa medyum hocalara gidilmesi gerekmektedir. Bu büyünün etkisi ile çiftler hiçbir sıkıntı yaşamadan ayrılırlar. Bu saydığım mutsuz giden evliliklerde aşık olduğunuz kişinin evli olduğu kişiden boşanmasını sağlamış olursunuz.

Eşlerin Ayrılması İçin Büyü

Eşlerin ayrılması için büyü, öncelikle ayırma büyüsünün farklı amaçları bulunmaktadır. Örneğin eşinizin farklı bir kişiyi sevdiğini duydunuz ondan sonrası için bu büyü yaptırabilirsiniz. Aşık olduğunuz ve evlendiniz kişinin başkasıyla mutlu olmasını istememeniz normaldir. Bu yüzden sevdiğiniz kişiyi veya kadınla elde edebilmek için ayırma büyüsü yaptırılarak anında etkisi ne kavuşursunuz.

Bu durum haricinde evliliğinde problem yaşayan kişilere de ayrılma büyüsü yaptırabilirler.  Evliliklerini yürütemeyen kişiler alanında uzman kişilerden destek alarak sorunsuz bir şekilde ayrılabilirler. Onun için önemli olan kişinin niyetleridir. Doğru bir şekilde ifade edilirse ayırma büyüsü yaptıktan sonra büyünün etkisi anında hayatınızda yansır. Ayrıca büyüler ister yakından ister uzaktan yapılmaktadır.

Eşinden Ayırma Büyüsü

Esinden Ayirma Buyusu

Eşinden ayırma büyüsü, yapılmasında bazı aşamalarda bulunmaktadır. İlk olarak alanında uzman bir kişiden destek almanız önemlidir. Bunun aşamaları ise alanında uzman bir medyumdan doğru bir şekilde bilgi alınarak kişinin kişisel özellikleri hakkında bilgiler verilmelidir. Aynı şekilde kendi kişisel bilgilerinizi de belirtmeniz  gerekebilir. Ayrıca bilgilerin doğruluğundan emin olunması gerekmektedir.

Bir gün kişiler bunu özel dualar hazırlaya biliyorlar. Bu işlemin sağlanmasından hemen sonra büyü tamamlanmış olur. Ayrıca büyünün etkisi bir hafta geçmeden ya da bir hafta içerisinde kendini göstermektedir. Eşinden ayırma büyüsü en etkili ve çabuk sonuç gösteren büyülerden birisidir. Sevdiğiniz kişinin ailesi tarafından başka birine verilmesi sonucunda da bu işlemi sağlayabiliyorken sevdiğiniz adama kavuşmak istemeniz gayet doğaldır.

Bu durumda karşı tarafa ayırmak için bu işlemi sağlayabilirsiniz. Bu işlem yapıldıktan kısa süre içerisinde istediğiniz kişiye kavuşabilir ve o kişinin boşanmasını sağlayarak sevdiğiniz kişiye kavuşabilirsiniz. Ayrıca evlilikte mutlu değilseniz, sadakatin bittiğini düşünüyorsanız eşinden ayrılma büyüsü yapabilirsiniz. Bu durum boşanma ve ayrılma süreçlerini daha çabuk ve daha hızlı bitmesini sağlayacaktır.

Ayırmak İçin Büyü

Ayırmak için büyü mümkündür. Özellikle zamanında çok sevdiğiniz bir kişinin bir başkası ile evlenmesi ondan intikam alma düşünceniz ayırmak için büyü işlemini kullanarak amacınızı gerçekleştirebileceğiniz göstermektedir. Bunu bireysel halledemeyeceğiniz için alanında uzman bir kişiden destek almanız önem arz ederken alanında uzman kişiler size buna özel bilgilendirme ve işlemler sağlayacaktır. Bu işlemlerden bir hafta sonra sizi bırakıp giden kişinin gitmesine sebep olan ile birlikte ayrılmasını sağlamış olursunuz. Sizi terk eden kişi pişman olur ve büyünün etkisi kişiden kişiye de farklılık gösterir. En geç 1 ay içerisinde büyü belirtilerini gösterecektir.

Etkili Ayırma Büyüsü

Etkili Ayirma BuyusuEtkili ayırma büyüsü, sayesinde birçok amaç gerçekleştirilmiş olur. Özellikle sevdiğiniz bir kişinin başkasına yar olmasını istemiyorsanız ve hiçbir koşulda ondan vazgeçmiyorsanız ayırma büyüsü yapabilirsiniz. Bu sayede hem intikam almış olur hem de sevdiğiniz kişi başkasına bırakmamış olursunuz. Herkesin mutlu olabileceği kişiyle hayatını sürdürmesi gerekir.

Eğer sevdiğiniz kişi evlilik hayali kuruyor ise bir başkasına yer olmuşsa bu durumda kesinlikle etkili ayırma büyüsü yaptırılabilir. Bu noktada iki kişiye ayırma büyüsü denenebilir. Çünkü en hızlı sonuç veren ve en güçlü büyüler içerisinde yer almaktadır. Büyünün yapılma aşamaları ve süreci alanında uzman bir medyumla yapılması gerekmektedir.

Etkili Karı Koca Ayırma Büyüsü

Etkili karı koca ayırma büyüsü, en etkili ve en çabuk sonuç gösteren büyüler arasındadır. Sevdiğiniz adamı ailesi tarafından başka birisiyle evlendirilmesi sonucunda bu büyüyü uygulayabilirsiniz ve bu büyünün sonunda aşık olduğunuz kişiye kavuşma fırsatınız artmaktadır. Bu büyü sayesinde karşı taraftaki kişiden ayırarak kavuşmak fırsatını elde edersiniz. Ayrıca bu büyüden çok kısa bir süre sonra istediğiniz kişiyi eşinden ayırmış olursunuz.

Birini Kendine Aşık Etme Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. 2 sene önce

    kocam beni kötü kafdınlarla aldatıyordu hergün bi kadınla düşüp kalkıyordu iki cocugumla ortada kalacakken Yasin hocama denk geldim aşk tılsımı yaptırdım. Allah razı olsun ondan . kocam artık evime baglı o kötü kadınların hepsini bıraktı bana döndü .dualarımdasın yasin hocam her zaman sevgilerle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir